Skip to content

Zwiastun 15. sezonu „The Real Housewives Of Atlanta” z Kandi Burruss Blasting Marlo Hampton i OG Peaches powracają

30 de marzec de 2023
rhoa season 15 bravo

Wróciły brzoskwinie Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty Premiera sezonu 15 w niedzielę, 7 maja o 20:00 ET na Bravo.

Kandi Burruss, Kenya Moore, Shereé Whitfield, Drew Sidora, Marlo Hampton i Sanya Richards-Ross powracają w nowym sezonie, a do obsady dołączają przyjaciółki Monyetta Shaw-Carter i Courtney Rhodes.

Wybuchowy zwiastun nowego sezonu RHOA pokazuje, jak Burruss warczy na kolegę z planu, Hamptona.

„Jedynym powodem, dla którego teraz płaczę, jest to, że nie mogę cię udusić” — mówi Burruss Hamptonowi.

Hampton nie tylko ma problemy z Burrussem, ale w zapowiedzi ujawnia, że ​​​​wcześniej spotykała się z mężczyzną, z którym teraz spotyka się jej współpracownik, Moore.

Inną historią, która pojawiła się na pierwszych stronach gazet przed premierą sezonu 15, była sprawa Sidory o rozwód z mężem. Zwiastun pokazuje, że para nadal chodzi na terapię, aby rozwiązać problemy. Jednak zapowiedź kończy się, gdy Sidora siada do konfesjonału, aby porozmawiać o swoim rozwodzie.

Fani będą też zachwyceni powrotem niektórych twarzy OG RHOA jak Kim Zolciak, Lisa Wu i DeShawn Snow. Cynthia Bailey pojawia się również gościnnie w trakcie sezonu.

Oglądaj RHOA Zwiastun sezonu 15 w filmie opublikowanym poniżej.

Również odtwarzamy #RHOA w naszych głowach podczas medytacji. Sezon 15 nadejdzie 7 maja! Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do https://t.co/WiQbovYrCV pic.twitter.com/VHfMoKATUG

— Brawo (@BravoTV) 30 marca 2023 r

Kandy Burruss: Kandi chce zdobyć status EGOT jako dwukrotna producentka na Broadwayu, aktorka, piosenkarka, a teraz prowadząca podcast. Mając na horyzoncie kilka ruchów biznesowych, próbuje zrównoważyć priorytetowe traktowanie czasu rodzinnego ze wspieraniem męża i partnera biznesowego, Todda, w jego podróży do Hollywood jako filmowca.

Sheree Whitfielda wkracza w swoją wielkość po publicznym upokorzeniu, gdy jej ostatni związek nie poszedł zgodnie z planem. Ale nie pozwoliła, by przeszkodziło jej to w dawaniu miłości drugiej szansy z nowym mężczyzną w jej życiu, Martellem Holtem. Jednak, gdy staje w obliczu nieoczekiwanego problemu zdrowotnego, będzie musiała całkowicie się skupić. Czy będzie wystarczająco dużo Shereé, aby się obejść?

Marlo Hamptona: Podczas gdy Marlo nadal wciela się w rolę „Munty”, pracuje z trenerem życia, jednocześnie wychowując nastolatków, którzy są gotowi do wakacyjnej pracy i nauki jazdy. Bierze również kąpiel w basenie randkowym, szukając swojego następnego zalotnika – ale nie bez zgody siostrzeńców.

Drew Sidora przenosi swoją karierę muzyczną na nowe oktawy, wydając swój pierwszy album, jednocześnie posuwając naprzód karierę aktorską i muzyczną, jednocześnie pracując nad związkiem z mężem Ralphem. Jednak w ich małżeństwie uderzają w złą strunę, a ogłoszenie rozwodu wprawia wszystkich w wstrząs.

Sanya Richards Ross: Wracając na drugi sezon, Sanya nie planuje zwalniać tempa i skupia się na poszerzeniu swojej firmy i rodziny. Sanya i jej mąż Aaron nadal mają dziewięcioosobowy dom, każdy z własnym zestawem wyzwań. Gdy Sanya radzi sobie z wielkimi oczekiwaniami wobec swojej rodziny, biznesu i siebie samej, czy biegnie maraton, którego końca nie widać?

Kenia Moore: jest w trybie pełnego bossa. Potentat w dziedzinie pielęgnacji włosów przenosi swój biznes na wyższy poziom, otwierając własny salon fryzjerski. Podczas gdy Kenya wciąż dobrze się bawi, wracając do świata randek, jedynym nierozwiązanym problemem jest sfinalizowanie jej rozwodu.

Monyetta Shaw: Przyjaciółka Monyetta powraca do gry w swatkę, gdy przedstawia Kenii nową miłość.

Courtney Rhodes dołącza w tym sezonie jako przyjaciółka. Jest odnoszącą sukcesy ekspertką ds. marketingu marki i projektantką biżuterii w Atlancie, która od wielu lat przyjaźni się z Shereé. Courtney zdaje sobie sprawę ze swoich silnych więzi z tą grupą, gdy dowiaduje się, że jej dawno zaginiony kuzyn jest mężem Drew, Ralphem. Jednak przy przyjaźniach na krawędzi, oskarżeniach powodujących zamieszanie i wiadomościach o rozwodzie, których jest za dużo, czy te kobiety będą w stanie skierować pozytywne wibracje?

Czy ten post był pomocny?