Skip to content
TV

Weterynarz Star Trek William Shatner podobno stanie się najstarszą osobą wystrzeloną w kosmos

26 de wrzesień de 2021
25cc2862443ccc3ddde6428308b6fedb57e87976

Jeśli grałeś w telewizji, możesz to zrobić w prawdziwym życiu, prawda? Wydaje się, że William Shatner tak myśli, ponieważ aktor, który grał kultowego kapitana Kirka w OG Star Trek seriale i filmy mają zostać wyemitowane… przez rakietę Jeffa Bezosa. Najwyraźniej Shatner ma miejsce na Blue Origin, tej samej rakiecie, którą Bezos wystrzelił w kosmos w lipcu. Jeśli start pójdzie zgodnie z planem, Shatner będzie najstarszą jak dotąd osobą, która poleciała w kosmos.

Wierzcie lub nie, ale William Shatner jest w tym momencie małoletni (podobnie jak kolega hollywoodzki gwiazdor Clint Eastwood) i chociaż podróż w kosmos to generalnie wielka sprawa, podróż w kosmos w wieku 90 lat to jeszcze większa sprawa. Bez względu na to, że przez tak długi czas był ucieleśnieniem kapitana Kirka, aktor jest świetnym wyborem do startu w kosmos. Ten człowiek jest legendą kosmosu, tak, ale jest też super ekscentrykiem i jest dokładnie taką osobowością, jaką chcę widzieć w dziwnych sytuacjach, których doświadczyło niewielu ludzi na Ziemi. Co więcej, naprawdę chce polecieć w kosmos. Mówił bardzo głośno o swoim pragnieniu zobaczenia gwiazd z bliska i byłby to kolejny krok w kierunku tego celu.

Cóż za czas, aby żyć: możesz obudzić się o 9 rano, wsiąść do rakiety, która wystrzeli Cię w kosmos i wrócić na Ziemię na lunch. To znaczy, jeśli masz wolne 20 milionów dolarów lub jesteś dwukrotnym zdobywcą nagrody głównej, aktorem Williamem Shatnerem. Według TMZ, bilet Shatnera na pokład Blue Origin może podlegać rekompensacie, ale możliwe, że bilet w kosmos ma inną cenę.

Najwyraźniej start i doświadczenie w kosmosie mają zostać sfilmowane w filmie dokumentalnym, co może być ważnym powodem, dla którego Shatner został wybrany do startu w rakiecie. Posiadanie aktora w przeważającej mierze znanego jako kapitan statku kosmicznego, który później wystrzeliwuje w kosmos i udaje się tam, gdzie niewielu odważnie poszło wcześniej, z pewnością ma dużą wartość rozrywkową.

ten Star Trek ałun nie jest jedynym aktorem, do którego zwrócono się o tego typu rzeczy. Wcześniej Kevin Hart został poproszony o udanie się w kosmos i sfilmowanie swojego doświadczenia. Jednak w przeciwieństwie do Shatnera, odpowiedź Harta była mocnym i głośnym „Cholera nie”, a wiele osób zgodziłoby się z gwiazdą, że lepiej zostawić stopy na ziemi.

Oczekuje się, że start Williama Shatnera nastąpi wkrótce, ponieważ ma on wejść na pokład już w październiku. Bardzo podobne do własnej premiery Jeffa Bezosa, kosmiczne doświadczenie Shatnera będzie bardzo krótkotrwałe. Całość ma trwać tylko około 15 minut. Nie jest jasne, kto jeszcze wyleci w kosmos z Shatnerem (mało prawdopodobne, abyśmy mieli szczęście zobaczyć innych absolwentów Star Trek), ale osobiście mam nadzieję, że zobaczymy kilka postaci komediowych, które będą naprawdę zabawne reakcje na zerową grawitację w rzeczywistej kosmosie .

William Shatner ma 90 lat i najwyraźniej nie ma żadnych skrupułów, by wskoczyć do rakiety lecącej w kosmos. Mimo że będzie najstarszą osobą, która uda się w kosmos, nie zdziwiłbym się, gdyby po jego powrocie więcej starszych osób zaczęło wychodzić i skreślać podróż w kosmos ze swojej listy wiader.

Czy ten post był pomocny?