Skip to content

Więcej niż małżeństwo, ale nie kochankowie Odcinek 1: data i godzina premiery, zapowiedź, spoilery i nie tylko

8 de październik de 2022
MTAMCBNL

Więcej niż małżeństwo, ale nie kochankowie to manga napisana i zilustrowana przez Yūki Kanamaru. Rozpoczęła serializację przez Kadokawę Shōten Młody as magazyn 2 marca 2018 r. i został zebrany w osiem tankōbon dotychczasowych tomów. Ogłoszono adaptację anime wyprodukowaną przez Studio Mother i czekając na rozwój anime, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 1 Więcej niż małżeństwo, ale nie kochankowiektóry ma zostać wydany 9 października 2022 roku.

Więcej niż małżeństwo, ale nie kochankowie Data i godzina wydania odcinka 1

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 1 z Więcej niż małżeństwo, ale nie kochankowie ukaże się 9 października 2022 r. Tytuł odcinka będzie brzmiał „Yume”, co zostało oficjalnie potwierdzone. Ponieważ jest to pierwszy odcinek serialu, nie ma poprzedniego odcinka. Jeśli chodzi o czas wydania, Więcej niż małżeństwo, ale nie kochankowie zostanie wydany zgodnie z następującymi harmonogramami:

  • Czas pacyficzny: 7:00 AM
  • Czas centralny: 9:00
  • Czas wschodni: 10:00
  • Czas brytyjski: 15:00

To jest oficjalny harmonogram wydań Więcej niż małżeństwo, ale nie kochankowie Odcinek 1, który pokazuje, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Więcej niż małżeństwo, ale nie kochankowie Odcinek 1 fabuła

Fabuła Więcej niż małżeństwo, ale nie kochankowie Odcinek 1 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji zamierzamy zatem przedstawić krótkie wprowadzenie do serii, aby powiedzieć, czego możesz się spodziewać:

Jirō Yakuin, uczeń trzeciego roku liceum, ma nadzieję, że jego pierwsza miłość, Shiori Sakurazaka, zostanie jego partnerem do ćwiczeń w obowiązkowej „Praktyce dla par”. W tej praktyce uczniowie muszą wykazać, że posiadają umiejętności niezbędne do samodzielnego życia z partnerem płci przeciwnej, przy jednoczesnym zachowaniu pewnego poziomu harmonii, ponieważ są nadzorowani i wykwalifikowani.

Niestety, przypadek sprawił, że został lekko wprowadzony w życie z osobą najbardziej mu przeciwną, dziewczyną Akari Watanabe, która ze swojej strony miała nadzieję, że jej sympatia Minami Tenjin zostanie jej partnerką. . Gdy obaj zostali odrzuceni, ich rozpacz wzrasta, gdy odkrywają, że Shiori i Minami zostali przydzieleni razem, więc decydują się na współpracę, aby otrzymać dobrą ocenę i uzyskać prawo do zamiany partnerów.

Gdzie oglądać Więcej niż małżeństwo, ale nie kochankowie Odcinek 1?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Więcej niż małżeństwo, ale nie kochankowie regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Więcej niż małżeństwo, ale nie kochankowie również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Więcej niż małżeństwo, ale nie kochankowie odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?