Skip to content
TV

Weterynarz Game of Thrones Hannah Waddingham bezwstydnie potwierdzony rekwizyt, który zachowała z hitu HBO

30 de wrzesień de 2021
99b03b4b0eb4c83c46f247327a15a56472eb9f16

Minęły już ponad dwa lata Gra o tron dobiegł końca, ale nawet teraz serial jest nadal gorącym tematem wśród telewidzów, zwłaszcza z powodu tego mniej niż ekscytującego ostatniego sezonu. Program został również omówiony przez aktorów, takich jak Hannah Waddingham, która obecnie gra Rebeccę Welton w komedii Apple TV + Ted Lasso. Aktorka, która zagrała Septę Unellę, pojawiła się w ośmiu odcinkach hitu fantasy HBO, a teraz bezwstydnie potwierdza, że ​​nadal posiada rekwizyt z serialu.

Gra o tron Fandom jest głęboki, a Hannah Waddingham nauczyła się tego podczas swojego niedawnego występu Pokaz Kelly Clarkson. Tytułowy gospodarz nie mógł nie wspomnieć, jak wielką jest fanką serialu i zaczął trochę opowiadać fangirl o tym, że rozmawia z Waddinghamem. To właśnie podczas ich rozmowy aktorka, która zdobyła nagrodę Emmy, omówiła specjalny rekwizyt, który mogła zatrzymać po zakończeniu pracy nad serialem:

Kelly: Ale o to chodzi. Przede wszystkim słyszałem, że uchroniłeś dzwonek przed „Wstydem, wstydem”. To trochę pomieszane!

Hannah: Cóż, wtedy też wiesz, że twoja postać jest naprawdę martwa. Kiedy dają ci coś na kształt bohatera twojej postaci. Mówią: „I bardzo dziękuję i do widzenia”.

Dzwonek jest zdecydowanie? ten Idealny rekwizyt dla Hannah Waddingham, ponieważ będzie z nim na zawsze związana. Większość prawdopodobnie nadal słyszy dźwięk dzwonka, gdy Septa z pasją wykrzykiwała „WSTYD! WSTYD! WSTYD!” Kultowy (i mrożący krew w żyłach) moment miał miejsce w finale piątego sezonu, a konkretnie podczas marszu Cersei Lannister, by wyznać swoje grzechy. Od tego czasu ujęcie stało się wirusowym gifem, który prawdopodobnie widziałeś, jeśli spędzasz wystarczająco dużo czasu w mediach społecznościowych.

Hannah Waddingham ma szczęście, że udało jej się zabrać do domu pamiątkę po tym, jak jej postać została zabita. Niektóre produkcje bywają wybredne, jeśli chodzi o rozdawanie rekwizytów, więc kiedy to robią, jest to naprawdę wyjątkowe. Wiele gwiazd zabrało ze swoich projektów rekwizyty do domu, a niektóre nawet znajdują kreatywne sposoby na wykorzystanie ich w swoich domach.

Można sobie wyobrazić, że Hannah Waddingham rozkoszowała się swoim czasem Gra o tron, a dzwonek jest z pewnością miłym momentem z tak fajnej pracy. Szczerze mówiąc, nie mogę przestać się zastanawiać, czy aktorka nadal od czasu do czasu używa dzwonka i gdzie go trzyma. Chodzi mi o to, czy ma to dla wszystkich, aby mogli je zobaczyć, czy jest w magazynie?

Niezależnie od tego, z pewnością chcę zatrzymać ten dzwonek, więc miejmy nadzieję, że Waddingham ma go w bezpiecznym miejscu. A gdyby przegrała, jestem pewien, że zbiorowy fandom Game of Thrones żartobliwie wykrzykiwałby: „HAM! WSTYD!” przy takim rozwoju.

Możesz ponownie odwiedzić jej okres Gra o tron streamując serial w HBO Max.

Czy ten post był pomocny?