Skip to content
TV

Zapowiedź Disney+ 2023 oferuje pierwsze spojrzenie na sezon 2 Lokiego, Secret Invasion

19 de grudzień de 2022
l intro 1671464392

Toma Hiddlestona w Lokim

W finale pierwszego sezonu „Lokiego”, zatytułowanym „For All Time. Always”, fani byli zaskoczeni, widząc pieczęć w aktach Lokiego (Tom Hiddleston) w napisach końcowych z napisem „Loki powróci w sezonie 2”. jeden z nielicznych programów Marvel Cinematic Universe na Disney +, który otrzymał drugi sezon. Wiele programów służyło jako pomosty narracyjne między filmami, bez powodu, aby kontynuować drugi sezon. Na przykład „WandaVision” wydawało się istnieć, aby wyjaśnić, co stało się z Wandą Maximoff między „Avengers: Endgame” a „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”. Podobnie „Falcon and the Winter Soldier” wydaje się wypełniać lukę między „Avengers: Endgame” a nadchodzącym „Captain America: New World Order”, nie pozostawiając w ten sposób powodu, aby powstał drugi sezon. Ze swojej strony Tom Hiddleston powiedział Deadline, że nie jest zaskoczony, że jego postać ponownie została wskrzeszona. „Nauczyłem się w tym momencie, żegnając się z postacią więcej niż dwa razy, może dwa i pół razy, aby nie robić żadnych założeń” – powiedział.

Kolejnym nowym serialem, który pojawi się na Disney+ i który bardzo cieszy fanów, jest „Secret Invasion”. Oparta na wydarzeniu komiksowym z lat 2007-2008 o tej samej nazwie, które rozpoczęło się pierwszym numerem „Avengers: The Initiative Annual”, seria ma opowiadać o zmiennokształtnych kosmitach Skrullach — po raz pierwszy wprowadzonych w MCU w „Captain Marvel ” — próbując przejąć Ziemię.

Disney+ właśnie wydał nową promocję swoich programów na 2023 rok i zawiera kilka klipów z niektórych bardzo oczekiwanych programów, w tym „Loki” sezon 2 i „Secret Invasion”.

Skrulle atakują Disney+

W nowej zapowiedzi nadchodzącej listy programów, która pojawi się na Disney+ w 2023 roku, było kilka wybranych klipów z wielu nowych programów, w tym programów „Gwiezdne wojny”, które zostaną wydane w 2023 roku, a także „Black Panther: Wakanda Forever ”, który pojawi się na Disney+ w nowym roku. Wśród wielu zapowiedzi są klipy z nadchodzącego sezonu 2 Lokiego i nadchodzącego sezonu „Secret Invasion”. Klipy z „Secret Invasion” pokazują Nicka Fury’ego (Samuel L. Jackson) gdy stawia czoła inwazji Skrullów na Ziemię, z klipami niektórych prawdziwych Skrullów z nadchodzącej serii. W promocji obiecano również „Kilka znajomych twarzy, takich jak ten przystojniak”, odnosząc się do Lokiego. Wideo zawiera jeden klip gdzie trzech identycznych Lokis stoi z Mobiusem (Owen Wilson) w smokingach w czymś, co wygląda na opuszczoną alejkę.

Wielu fanów na Twitterze było podekscytowanych programami Marvela i innymi nowymi reklamowanymi w promocji, takimi jak „Piotruś Pan i Wendy” oraz „Ahsoka”. „Tak podekscytowany, że Secret Invasion, Ahsoka, Loki sezon 2, Piotruś Pan i Wendy, urodzony w Ameryce Chińczyk, Wygrana lub przegrana i #BlackPanther Wakanda Forever zdominują Disney+ w 2023 roku” – napisał @supermangeek101. Kilku użytkowników Twittera, w tym @sayruel, @JTsLeagueoraz @jenlindleys narzekali na brak klipów z „High School Musical: The Musical: The Series” w zapowiedzi, ale jeśli chodzi o fanów Marvela, większość wydaje się być całkiem zadowolona z tego, co ma nadejść.

Czy ten post był pomocny?