Skip to content

Boruto Episode 263: data i godzina premiery, podgląd, spoilery i więcej

15 de sierpień de 2022
BorutoAnime

I kiedy Boruto: Naruto Next Generations nigdy nie stał się tak popularny jak Naruto, ani manga, ani anime, następna generacja postaci Masashiego Kishimoto ma dużą rzeszę fanów, którzy chętnie śledzą wydarzenia zarówno mangi, jak i anime. Jak już zapewne wiesz, Boruto skupia się przede wszystkim na serialu anime, który ma ponad 200 odcinków, podczas gdy manga nie jest nawet w rozdziale 100. Czekamy, aż anime będzie kontynuowało swoją obecną fazę, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 263 z Borutoktóry ukaże się 21 sierpnia 2022 roku.

Boruto Odcinek 263 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 263 z Boruto: Naruto Next Generations ukaże się 21 sierpnia 2022 roku. Tytuł odcinka będzie brzmieć „Bloom, Hana! Dary Nauczyciela”. Poprzedni odcinek został wyemitowany 14 sierpnia 2022 r. Jak każdy inny odcinek do tej pory, odcinek 263 zostanie wyemitowany 21 sierpnia 2022 r. zgodnie z następującymi harmonogramami:

  • Czas pacyficzny letni – 2:00 w nocy, 21 sierpnia
  • Centralny czas dzienny – 4 rano, 21 sierpnia
  • Czas wschodni – 5 rano, 21 sierpnia
  • Brytyjski czas letni – 10:00, 21 sierpnia
  • Środkowoeuropejski czas letni – 11:00, 21 sierpnia
  • Indyjski czas standardowy – 14:30, 21 sierpnia
  • czasu filipińskiego – 17:00, 21 sierpnia
  • Czas środkowoaustralijski – 18:30, 21 sierpnia

To jest oficjalny harmonogram wydań Boruto Odcinek 263, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Boruto Odcinek 263 fabuła

Fabuła Boruto Odcinek 263 nie jest w tej chwili znany. Dlatego zamierzamy przedstawić krótkie podsumowanie odcinka 262, najnowszego, który został wyemitowany; to znaczy, że wiesz, co wydarzyło się wcześniej:

Himawari oferuje ochronę Kae dla Kawakiego. Eiki ostrzega Kawakiego, że planuje w końcu ujawnić swoją prawdziwą tożsamość. Kae zwierza się Kawakiemu, że planuje zorganizować szkolną imprezę. Himawari przygotowuje Kawakiego na przyjęcie herbaciane. Na przyjęciu Eiki woła Kawakiego, podczas gdy inni są przerażeni jego obecnością. Kawaki i Himawari próbują przekonać innych, że ta pierwsza lubi herbatę i wszelkiego rodzaju słodycze.

ZWIĄZANE Z:

Kiedy nastąpi przeskok czasu Boruto? Oto, co wiemy

Himawari chwali się, że Gaara jest bliskim przyjacielem Naruto i często go odwiedza. Klasa kończy się lubić Kawakiego po odpowiedzi na pytania Kae. Jednak Kawaki wkrótce podejrzewa, że ​​ciasto jest zatrute, więc rzuca je przed wszystkimi, zasmucając księżniczkę. Podczas gdy Himawari odwraca uwagę innych, Kawaki jest w stanie ustalić, że ciasto, mimo że nie zostało zatrute, zostało naruszone.

Ujawnia Osukę Kamakura, egocentryczną córkę aktora Kagemasy Gongoro, jako sprawcę. Kae atakuje Osukę, a Osuka załamuje się i przeprasza. Kiedy Kae uświadamia sobie, że klasa akceptuje jej prawdziwe ja, jest szczęśliwa. Kawaki zapewnia wszystkim Taiyaki, aby nadrobić ciasto.

Gdzie oglądać Boruto Odcinek 263?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Boruto: Naruto Next Generations regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale musisz go obejrzeć w języku japońskim, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Boruto również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Boruto odcinki w każdym regionie świata.

Czy ten post był pomocny?