Skip to content
TV

Wyjaśnienie związku między dzikim Billem a jego synem

10 de grudzień de 2022
l intro 1670655671

Bill Wichrowski chce pogadać

Każda praca, która wymaga podjęcia pewnego poziomu ryzyka związanego z bezpieczeństwem, nie tylko obciąża emocjonalnie pracownika, ale oczywiście także jego rodzinę. Wielu odważnych rybaków ciągnących kraby w „Deadliest Catch” Discovery to sami rodzice, a dzieci odliczają dni do bezpiecznego powrotu. A w niektórych przypadkach te dzieci dorastają, by w końcu zostać członkami załogi na tej samej łodzi. To wtedy troska o wzajemne bezpieczeństwo często przeradza się w ścisłą więź, wspierając się nie tylko po to, by przeżyć, ale także po to, by dobrze żyć razem.

Pojawiający się w serialu od 2010 roku „Dziki” Bill Wichrowski jest jednym z tych profesjonalistów, którzy przed każdym sezonem krabów muszą pożegnać się emocjonalnie ze swoimi dziećmi. Oficjalna strona internetowa Wichrowskiego ujawnia, że ​​po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do marynarki wojennej, co ostatecznie doprowadziło go do podjęcia niebezpiecznej pracy związanej z połowem krabów na Morzu Beringa. Kibice wiedzą, że Wichrowski to nie tylko twardy, gruboskórny kapitan, ale też taki, który ma rodzinę. Oficjalna strona Wichrowskiego podaje, że jest ojcem syna Jake’a i córki Delia. Jednak to jego syna Zacka Larsona poznali fani „Deadliest Catch”. To dlatego, że wprowadzenie Larsona do serialu wiązało się z fascynującym ponownym połączeniem między odległym ojcem i synem.

Deckhand Zack Larson jest jednym z trojga dzieci Dzikiego Billa

Nierzadko zdarza się, że różni członkowie rodziny pracują razem na statkach przedstawionych w „Deadliest Catch”. Przykładami są bracia Jonathan i Andy Hillstrand z Time Bandit oraz Keith i Monty Colburn z Wizard. Czasami powiązania rodzinne obejmują różne pokolenia, jak duet ojciec-córka Sig i Mandy Hansen z Northwestern. Innym ciekawym tandemem rodzic-dziecko jest „Dziki” Bill Wichrowski i jego starszy syn, Zack Larson.

Larson jest produktem poprzedniego małżeństwa Wichrowskiego i wcześniej miał daleki związek z ojcem, stąd fakt, że używa nazwiska swojej mamy. Jednak kiedy dołączył do swojego taty na Cape Caution na początku sezonu 6, ich więź zacieśniła się na oczach fanów. Kiedy widzowie w domu po raz pierwszy zostają przedstawieni Larsonowi, jednemu z trojga dzieci Wichrowskiego, było jasne, że ich związek był równie burzliwy jak morze, nad którym pracowali. Ale sfilmowana interakcja między nimi uchwyciła wspaniały moment, w którym Larson sprawił, że jego tata był dumny.

Po błędnej ocenie liczby złowionych krabów Wichrowski wyraża swoją frustrację z powodu niespójnego raportu dla swojej załogi. Jednak Larson szybko odrzuca negatywne nastawienie i skupia się na naprawieniu sytuacji. Doprowadziło to do wzruszającego momentu, gdy Wichrowski oświadczył przed kamerą: „Zack powiedział, że schrzaniliśmy. Jestem z niego dumny”. Po chwili zakończył słowami: „Nie bądź przyczyną problemu, bądź lekarstwem. On rośnie skokowo”.

Chociaż Larson otrzymywał tę pochwałę od swojego taty, jak wspomniano wcześniej, nie zawsze tak było.

Związek Billa i Zacka rozwijał się na oczach fanów

Ojciec i syn łapacze krabów

„Dziki Bill” Wichrowski, będąc w trakcie rozwodu, zniknął z życia swojego najstarszego syna Zacka Larsona, gdy ten był młody. Jednak wiele lat później, w 2008 roku, w relacjach między ojcem i synem Larson zdecydował się po raz pierwszy dołączyć do ojca, aby wspólnie łowić kraby. Ta relacja, choć na początku prawdopodobnie bardziej zawodowa niż rodzinna, rozwijała się stopniowo, gdy Larson objął stanowisko nowicjusza — co widać, gdy obaj zostali przedstawieni w „Deadliest Catch” w sezonie 6, odcinku 1 („Slow Burn”). Chociaż najwyraźniej znajdował się pod ekstremalną obserwacją swojego taty, Larson wydawał się wziąć jego gniew z przymrużeniem oka.

Jednak najprawdopodobniej zmęczony ciągłym kierownictwem ojca, Larson skakał ze statków, aby zostać inżynierem na statku Brenna A, gdzie został pod dowództwem nowego kapitana, Seana Dwyera. „Myślę, że Sean ma bardziej dyplomatyczne podejście do naszych opinii. Naprawdę je ceni” — powiedział Larson o swoim wówczas nowym kapitanie.

Dziś Larson jest kapitanem własnej łodzi. Jego strona na Twitterze wymienia go jako kapitana Elinore J. Wichrowski pojawił się w mediach społecznościowych, aby publicznie pogratulować synowi nowej roli przywódczej, która jest równa jego własnej. W poście napisał: „Zack, zrobisz to i wiesz o tym! Nikt, kto ma władzę, często nie odnosi sukcesu ani nie utrzymuje tego statusu władzy. Zasłużyłeś na to i mam do ciebie pełne zaufanie… Idź po nich, Zack! Miejmy nadzieję, że fani w końcu zobaczą, jak ojciec i syn idą łeb w łeb w przyszłych odcinkach.

Czy ten post był pomocny?