Skip to content

Zamówienie zegarka Aggretsuko: Kompletny przewodnik, w tym oferta specjalna (aktualizacja 2022)

13 de listopad de 2022
Aggre

Aggretsukoco właściwie jest skrótem od Agresywne Retsuko, to trwająca japońska seria ONA skupiająca się na zwierzętach antropomorficznych. W rzeczywistości jest to jeden z lepszych i bardziej widocznych przykładów współczesnego trendu anime, w którym antropomorficzne postacie faktycznie odgrywają główne role w serialu (innym przyzwoitym przykładem jest Dziwna taksówka). I kiedy Aggretsuko nigdy nie stał się światowym hitem, wciąż ma solidny fandom i dlatego postanowiliśmy opowiedzieć Wam coś o strukturze serialu io tym, jak należy go oglądać. W tym artykule otrzymasz kompletne zamówienie zegarka dla Aggretsuko seria.

Aggretsuko obejrzyj kolejność według daty wydania

W tej sekcji przedstawimy przegląd Aggretsuko działa w odpowiedniej kolejności wydania:

  1. Aggretsuko (anime, 2016-2018)
  2. AggretsukoSezon 1 (ONA, 2018)
  3. „Życzymy Metalowych Świąt” (specjalne, 2018)
  4. AggretsukoSezon 2 (ONA, 2019)
  5. AggretsukoSezon 3 (ONA, 2020)
  6. AggretsukoSezon 4 (ONA, 2021)

W dalszej części tego artykułu podpowiemy, jak należy oglądać serial w porządku chronologicznym.

Ile Aggretsuko sezony i odcinki są?

Struktura Aggretsuko różni się od tego, czego można by się spodziewać, ponieważ seria faktycznie miała inną ewolucję niż większość innych tytułów mangi i anime. Mianowicie, Aggretsuko początkowo rozpoczął się w 2016 roku jako serial anime, składający się z krótkich filmów anime, które były emitowane w japońskiej telewizji. Łącznie wyemitowano 100 filmów krótkometrażowych przed zakończeniem pokazu w 2018 roku.

ZWIĄZANE Z:

15 głównych postaci Aggretsuko według Cuteness

Ale pomysł podchwycił Netflix i serial został zaadaptowany w formacie ONA, począwszy od 2018 roku. Do tej pory były cztery sezony Aggretsuko ONA, z których każdy ma 10 odcinków, co daje w sumie 40. W 2018 roku ukazał się również świąteczny odcinek specjalny. Oznacza to, że seria ONA ma łącznie 41 odcinków rozłożonych na cztery sezony i jeden odcinek specjalny, co oznacza, że ​​cała seria miał łącznie 141 odcinków, z czego 100 to filmy krótkometrażowe.

W jakiej kolejności należy oglądać Aggretsuko?

Ogólna struktura Aggretsuko seria jest nieco inna niż inne tytuły anime; cóż, większość z nich, że to. Mianowicie fani, którzy chcą cieszyć się pełną historią, powinni zacząć od serialu anime, który był emitowany w latach 2016-2018, który ma jeden sezon i łącznie 100 odcinków, ale wszystkie są krótkometrażowe. Następnie muszą przejść do serii Netflix ONA, obejrzeć pierwszy sezon, potem świąteczny odcinek specjalny, a następnie kontynuować sezony, które przyszły później.

Aggretsuko chronologiczna kolejność zegarków

1. Aggretsuko (2016-2018) – 100 odcinków

Od 2 kwietnia 2016 r. do 31 marca 2018 r. Tokyo Broadcasting System Television wyemitowało kolekcję 100 krótkich filmów anime, z których każdy wyreżyserował Rarecho przez Fanworks. Od 18 stycznia 2017 roku Pony Canyon zaczął wydawać krótkie filmy na DVD.

2. Aggretsuko (ONA sezon 1, 2018) – 10 odcinków

Retsuko, pracownica biurowa, która spędziła pięć lat u tego samego pracodawcy, musi znosić wiele codziennych irytujących sytuacji. Nieumyślnie nosi sandały do ​​pracy i musi radzić sobie ze współpracownikami, którzy albo ignorują zadanie, albo całują tyłek swojego szefa. Ton, jej szef, zmusza ją do wykonywania