Skip to content

Chainsaw Man, odcinek 1: data i godzina premiery, zapowiedź, spoilery i nie tylko

5 de październik de 2022
CSM

Człowiek z piłą łańcuchową to shōnen manga autorstwa Tatsuki Fujimoto. Pierwsza część została opublikowana w wydawnictwie Shūeisha Cotygodniowy skok Shonen magazyn od grudnia 2018 do grudnia 2020, a druga część ukazuje się w Shonen Skok+ z 13 lipca 2022 r. Pierwsza część składa się w sumie z jedenastu oprawionych tomów. Ogłoszono adaptację anime i podczas gdy czekamy na rozwój anime, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 1 Człowiek z piłą łańcuchowąktóry ma zostać wydany 12 października 2022 roku.

Człowiek z piłą łańcuchową Data i godzina wydania odcinka 1

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 1 z Człowiek z piłą łańcuchową ukaże się 12 października 2022 roku. Tytuł odcinka będzie brzmiał „Dog & Chainsaw”, co zostało oficjalnie potwierdzone. Ponieważ jest to pierwszy odcinek serialu, nie ma poprzedniego odcinka. Jeśli chodzi o czas wydania, Człowiek z piłą łańcuchową zostanie wydany zgodnie z następującymi harmonogramami:

  • Japoński czas standardowy – 0 rano

To jest oficjalny harmonogram wydań Człowiek z piłą łańcuchową Odcinek 1, który pokazuje, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Człowiek z piłą łańcuchową Odcinek 1 fabuła

Fabuła Człowiek z piłą łańcuchową Odcinek 1 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji zamierzamy zatem przedstawić krótkie wprowadzenie do serii, aby powiedzieć, czego możesz się spodziewać:

Akcja rozgrywa się w świecie, w którym diabły rodzą się z ludzkich lęków. Chociaż są ogólnie niebezpieczne i wrogie, ludzie mogą zawierać umowy z Diabełs wykorzystać część ich mocy. Denji jest młodym mężczyzną pogrążonym w depresji, który próbuje spłacić dług swojego zmarłego ojca wobec yakuzy, sprzedając kilka swoich narządów i pracując jako łowca diabłów.

ZWIĄZANE Z:

Chainsaw Man: wiek, wzrost, urodziny i moce każdej postaci

Denji posiada również psa podobnego do Diabeł o imieniu Pochita, który przypomina piłę łańcuchową i pomaga Denjiemu w jego pracy. Denji otrzymuje od Yakuzy zadanie zabicia Diabełale odkrywa spisek yakuzy, aby pozwolić Diabeł zabij go w zamian za jego pomoc. Denji zostaje zabity, a Pochita ciężko ranny, ale obaj zawarli już umowę, która pozwala Pochicie połączyć się z Denjim, ożywiając go jako hybrydę człowieka i diabła z umiejętnością piły łańcuchowej Pochity.

Denji zabija Diabeł który go zabił i podchodzi do niego zespół rządowy Diabeł myśliwi. Jak teraz częściowo stał się Diabełjeden z członków zespołu, Makima, przekonuje Denjiego, by stał się częścią jego organizacji, aby uniknąć polowania przez nich.

Gdzie oglądać Człowiek z piłą łańcuchową Odcinek 1?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Człowiek z piłą łańcuchową regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Człowiek z piłą łańcuchową również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Człowiek z piłą łańcuchową odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?