Skip to content

Wiek, przynależność, zawody i nie tylko Shinobi no Ittoki głównych bohaterów

23 de listopad de 2022
itokki characters

Fani anime byli absolutnie kochający Shinobi no Ittoki (znany również jako Itokki Ninja), ciekawy serial anime opowiadający o przygodach młodego chłopca, który odkrywa, że ​​jest 19. prawowitym spadkobiercą Iga Ninja. Okazuje się, że jest następny w kolejce do poprowadzenia Igi, chociaż są różne postacie, które nie cofną się przed niczym, aby upewnić się, że tak się nie stanie.

Mimo to w tej serii anime jest sporo interesujących postaci, a fani chcą dowiedzieć się więcej o tej serii Shinobi no Ittoki wieku, przynależności, zawodów i nie tylko głównych bohaterów. Poniżej znajduje się wszystko, co musisz wiedzieć o głównych bohaterach Shinobi no Ittoki, antagonistach, pomniejszych głównych bohaterach i wszystkim pomiędzy, wraz z przybliżonym przedziałem wiekowym każdej postaci.

Postać Płeć Przynależność Zawód Przybliżony wiek
Ittokiego Sakurabę Męski Iga Ninja Uczeń liceum
Następca i przyszły szef Iga Ninja
13 – 16
Tokisada Kaga Męski Iga Ninja Urzędnik w Strefie Obsługi Iga Nieznany
Kosetsu Kobieta Iga Ninja Nieznany
(Nieoficjalny Obrońca Itokki)
13 – 19
Yumika Sakuraba Kobieta Iga Ninja Biologiczna matka Itokkiego
Samotny rodzic
Były Prezes Obszaru Obsługi Iga
Nieznany
Zakaz Suzaku Męski Koga Ninja Uczeń liceum 15 – 19
Satomi Tsubaki Kobieta Koga Ninja (były) Były student 13 – 16
Ryoko Suzunone Kobieta Saika Ninja Uczeń liceum 13 – 16
Kirei Kisegawa Kobieta Iga Ninja
(Potajemnie Koga Ninja)
Uczeń liceum 13 – 19

Ittokiego Sakurabę

Ittoki Sakuraba jest synem Yumiki Sakuraby, obnoszącym się z czarnymi jak smoła włosami i uderzająco niebieskimi oczami, i jest głównym bohaterem całej serii anime Shinobi no Ittoki. Jest młodym nastolatkiem w początkowej fazie liceum i nagle odkrywa, że ​​jego życie jest w niebezpieczeństwie po odkryciu, że jest synem 18. głowy Igi.

Postać ta znajduje się w naprawdę złożonej sytuacji, zwłaszcza po tym, jak zaczyna uczęszczać do liceum, które wydaje się być zdominowane przez wrogi klan ninja. Jest zmuszony walczyć o swoje życie tylko dlatego, że jest spadkobiercą Igi przez krew, i będzie kontynuował długą, pełną wyzwań drogę, aby sam zostać ninja – po prostu, aby upewnić się, że Iga Ninja przeżyje.

Tokisada Kaga

1669187550 741 Wiek przynaleznosc zawody i nie tylko Shinobi no Ittoki glownych

Tokisada Kaga jest jedną z pomniejszych głównych postaci w serii anime Shinobi no Ittoki, obnoszącą się z rozczochranymi brązowymi włosami i szczupłą, wysoką, ale wysportowaną sylwetką. Jest Ninja Iga, ale jest zaskakująco wyluzowany i nonszalancki, zazwyczaj pracuje jako urzędnik w Strefie Obsługi Iga.

ZWIĄZANE Z:

10 najlepszych anime, takich jak Shinobi no Ittoki

Chociaż ta postać jest dobrze znana ze swojej zrelaksowanej osobowości, w rzeczywistości jest jednym z najsilniejszych aktywnych ninja w uniwersum Shinobi no Ittoki. Budzi strach pod pseudonimem „Shura no Tokisada” i może pokazać swoją ciemną stronę w walce lub w tragicznych sytuacjach – posuwając się nawet do torturowania swoich wrogów, aby uzyskać odpowiedzi, których potrzebuje.

Kosetsu (Kousetsu)

1669187551 495 Wiek przynaleznosc zawody i nie tylko Shinobi no Ittoki glownych

Kosetsu jest jednym z pomniejszych głównych bohaterów serii anime Shinobi no Ittoki, zarówno przyjacielem z dzieciństwa innych głównych bohaterów, jak i utalentowaną Iga Ninja. Ma czerwone oczy i długie srebrne włosy z różowym odcieniem i czerwonymi pasmami po jednej stronie.

Jest również dobrze znana ze swojej kultowej czarnej maski na twarz, bez której nigdy się nie widuje, zwykle w połączeniu z ciemnym naszyjnikiem typu choker. Oprócz tajemniczej osobowości, jej wyjątkowy wygląd i strój sprawiły, że stała się jedną z najpopularniejszych Dotychczasowe postacie Shinobi no Ittoki.

Przez większość czasu milczy, pokazując, że jej zależy za pomocą różnych działań i innych metod, a jej imię faktycznie tłumaczy się jako „Czerwony Śnieg”, co jest interesujące, biorąc pod uwagę jej cechy fizyczne i osobowość. Ale czuwa nad Itokkim odkąd był dzieckiem, chociaż zawsze było to z dużej odległości ze względów bezpieczeństwa i tajemnicy.

Yumika Sakuraba

1669187551 11 Wiek przynaleznosc zawody i nie tylko Shinobi no Ittoki glownych

Yumika Sakuraba jest biologiczną matką Itokki, obecnie samotną matką i wdową po śmierci biologicznego ojca Itokki. Jest technicznie postacią drugoplanową w serii anime Shinobi no Ittoki, ale wśród wielu fanów jest uważana za drugorzędną główną bohaterkę, biorąc pod uwagę, jak ważna jest dla głównej bohaterki tej serii anime, a także dla ogólnej fabuły.

Jest kochającą matką i jest bardzo obecna w życiu swojego syna, chociaż jest dość surowa i nie toleruje niczego, co uważa za trywialne, niebezpieczne lub poniżej normy. Jest bardzo surowa, jeśli chodzi o pozwolenie Itokkiemu na normalne życie z przyjaciółmi lub prostą zabawę, jak robi to większość nastolatków (chociaż jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że są ludzie, którzy próbują go zabić). Była 18. przewodniczącą Iga Ninja, a wcześniej pełniła funkcję prezesa Obszaru Obsługi Iga.

Zakaz Suzaku

1669187551 687 Wiek przynaleznosc zawody i nie tylko Shinobi no Ittoki glownych

Suzaku Ban jest pomniejszą postacią w Shinobi no Ittoki z rudawymi włosami i ciągłym nikczemnym uśmieszkiem, ale wielu fanów postrzega go jako ważniejszego w porównaniu z pomniejszymi postaciami z serii – ze względu na jego rolę arcy-rywala Itokki. Jest Koga Ninja, który uczęszcza do tej samej szkoły średniej co Itokki – chociaż jest o wiele bardziej złowrogi, niż można by się spodziewać po nastoletnim licealistce.

Absolutnie nienawidzi Iga Ninja, zwłaszcza Itokkiego za to, że jest następcą i przyszłym szefem Igi, i nie cofnie się przed niczym, by zabić Itokkiego, zanim dostanie szansę objęcia tej roli. To czyni go interesującym antagonistą w serii anime Shinobi no Ittoki i jest gotów używać brudnych sztuczek, aby uzyskać to, czego chce, w tym szantażu, gróźb i bezsensownej przemocy. Chociaż nie pochwala podstępnych sztuczek używanych przez innych, ponieważ wierzy, że przynosi to wstyd imieniu Koga.

Satomi Tsubaki

1669187551 9 Wiek przynaleznosc zawody i nie tylko Shinobi no Ittoki glownych

Satomi Tsubaki jest jedną z pomniejszych głównych postaci w serii anime Shinobi no Ittoki, z długimi karmazynowymi włosami i karmazynowymi oczami, zwieńczoną schludnym i złożonym klasycznym mundurkiem szkolnym. Jest uczennicą gimnazjum, do którego uczęszczał Itokki, i jest przedstawiana jako potencjalna przyszła miłość do Itokki.

Ta postać ma bardzo szczęśliwą, wesołą i żywiołową osobowość, często okazując troskę i przywiązanie do Itokki. Jednak sprawy komplikują się, gdy ujawnia się plan zabójstwa warzenia – co sprawia, że ​​Satomi jest o wiele ważniejsza dla ogólnej fabuły Shinobi no Ittoki.

Ryoko Suzunone

1669187551 411 Wiek przynaleznosc zawody i nie tylko Shinobi no Ittoki glownych

Ryoko Suzunone jest jedną z pomniejszych głównych postaci w serii anime Shinobi no Ittoki, obnoszącą się z krótkimi brązowymi włosami, jasnymi żółto-brązowymi oczami i klasycznym mundurkiem szkolnym. Jest przyjaciółką Itokki z Akademii Ninjutsu, chociaż jest ninja Saika i ma obsesję na punkcie sprzętu lub technologii ninja – często wygłasza niekończące się tyrady o tym, jak niesamowite według niej są przedmioty ninja.

Jest jedną z nielicznych postaci, które stały po stronie Itokki, niezależnie od gróźb i nękania, jakie otrzymywała od łobuzów Koga w szkole. Jest nieustraszona i nie poddaje się zastraszaniu, nadal woli siedzieć z Itokki w stołówce podczas szkolnych przerw obiadowych.

Kirei Kisegawa

1669187551 779 Wiek przynaleznosc zawody i nie tylko Shinobi no Ittoki glownych

Kirei Kisegawa jest dość interesującą postacią i chociaż technicznie jest pomniejszą postacią w Shinobi no Ittoki, ma potencjał, aby całkowicie zmienić fabułę całej serii anime. Jest wysoką młodą nastolatką z długimi blond włosami uczesanymi w kucyk z jednej strony, zazwyczaj ubrana w klasyczny dziewczęcy mundurek szkolny.

Jest przyjaciółką Itokki z Akademii Ninjutsu, o beztroskiej i żywiołowej osobowości. Jest niesamowicie pozytywna i z radością uratuje innych przed niebezpieczeństwem, na przykład kiedy uratowała Itokkiego przed Ninja Koga po jego pierwszym przybyciu do szkoły.

ZWIĄZANE Z:

Ittoki the Ninja Odcinek 6: Data premiery, godzina i miejsce oglądania

Kirei zostaje nawet po tym, jak Ninja Koga zaczęli grozić każdemu, kto był związany z Itokki. Jednak później okazuje się, że w rzeczywistości jest podwładną Suzaku Ban i potajemnie pracuje dla Koga Ninjas – posuwając się nawet do nazywania Suzaku „Mistrzem”, co mówi o jej lojalności.

To wszystko, co do tej pory można wiedzieć o głównych bohaterach Shinobi no Ittoki, z obrazami dzięki Shinobi no Ittoki Wiki. Nadal jest wiele rzeczy do odkrycia na temat pochodzenia i motywów tych uroczych postaci z anime – fani nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się, jakie przyszłe odcinki Shinobi no Ittoki mają w zanadrzu!

  • Jeijei

    Jeijei

    Jeijei

    Jeijei to ekscentryczny dziwak, mający obsesję na punkcie anime, science fiction i fantasy. Wolny czas spędza na oglądaniu filmów i grach wideo, zwłaszcza MMO i RPG, czy to na PC, konsolach czy urządzeniach mobilnych.

Czy ten post był pomocny?