Skip to content

Cynthia Bailey opuszcza „Real Housewives of Atlanta” po 11 sezonach

28 de wrzesień de 2021
AP20059383772551 e1632794094140

Cynthia Bailey odchodzi ten Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty po 11 sezonach w serialu Bravo reality.

Modelka, aktorka i osobowość telewizyjna potwierdziły dziś tę wiadomość na Instagramie.

„Po wielu przemyśleniach i przemyśleniach podjęłam bardzo trudną i szczerą decyzję, by nie wracać w następnym sezonie Real Housewives of Atlanta” – napisała. „Dziękuję NBC Universal, Bravo i Truly Original za ponad dekadę współpracy. Nie mogę się doczekać, co zrobimy dalej!”

Bailey podziękowała swoim kolegom z obsady za „jedenaście z najbardziej niewiarygodnych lat” swojego życia oraz „najbardziej niesamowite i NIEZAPOMNIANE” wspomnienia.

„Jestem bardzo wdzięczna za tę niesamowitą podróż i niecierpliwie czekam na nowe przygody” – dodała. „Co najważniejsze, DZIĘKUJĘ moim fanom! Nie mógłbym tego zrobić bez twoich błogosławieństw, miłości i wsparcia. Bez fanów nic z tego nie byłoby możliwe. Kocham i doceniam was wszystkich.”

Bravo odpowiedziało na ogłoszenie Bailey za pośrednictwem Twittera, a rzecznik napisał: „Życzymy @cynthiabailey10 wszystkiego najlepszego w jej kolejnych przygodach po #RHOA”. Firma macierzysta sieci, NBCUniversal, odmówiła komentarza.

Bailey dołączył Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty w 2010 roku, podczas trzeciego sezonu serialu. Od tamtej pory była kroniką jej przyjaźni z oryginalnym członkiem obsady NeNe Leakes, wraz z jej poprzednim małżeństwem z restauratorem Peterem Thomasem, jej obecnym małżeństwem z gospodarzem talk-show Mike’iem Hillem i jej relacją z córką Noelle.

Chociaż Bailey odniosła się do swojego „następnego rozdziału” w notatce, nie jest jeszcze jasne, jakie będą jej kolejne zawodowe kroki.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Cynthię Bailey (@cynthiabailey)

„Po wielu przemyśleniach i przemyśleniach podjąłem bardzo trudną i szczerą decyzję, aby nie wracać w następnym sezonie Real Housewives of Atlanta”. Życzymy @ cynthiabailey10 najlepsza w kolejnych przygodach po jej zakończeniu #RHOA🧡Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji: https://t.co/Ej8wi6Va7l pic.twitter.com/blWy8LazPy

— Brawo (@brawoTV) 27 września 2021

Czy ten post był pomocny?