Skip to content
TV

Wyjaśnienie zakończenia dziewięciu doskonałych nieznajomych: co się stało z każdym uczestnikiem odwrotu

27 de wrzesień de 2021
b38d311319d1122f049a6a93d0804713188b4648 1024x576 1

Uwaga, spoiler! Ta historia omawia szczegóły zakończenia miniserialu Hulu Nine Perfect Strangers. Postępuj ostrożnie, jeśli nie obejrzałeś wszystkich odcinków!

Dziewięć doskonałych nieznajomych, niedawno zamknięta seria Hulu oparta na książce Liane Moriarty, przedstawiła nam dziewięciu wiernych, którzy przybyli do Tranquillum House, obciążeni smutkiem, uzależnieniem, problemami w związku i tajemnicami. Nicole Kidman i Melissa McCarthy poprowadziły obsadę z listy A w podróż, w której koktajle z narkotykami płynęły swobodnie, gdy nieznajomi i personel odosobnienia szukali uzdrowienia. Więc co zrobił? Dziewięć doskonałych nieznajomych kończący się chwyt dla pstrokatej ekipy niespokojnych gości?

Sprawy szybko wymknęły się spod kontroli Mashy Dmitrichenko i jej lojalnego personelu Tranquillum House, ponieważ kiedy zaszkodziłeś ludziom ukrytymi celami i dodajesz pozornie nieskończone ilości LSD i psilocybiny, cóż, nie możesz oczekiwać, że pociąg pozostanie na ścieżka. Czy zatem dziewięciu gości w Tranquillum House przeżyło transformację? Kto wysyłał Maszy SMS-y z pogróżkami? Czy wszyscy wyszli żywi i czy ktoś opuścił Tranquillum House w lepszym stanie niż przybyli? Przyjrzyjmy się, co stało się z każdym uczestnikiem odosobnienia pod koniec Hulu Dziewięć doskonałych nieznajomych.

Dziewięć Perfect Strangers Masza patrzy na córkę podczas jazdy

Masza dowiaduje się, kto jej grozi, i nawiązuje kontakt ze swoją martwą córką

Teksty nadchodziły z wnętrza domu! Okazało się, że groźby pod adresem Maszy nie miały nic wspólnego z gościem, który zginął podczas poprzedniego odosobnienia (ta wątek okazał się być czerwonym śledziem), a to właśnie Carmel szukała zemsty za romans, który miała z Maszą. jej mąż lata wcześniej. Carmel nie tylko wysyłała smsy, ale to ona zastrzeliła Maszę, zainspirowała liderkę eterycznych odosobnień do zmiany swojego życia i otwarcia Tranquillum House.

Tymczasem motywacja Maszy do nowego protokołu narkotykowego okazała się próbą ponownego połączenia się z duchem jej młodej córki, która została tragicznie potrącona przez ciężarówkę i zmarła jako dziecko. Udało się to z pomocą Zoe, a na końcu pokazano Maszę, odjeżdżającą żółtym Lamborghini Bena z uśmiechem na twarzy z córką na siedzeniu pasażera. Reżyser Jonathan Levine przeprowadził wywiad z EW, kwestionując pozorne szczęśliwe zakończenie Maszy:

Nie sądzę jednak, by to szczęśliwe zakończenie dla Maszy. Wygląda na to, bo unika więzienia jak w książce, ale trafia do własnego więzienia. To ironia całego serialu: czy naprawdę chcesz żyć w fałszywej rzeczywistości, która jest łatwiejsza?

Na pozór Masza wydawała się szczęśliwa, że ​​po prostu ponownie połączyła się z córką, ale, jak zauważył reżyser, czy złudne szczęście jest prawdziwym szczęściem?

Dziewięć Perfect Strangers Frances uśmiecha się do Tony'ego, gdy mają się pocałować.

Frances wznawia karierę pisarską i spotyka się z Tonym

Po przezabawnie burzliwym starcie między walczącą autorką Frances Welty i byłym piłkarzem Tonym Hogburnem – kiedy krzyczeli na siebie na poboczu drogi, zanim Tony omal nie zabił Frances, wrzucając jej winogrono do ust podczas drzemki – obaj stworzyli mało prawdopodobne przyjaźń. Frances zrezygnowała z żenującego planu łowienia sumów i została porzucona przez swojego wydawcę. Tony był uzależniony od środków przeciwbólowych po brutalnej kontuzji piłkarskiej.

W trakcie serialu urocza para odnalazła w sobie siłę. Tony oczyścił się, a on i Frances zostali w końcu pokazani w odwiedzinach z jego dawniej zrażonymi córkami. Frances wznowiła swoją karierę pisarską powieścią opartą na ich doświadczeniach z Tranquillum House. Książka nosiła tytuł Dziewięć doskonałych nieznajomych.

Dziewięciu Idealnych Nieznajomych Ben patrzy na Jessicę, gdy dotykają się nawzajem

Ben i Jessica przejmują Tranquillum House

Ben i Jessica Chandler przybyli do Tranquillum House, próbując uratować swoje małżeństwo. Kiedy zostali zamknięci w pokoju i pomyśleli, że zginą w pożarze, oboje zdali sobie sprawę, że po wygraniu na loterii stracili poczucie celu. Ben chciał wrócić do pracy, a Jessica podobnie chciała zostać szefem. Po przywróceniu motywacji Ben i Jessica postanowili odnowić swoje śluby i zostali pokazani w mgnieniu oka witając gości jako nowi liderzy Tranquillum House.

Dziewięć doskonałych nieznajomych Zoe zagląda do lasu na narkotykach

Znalezienie zamknięcia Marconis

Napoleon i Heather Marconi, wraz z córką Zoe, udali się do odosobnienia w poszukiwaniu uzdrowienia po śmierci przez samobójstwo brata bliźniaka Zoe, Zacha. Masha zobaczyła, że ​​dzięki narkotykom Zoe była w stanie nawiązać kontakt z ludźmi po drugiej stronie, aw niektórych naprawdę trudnych do oglądania scenach pojawił się Zach, zmuszając Marconisów do zmierzenia się z poczuciem winy. Grace Van Patten, która grała Zoe, opowiedziała Newsweekowi o zakończeniu jej postaci:

Myślę, że podróż Zoe jest tak piękna i pełna nadziei na końcu. Myślę, że dowiaduje się, że ten żal, który ma w sobie, zawsze będzie w niej i nie zniknie. Ale nauczyła się to akceptować i rozpocząć proces życia poza stratą.

Marconisowie zostali pokazani w końcu odjeżdżając, patrząc bardziej na spokój niż w jakimkolwiek innym momencie serii.

Dziewięć doskonałych nieznajomych Lars podczas mówienia opiera brodę na dłoni.

Lars publikuje swoją historię i ma dziecko

Lars Lee przybył do odosobnienia z zadaniem ujawnienia tajnych poczynań Maszy i Tranquillum House. Ale nawet z ukrytym zamiarem Lars cierpiał tak samo jak każdy z nich. On i jego partner Roy zerwali, ponieważ Lars nie chciał mieć dzieci. Masza dała mu pełny dostęp do dokumentacji swojego nowego protokołu, ale kiedy Lars był świadkiem halucynacyjnego spotkania Marconisów i Zacha, zdał sobie sprawę z świętości rodziny i przestał filmować ich prywatny moment. Lars nadal napisał swój film fabularny – okładkę dla The New Yorker zatytułowaną „Psychedeliki na ratunek”. Połączył się z Royem i na koniec pokazano mu, jak karmi swoje nowe dziecko.

Dziewięć Perfect Strangers Carmel uśmiecha się lekko

Carmel płaci dalej po tym, jak Masza wybaczyła jej zastrzelenie jej

Kiedy Carmel Schneider przybyła na rekolekcje, wydawało się, że po prostu zmaga się z faktem, że mąż zostawił ją dla młodszej kobiety. Jej napady wściekłości były komediowe, więc widzom zajęło trochę czasu, zanim zdali sobie sprawę, że była wizażystka była czymś więcej, niż się początkowo wydawało. Okazało się, że Carmel zastrzeliła Maszę i to ona zagrażała życiu Maszy poprzez teksty. Ale tak jak wszyscy goście odmówili wystawienia Maszy na policję za jej zły protokół, Masza nie wplątała Carmel w jej zbrodnie, a flash ukazuje Carmel rozmawiającą z grupą kobiet o mocy przebaczenia i poczucie własnej wartości.

Z pewnością nie był to rekolekcje, które zaplanował żaden z dziewięciu „nieznajomych”, ale trudno byłoby się spierać, że wszyscy nie mieli przełomowego doświadczenia. Bobby Cannavale, który grał Tony’ego w limitowanej serii Hulu, rozmawiał z Colliderem o przesłaniu na temat leczenia, które zabrał z doświadczeń bohaterów:

Postacie leczą się w taki czy inny sposób. Nie są całkowicie wyleczone, ale nie są całkowicie złamane. Myślę, że na początku historii wszystkie są prawie całkowicie zepsute, niezależnie od tego, czy to pokazują, czy nie. … I tak myślę, że pod koniec tego doświadczenia są w lepszym miejscu, na pewno niż wtedy, kiedy tam dotarli. Jeśli jest jakaś wiadomość do odebrania, może być coś, żeby poświęcić czas dla siebie, trochę potrząsnąć i potrząsnąć drzewem.

Wszystkie odcinki Dziewięć doskonałych nieznajomych transmitują teraz na Hulu. Sprawdź nasz Harmonogram telewizji na jesień 2021, aby być na bieżąco ze wszystkimi swoimi ulubionymi programami.

Czy ten post był pomocny?