Skip to content
TV

Wilk Pack – Co wiemy do tej pory

28 de czerwiec de 2022
l intro 1656395459

Od momentu uruchomienia usługa przesyłania strumieniowego Paramount + oferuje szereg programów z różnych gatunków. Ich oferta obejmowała szereg programów „Star Trek”, w tym „Star Trek: Discovery”, „Star Trek: Lower Decks” i „Star Trek: Strange New Worlds”. Wśród innych ich propozycji znalazły się prequel „Yellowstone” „1883”, adaptacja gry wideo „Halo” oraz polityczny dramat kryminalny „Burmistrz Kingstown”.

Usługa przesyłania strumieniowego miała również wiele programów z gatunku nadprzyrodzonych, w szczególności „Zło”, które przeskoczyło z CBS do usługi przesyłania strumieniowego przed drugim sezonem, oraz miniserialu „The Stand” zaadaptowanego ze Stephena Kinga powieść o tym samym tytule. Najnowszym dodatkiem do tego gatunku z usługi przesyłania strumieniowego jest nowy program o nazwie „Wolf Pack”, oparty na serii książek dla młodych dorosłych Edo Van Belkoma o tej samej nazwie.

Serial jest dzięki uprzejmości twórcy Jeffa Davisa, a Jason Ensler, który wcześniej pracował przy serialu telewizyjnym „Egzorcysta” i „Love, Victor”, przejmuje obowiązki reżyserskie (przez Ostateczny termin). Oto, co wiemy o serialu do tej pory.

Davis robi nowy program o wilkołakach

Obecna obsada serialu to Bella Shepard, Armani Jackson, Chloe Rose Robertson i Tyler Lawrence Gray (za termin). Shepard występowała gościnnie w takich serialach jak Grace i Frankie, Orange Is the New Black i The Wilds, a jej ostatnia rola pojawiła się w reboot Paramount+ iCarly. Tymczasem Jacksona można było zobaczyć w takich programach jak „Grey’s Anatomy” i „Czad”, a także w filmie Stevena Spielberga „Ready Player One”. Robertson i Gray wciąż mają raczkującą karierę, nie mając do tej pory żadnych znaczących projektów. Konkretna data premiery serii nie została jeszcze ogłoszona, choć Deadline informuje, że ukaże się ona w 2022 roku, a produkcja ma się rozpocząć pod koniec czerwca.

Spektakl ma obracać się wokół tajemnicy podzielanej przez czterech młodych ludzi, zaczynając od Everetta, granego przez Jacksona, i Blake’a, granego przez Sheparda, który zostaje ranny, gdy dziwaczne stworzenie pojawia się w wyniku pożaru w Kalifornii. Oboje dzielą wzajemną atrakcję, a także nawiązują więź z braterskimi bliźniakami Luną i Harlanem, granymi odpowiednio przez Robertsona i Graya. Bliźniaki zostały adoptowane po wcześniejszym pożarze sprzed 16 lat, który również miał miejsce w tajemniczych okolicznościach. Cała czwórka odkrywa, że ​​ich wspólne połączenie ma coś wspólnego z wilkołakami.

To nie jest pierwszy raz, kiedy twórca Jeff Davis pracuje z wilkołakami, ponieważ był on także siłą twórczą stojącą za serialem MTV „Nastoletni wilk”. Obecnie pracuje także nad filmową kontynuacją tej ostatniej serii.

Czy ten post był pomocny?