Skip to content
TV

Zauważalna nieobecność błękitnokrwistych Jacka Reagana wreszcie wyjaśniona

2 de czerwiec de 2022
l intro 1654141170
Bycie w rodzinie policjantów i prawników prawdopodobnie oznacza, że ​​trudno jest zaginąć pojedynczemu członkowi rodziny, ale z drugiej strony, oto jesteśmy. Jack Reagan (Tony Terraciano) pojawił się w ponad 180 odcinkach „Blue Bloods”, ale był dziwnie nieobecny od odcinka „Hate is Hate” z 2021 roku i pojawił się tylko w jednym odcinku w 2020 roku, czyli „Atonement” (przez IMDb ). Syn Danny’ego (Donnie Wahlberg) i Lindy Reagan (Amy Carlson), Jack jest najstarszym z ich dzieci. Co ciekawe, jego prawdziwy brat Andrew Terraciano gra swojego fikcyjnego brata Seana Reagana w popularnym serialu telewizyjnym, co pomaga wyjaśnić uderzające podobieństwo między nimi.

W rozmowie z CBS News, Tony Terraciano wyjaśnił, że harmonogram kręcenia serialu telewizyjnego może wpłynąć na jego edukację, ale zarówno on, jak i jego brat powiedzieli, że Wahlberg jest absolutnym głupcem na planie, ale że dużo uczy rodzeństwo. Na szczęście dla fanów „Blue Bloods”, Jack nie został skreślony z serialu, ale dlaczego nie było go tak długo i dlaczego są duże przerwy w jego występach?

Tony Terraciano, podobnie jak jego postać, jest zajęty studiami

W historii „Blue Bloods” Jack Reagan wyjeżdża na studia w odcinku „Thicker Than Water” w 2018 roku, a od tego czasu jego występy były rzadkie. Jednak według artykułu Country Living z 2018 roku aktor, który gra Jacka Reagana, faktycznie poszedł na studia w prawdziwym życiu, co potwierdził przedstawiciel CBS. Artykuł następnie wyjaśnił, że Tony Terraciano pojawi się w serialu, jak pozwala na to jego harmonogram, i że nie został spisany na straty. Jego potencjalny powrót był drażniony przez Post na Twitterze w 2021 r.w którym postać powracała do jednej ze słynnych scen rodzinnych obiadów w serialu, ku uldze fanów.

Jak wspomniano wcześniej, ostatni raz fani mieli okazję zobaczyć Jacka w premierowym odcinku sezonu 12. W kontekście serialu Jack chce zostać lekarzem lub żołnierzem piechoty morskiej, ale jego ojciec Danny przekonał go, by poszedł do studia i zastanów się nad jego wyborami i przyszłością. Ponieważ postać nie została jeszcze oficjalnie wypisana z serialu i biorąc pod uwagę fakty, które znamy na temat aktora w prawdziwym życiu, wciąż istnieje możliwość powrotu do „Błękitnokrwistych” w większej pojemności, gdy pozwoli mu na to jego harmonogram, i możemy nawet zobaczyć, jak następna generacja funkcjonariuszy organów ścigania Reagana zacznie przybierać formę, jeśli Jack zdecyduje się pójść w ślady swojej rodziny. Ponieważ „Blue Bloods” zostało już odnowione na dwa kolejne sezony, w przyszłości możemy oglądać Jacka Reagana znacznie częściej.

Czy ten post był pomocny?