Skip to content

Z kim kończy Ayanokōji w Classroom of the Elite?

22 de listopad de 2022
CotE

Romantyczne intrygi ks Klasa elity są dość interesujące i mogą zainteresować wielu fanów serii. Niezależnie od tego, czy jest to jakiś duży statek, czy coś mniej ważnego, fani na całym świecie wciąż dyskutują o tym, jak mogą ewoluować ich ulubione postacie i kim mogą się ostatecznie stać. Oczywiście wszyscy chcą wiedzieć, z kim skończy Kiyotaka Ayanokōji, główny bohater, iw tym artykule omówimy ten temat w tym artykule.

W tej chwili Kiyotaka Ayanokōji spotyka się z Kei Karuizawą Klasa elity. To bardzo dziwna para, ponieważ ich związek przed zostaniem parą nie wskazywał, że będą parą, ale tak właśnie jest w tej chwili. Nie oznacza to, że Kei Karuizawa będzie tym, z którym Ayanokōji skończy na końcu, ale tak właśnie jest teraz i nie wiemy, co przyniesie przyszłość w tej chwili.

Reszta tego artykułu skupi się na obecnym związku między Kiyotaka Ayanokōji i Kei Karuizawą. Dowiecie się wszystkich niezbędnych szczegółów, ponieważ zamierzamy ujawnić jak najwięcej informacji, ale także przedyskutować, czy będzie to trwałe rozwiązanie, czy nie. Pamiętaj, że wiele z tych faktów nie zostało jeszcze opublikowanych w angielskich wydaniach serii lekkich powieści, więc przed nami wiele spoilerów.

Z kim skończy Ayanokōji Klasa elity?

Teraz, jak powiedzieliśmy, Ayanokōji spotyka się obecnie z Kei Karuizawą Klasa elity i jest to bardzo nieprawdopodobna para na podstawie ich wcześniejszego związku. Nie chcemy twierdzić, że relacje międzyludzkie nie mogą się zmienić, ale to naprawdę wydawało się niewiarygodnym statkiem. Mimo to wydaje się, że w tym momencie działa dobrze i oto, co musimy powiedzieć o tej parze.

Suzune zauważyła, że ​​Kiyotaka był niewidzialny dla reszty klasy, kiedy wybrała go jako strażnika obok Ysuke Hiraty, aby pilnował chłopaków w klasie podczas testu przetrwania na wyspie. Suzune i Kei zgodzili się, że nie wydawał się wulgarny, co zdawało się sugerować, że nie poświęcała mu zbytniej uwagi.

Nie jest jasne, co o niej myśli, z powodu jej monologu na końcu anime. Ich związek jest o wiele bardziej złożony w lekkich powieściach niż w anime. Podobnie jak w anime, Kei początkowo nie myślał zbyt wiele o Kiyotace. Pomimo faktu, że nie miała nic przeciwko niemu, często dyskredytowała go jako „niewyróżniającego się młodzieńca”.

Zaczyna żywić do niego urazę po tym, jak on i Yukimura słyszą, jak Manabe i jej przyjaciele ją znęcają. Trudno jej patrzeć na niego bez złości i była zirytowana, gdy Hirata umówił się z nim na spotkanie, ale zabrał ze sobą Kiyotakę. Hirata szybko dała do zrozumienia, że ​​jej pretensjonalne zachowanie jest tylko przykrywką, którą ukrywa, kim naprawdę jest.

Ujawnia fikcyjny związek między Kei i Hiratą i opisuje, w jaki sposób Kei była celem zastraszania przez dziewięć lat, począwszy od dzieciństwa. Wiedząc o przeszłości Kei, Kiyotaka wykorzystuje Manabe i jej grupę do sprowokowania Kei w zamkniętej przestrzeni, po czym szantażuje ją, obiecując chronić ją przed nękaniem w zamian za współpracę z nim.

Wydaje się, że po niej nawiązał z nią ufną relację, a Kiyotaka okazuje się, że ma w nią więcej wiary niż Suzune. Wygląda na to, że po 6 tomie lekkiej powieści zaczęła uwielbiać Kiyotakę. Zazdrość lekkiej powieści o flirt Mayi z Kiyotaką jest kolejną oznaką jej pasji do niego. Jedną z rzadkich osób, które zwracają się do Kiyotaki po imieniu, jest Kei. Jako pierwsza złożyła mu życzenia urodzinowe, co sprawiło, że wahał się przed usunięciem jej wiadomości, co zwykle robi. Postanowił zrobić to samo dla niej, gdy dowiedział się, że są jej urodziny.

W tomie 7.5 Kei godzi się ze swoimi uczuciami do Kiyotaki, aw epilogu omawiają rozstanie Karuizawy z Hiratą, co Ayanokōji popiera, ponieważ zawsze taki był plan. Ayanokōji deklaruje teraz, że będzie teraz zwracał się do Karuizawy jej imieniem, Kei. Następnie wyraża swoją troskę o nią. Kiyotaka wyznaje jej swoją miłość w epilogu tomu 11.5, a ona się zgadza.

W pierwszym tomie drugiego roku Ayanokōji prosi Kei, aby uczyła się z nim w jego pokoju i zmusza ją do przystąpienia do testów. Kiedy zapytała, czy jest do tego zdolna, odpowiedział, że odkąd zaczęła chodzić do szkoły, nigdy nie było problemu, którego nie potrafiłby rozwiązać. Później tego wieczoru, kiedy zadzwonił dzwonek do drzwi i na monitorze pojawił się obraz Amasawy, Kei zdecydował się usunąć rude włosy po zobaczeniu pasma rudych włosów na podłodze i zapytaniu Ayanokōjiego, do kogo należy.

Przedstawia się Amasawie i pyta o jej związek z Ayanokōji. Kiedy żartuje, że jest jej osobistym szefem kuchni, Amasawa pochyla się, by szukać pod łóżkiem brakujących włosów, co skłania Ayanokōji do rozgniewania jej, mówiąc mu, żeby przestał jeść. Kei piorunuje go wzrokiem po tym, jak zauważył jego tyłek. Zainicjował i dał jej pierwszy pocałunek w roku 2, tom 3, aby złagodzić jej niepokój, ponieważ trzeciej nocy Bezzałogowej Wyspy miała sprzeczne myśli o nim i ich wspólnej przyszłości.

Pomimo tego, że nie przeszkadza im lekki dotyk, postanawiają zachować swój związek w tajemnicy. Ponieważ była o niego otwarcie zazdrosna, kiedy spędzał czas z Nanase, dał jej zadanie poszukiwania „kogoś”, kogo jeszcze nie zidentyfikowano. Podjęli decyzję o upublicznieniu swojego związku w tomie 4.5 roku 2, decydując się zrobić to po wakacjach. Zadzwoniła do niego, aby rozwiać historie, które krążyły wokół niego. Czekał, aż Kei powie mu, co usłyszała, zanim zdecydował się nic nie mówić ze strachu przed niepotrzebnymi trudnościami.

Po raz pierwszy wypowiedział jej „Kocham cię” pod koniec ich rozmowy, co rozśmieszyło ją w głos, ponieważ początkowo zapytała, czy to zrobił. Samolubnie poprosiła go o powtórzenie oświadczenia, a on niechętnie to zrobił, bardziej niż poprzednim razem. Następnie ujawniła mu to zdanie i oświadczyła, że ​​zachowa je dla siebie. Jak powiedział Kiyotaka: „Miłość nie jest okropną emocją”, życzyli sobie dobrej nocy na zakończenie rozmowy. Później poszła do swojego pokoju. Chciała podzielić się swoim romansem ze swoją szkołą, ale była też trochę zdenerwowana. Natychmiast odrzuciła sugestię Kiyotaki, kiedy powiedział, że nie musi się zmuszać, jeśli nie chce.

ZWIĄZANE Z:

Kto jest zdrajcą w Classroom of the Elite? (& Czemu?)

Dopił kawę i nieoczekiwanie złożył jej potem dwa pocałunki usta w usta. Potem powiedział sobie, że musi popracować nad swoim wyczuciem czasu. Zaczęli swój pierwszy długi, namiętny pocałunek po tym, jak zapytał ją, czy jest gotowa, i trwał ponad dziesięć sekund. Skinęła głową. Znowu się pocałowali, kiedy myślał o tym, jak powinna nauczyć się z nim obchodzić, nie zachowując się jak gospodarz. Dodatkowo wierzy, że ich związek wkrótce się skończy, ponieważ wkrótce będą musieli uporać się z największą przeszkodą, jaką był jego ojciec. Nadal aspiruje do długiego życia i wielu cudownych chwil, zanim nadejdzie ten nieuchronny dzień.

Kei był bardzo zdenerwowany, gdy Airi został wydalony i wściekle zażądał od Kiyotaki, czy zrobiłby to samo, mianując ją ponownie po tym, jak nie byłaby już dłużej użyteczna dla swojej klasy. Ona i Airi to zasadniczo różne osoby, dlatego Kiyotaka odpowiada, że ​​​​dokonywanie porównań między nimi byłoby bezcelowe, ponieważ okoliczności byłyby inne. Kei skarcił go za jego odpowiedź, mówiąc mu, że właściwą reakcją będzie to, jak będzie jej bronił bez względu na wszystko. Po tym, zanim spróbuje się uspokoić, Kiyotaka przyznaje, że wciąż musi się wiele nauczyć o związkach.

Jeśli chodzi o przyszłość – niewiele więcej wiemy. Nie wiemy, czy Ayanokōji skończy z Kei na końcu, ale obecnie spotykają się i z tego, co mówi nam lekka powieść, to się nie zmieni, przynajmniej nie prędko. Musimy tylko poczekać i zobaczyć, co się stanie. To wszystko, co wiemy w tej chwili i jak widać, jest to bardzo dynamiczna relacja z wieloma wzlotami i upadkami, ale wydaje się, że autor jest nastawiony – przynajmniej na razie – na dalszy rozwój i możemy po prostu zobaczyć jedną z lepszych relacji w świecie mangi i anime, czyli w tym przypadku lekkich powieści.

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów oraz zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?