Skip to content
TV

Jak Star Wars: Visions dopełnia angielską obsadę All-Star — na wyłączność

28 de wrzesień de 2021
l intro 1632748461

Prawie każdy z filmów krótkometrażowych „Gwiezdne wojny: Wizje” ma przynajmniej jeden rozpoznawalny hollywoodzki głos, który użycza ich talentu w służbie historii. Pojawiają się Joseph Gordon-Levitt, Neil Patrick Harris, Alison Brie, Bobby Moynihan, David Harbour i Kyle Chandler, a to tylko niektóre z największych nazwisk. Wielu innych aktorów głosowych to wybitni azjatyccy wykonawcy, od A-listów, takich jak Lucy Liu, przez starszych mężów stanu, takich jak George Takei, aż po aktualne gorące bilety, takie jak Henry Golding. Całkiem gwiazdorska grupa, zwłaszcza w przypadku serialu pierwotnie wyprodukowanego z japońskimi aktorami głosowymi.

Łatwo się zastanawiać, jak to jest gromadzić tak gwiazdorską obsadę, a my mieliśmy szczęście zapytać właściwych ludzi, jak to wszystko się połączyło. Looper rozmawiał z niektórymi z twórców „Visions”, w tym z producentem wykonawczym Jamesem Waugh. Złamał sposób, w jaki zebrali tak świetną obsadę i wyjaśnił, że różnorodna obsada była świadomym wyborem z ich strony.

Subs and Dubs w odległej galaktyce

Waugh podkreśla, że ​​”oryginalna obsada to zdecydowanie obsada japońska. Najpierw zrobiono to w tej formie”. Jeśli chodzi o pozyskanie anglojęzycznej obsady, „Bardzo ściśle współpracowaliśmy z działem castingów Lucasfilm i Disney+”. Potwierdza, że ​​on i jego zespół siedzieli na nagraniach podczas wybierania aktorów. Mieli też na uwadze pewne cele podczas castingu. „Jest pewien talent, za którym chcieliśmy podążać, i chcieliśmy mieć pewność, że będzie to naprawdę zróżnicowana i reprezentatywna obsada. I myślę, że to trafiliśmy, ale naprawdę zainspirowało nas to, co zostało zrobione w oryginalnej wersji ”.

Zauważył również, że ich podejście opierało się na wcześniejszej pracy innego wysokiego szczebla pracownika Disneya z anime: „Z angielskiej perspektywy zostało to bardzo zrobione w modelu, który Kathy [Kennedy] zrobił, pracując z Miyazakim, kiedy współpracowała z nim, aby sprowadzić ten Zachód”. Kennedy prowadzi Lucasfilm odkąd Disney go nabył, a tym samym odegrał kluczową rolę w rozwoju serii „Gwiezdnych wojen”, analogicznie do roli Kevina Feige z MCU, a także wyprodukowała angielskie wersje wielu filmów Studia Ghibli, dzięki czemu miała wyjątkowe kwalifikacje do kierowania projektem „Wizje”.

„Gwiezdne wojny: Wizje” są teraz transmitowane na Disney+.

Czy ten post był pomocny?