Skip to content

Classroom of the Elite Sezon 2 Odcinek 8: Data premiery, godzina i gdzie oglądać

15 de sierpień de 2022

Klasa elity rozpoczęła się jako seria lekkich powieści, które zostały opublikowane w latach 2015-2019, ale obecnie jest wciąż trwającą serią mangi z trwającą serią kontynuacji lekkich powieści; oba zostały napisane przez twórcę serii, Shōgo Kinugasę. Opowieść podąża za Kiyotaką Ayanokōji, cichym i skromnym chłopcem, który po spotkaniu z Suzune Horikitą i Kikyō Kushidą zaczyna angażować się w wiele spraw. Ponieważ anime stale się rozwija, postanowiliśmy powiedzieć wam wszystko, co powinniście wiedzieć o nadchodzącym odcinku 8 sezonu 2 Klasa elityktóry ukaże się 22 sierpnia 2022 r.

Klasa elity Sezon 2 Odcinek 8 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 8 sezonu 2 z Klasa elity ukaże się 22 sierpnia 2022 r. Tytuł odcinka nie jest znany w chwili pisania tego artykułu. Poprzedni odcinek wyemitowano 15 sierpnia 2022 roku.

To jest oficjalny harmonogram wydań Klasa elity Sezon 2, odcinek 8, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

Kto jest zdrajcą w Classroom of the Elite? (& Czemu?)

Klasa elity Zapowiedź odcinka 8 sezonu 2 i spoilery

Fabuła Klasa elity Sezon 2 Odcinek 8 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji przedstawimy zatem podsumowanie najnowszego dostępnego odcinka, abyście z grubsza mogli wiedzieć, czego można się spodziewać po fabule w odcinku 8:

Suzune próbuje przekonać Sudo do ponownego przyłączenia się, ale w końcu beszta go, gdy ten odmawia. Sudo przyznaje, że dołączył do festiwalu, aby zwrócić na siebie uwagę i zemścić się na tych, którzy źle o nim mówią; Suzune stwierdza, że ​​nie powinien się poddawać i dalej walczyć, bo będzie bezużyteczny i poczeka na swój powrót. Zanim kończy przerwę, Kiyotaka konfrontuje się z Kikyo o bycie zdrajcą.

Początkowo zaprzecza oskarżeniu, ale nasuwa pomysł, dlaczego Kiyotaka nie zmieniła listy, skoro wiedział, że ujawniła listę uczestników, z której wnioskuje, że spowodowałoby to zamieszanie między klasami. W końcu ujawnia, że ​​jest zdrajczynią i że ujawniła listę i sprzedała swoje informacje VIP Ryuenowi z pragnienia wyrzucenia Suzune i Kiyotaki.

Suzune jeszcze raz próbuje przekonać Sudo, mówiąc o tym, że oboje są równi w dążeniu do wzajemnego uznania. Mówi o tym, jak zawsze szukał uznania u swojego brata, oddalając się od innych, aby je osiągnąć; po przejściu różnych doświadczeń z Klasą D uświadamia sobie, że nie może walczyć sama i potrzebuje sojuszników, którym Sudo ustępuje po wzruszeniu jej słowami.

Gdzie oglądać Klasa elity Sezon 2 Odcinek 8?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Klasa elity regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale musisz go obejrzeć w języku japońskim, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Klasa elity również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Klasa elity odcinki w każdym regionie świata.

Czy ten post był pomocny?