Skip to content
TV

Wiedźmin upuszcza epicki zwiastun sezonu 2, gdy Netflix ujawnia wszystkie sposoby, w jakie wszechświat się rozwija

26 de wrzesień de 2021
Wiedzmin upuszcza epicki zwiastun sezonu 2 gdy Netflix ujawnia wszystkie

Wiedźmin fani od dłuższego czasu oczekiwali na sezon 2 i chociaż Netflix co jakiś czas oferował solidny pierwszy zwiastun i inne zapowiedzi, scena została przygotowana na coś bardziej pełnego akcji. Cóż, nadszedł wraz z wieloma innymi niesamowitymi wiadomościami dla Wiedźminogólny wszechświat w usłudze przesyłania strumieniowego. Netflix zakończył transmisję na żywo Con-esque Tudum w najbardziej epicki i potworny sposób, nie tylko Wiedźminnajnowszy zwiastun sezonu 2, ale dwa nowe klipy, kilka ważnych wiadomości o odnowieniu i inne ogłoszenia rozszerzające franczyzę.

Oczywiście przyczepę widać powyżej, ponieważ łączy ona drogę z Wiedźminto pierwszy sezon we wszystkich mrocznych i pełnych stworzeń emocji, które pojawią się w sezonie 2. Pokocham moment zwiastuna, który jest po prostu zestawem koszmarnych potworów, z czarnookim Geraltem Henry’ego Cavilla, który pozwala swojemu mieczowi mówić większość jego gadania. Oczywiście nie chodzi o patroszenie goblinów, ale biorąc pod uwagę, ile Cavill podobno otrzymuje, powinno to być co najmniej 33%.

Jakby zwiastun sezonu 2 nie wystarczył, aby serca wszystkich przyspieszyły — tak, dołączam wszystkie potwory z więcej niż jednym sercem — także Netflix ogłoszony że Wiedźmin został odnowiony na sezon 3. Co nie było zbyt wielkim zmartwieniem w tym momencie, biorąc pod uwagę, jak dużym elementem był pierwszy sezon. (Serial telewizyjny powinien przynajmniej zarabiać tyle sezonów, ile jest gier wideo, prawda?) Mimo to nigdy tak naprawdę nie wiadomo, jakie decyzje mają miejsce za zamkniętymi drzwiami Netflix i nie jest dziwaczne, aby pomyśleć, że sens tych wszystkich spin-offów byłoby złagodzenie ciosu flagowej serii kończącej się przedwcześnie z tego czy innego powodu. Ale bez obaw. Nadchodzi sezon 3!

Mówiąc o spin-offach, wydarzenie Tudum zawierało również solidne zakulisowe spojrzenie na nadchodzący prequel Wiedźmin: Pochodzenie krwi, z showrunnerem Declanem de Barra, który oprowadza fanów po niektórych planach i miejscach. Nie wspominając już o sugestiach tego, co ma wyniknąć z tej opowieści, osadzonej na lata przed powstaniem Geralta. Biorąc pod uwagę, jak ogromny może być ten program, nie zdziwiłbym się, gdyby odnowili go na drugi sezon, zanim jeszcze się pojawi.

Netflix ogłosił również kilka zupełnie nowych spin-offów dla tego stale rozwijającego się świata. Teraz wiemy, że na tym świecie pojawi się drugi film fabularny anime, będący kontynuacją (ale niekoniecznie połączony z) Wiedźmin: Koszmar Wilka. I na wypadek, gdyby fani myśleli, że ich dzieci nie mają szczęścia, ponieważ straciły całą zabawę, usługa przesyłania strumieniowego udostępniła również nową Wiedźmin spinoff, który zostanie umieszczony w ustawieniach dla dzieci i rodziny. Może nie dla przedszkolaków, ale prawdopodobnie coś dla zestawu dla nastolatków. Chociaż za wszelką cenę, jeśli zajmie to Wiek 3-5 Wiedźmin seria do usunięcia CoComelon, a następnie zrób to.

Świętując wszystkie wspaniałe wieści, obejrzyj jeden z nowych klipów poniżej!

Wiedźmin Sezon 2 w końcu pojawi się na Netflix w piątek, 17 grudnia, aby każdy mógł mieć cholernie dobry sezon świąteczny.

Czy ten post był pomocny?