Skip to content

Ittoki Ninja Odcinek 3: Data premiery, godzina i gdzie oglądać

12 de październik de 2022
Ittoki

Shinobi no Ittokiznany również jako Ittoki ninja, to oryginalna seria anime wyprodukowana przez DMM Pictures i animowana przez Troyca. Premiera serialu odbędzie się 4 października 2022 roku. Czekając na rozpoczęcie anime, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 3 Ittoki ninjaktóry ma ukazać się 18 października 2022 r.

Ittoki ninja Data i godzina wydania odcinka 3

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 3 z Ittoki ninja ukaże się 18 października 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest w tej chwili znany, ale z pewnością zaktualizujemy artykuł, gdy tylko pojawi się więcej informacji. Poprzedni odcinek programu wyemitowano 11 października 2022 r.

Ittoki ninja Zapowiedź odcinka 3 i spoilery

Fabuła Ittoki ninja Odcinek 3 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji zamierzamy zatem przedstawić krótkie wprowadzenie do serii, aby powiedzieć, czego możesz się spodziewać:

Ittoki Sakuraba jest uczniem szkoły średniej wraz ze swoim przyjacielem z dzieciństwa Kosetsu. Jego rodzina jest właścicielem lokalnego supermarketu, a po śmierci ojca matka zachęca go do licznych zajęć pozalekcyjnych, aby przygotować się na przyszłość. Pewnego dnia dziewczyna o imieniu Satomi Tsubaki podchodzi do Ittokki i zaprasza ją na randkę z nim. Zaskoczony nagłym wyznaniem Ittoki zgadza się, ale jest zaskoczony, gdy Satomi zabiera go prosto do swojego domu.

Jednak gdy przybywa, Satomi i grupa ninja atakują go. Zostaje uratowany przez Kosetsu, jego wuja Tokisadę i pracowników supermarketu, którzy są również ninja. Jego matka wyjaśnia następnie, że shinobi przystosowali się do czasów współczesnych i istnieją do dziś. Wraz ze śmiercią ojca Ittoki zastępuje go 19. głową wioski Iga, czyniąc go celem dla jego rywalizującej wioski Koga. Tymczasem obecny przywódca Koga, Kidou, mówi swojej wiosce, że zemszczą się na Iga za śmierć jego poprzedniego przywódcy, Kishinmaru.

Gdzie oglądać Ittoki ninja Odcinek 3?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Ittoki ninja regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Ittoki ninja również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Ittoki ninja odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?