Skip to content

Weekendowa aktualizacja SNL dotyczy werdyktu Rittenhouse, najnowszego Fallouta z kontrowersji Chappelle, nowego filmu Mela Gibsona „Śmiertelna broń” i nie tylko

21 de listopad de 2021
Screen Shot 2021 11 20 at 9.24.08 PM e1637473350660

W odcinku Święto Dziękczynienia Sobotnia noc na żywo, Aktualizacja weekendowakotwice poruszały różne tematy, od werdyktu Kyle’a Rittenhouse’a do nowego Zabójcza broń Reżyserem filmu jest Mel Gibson.

Colin Jost zaczął od dyskusji na temat „dziwnego” piątku prezydenta Bidena. „Poddał się znieczuleniu na kolonoskopię, a kiedy się obudził, Izba uchwaliła 2 biliony dolarów ustawy o ubezpieczeniach społecznych, ogłoszono werdykt Rittenhouse, a kobieta była formalnie prezydentem po raz pierwszy w historii. I podczas gdy Biden przetwarzał to wszystko, został pospiesznie odprawiony, aby ułaskawić indyka o imieniu Masło Orzechowe – zauważył. „Daj spokój. Facet właśnie skończył 79 lat; połowa kraju już myśli, że jest starczy. Nie możesz zrzucić tego wszystkiego na niego w momencie, gdy wyjdzie z gazu.

Jost przyznał, że właściwie nie może uwierzyć, jak dobrze ten dzień minął dla Bidena, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności. „Pamiętasz Davida po dentyście?” – zapytał, odwołując się do wirusowego filmu na YouTube, który skupiał się na powrocie samochodu oszołomionego dziecka z gabinetu dentystycznego. „Jestem zaskoczony, że nie dostaliśmy Bidena po kolonoskopii”.

Anchor Michael Che następnie zwrócił się do werdyktu Kyle’a Rittenhouse’a, zauważając, że mieszkaniec Wisconsin został uznany za niewinnego w zamordowaniu dwóch mężczyzn podczas protestu Black Lives Matter. „Mam nadzieję, że wyleciał ze swojego organizmu, zanim został policjantem” — powiedział z powagą.

Che poinformował następnie, że w całym kraju odbywają się protesty w odpowiedzi na uniewinnienie Rittenhouse’a, „co jest odważne”, biorąc pod uwagę to, za co został uniewinniony. – Nie wiem – powiedział Che – może go nie kusić?

Che odniósł się później do ostatniego efektu kontrowersji Dave’a Chappelle’a w sprawie Netflixa – ponieważ szkoła artystyczna w Waszyngtonie odkłada zmianę nazwy swojego teatru na jego nazwisko. „Ależ oczywiście. Ponieważ nie daj Boże, powinieneś nazwać budynek imieniem kogoś, kto sprawia problemy w Waszyngtonie, DC – powiedział Che. „Tymczasem moje stare liceum nalega na utrzymanie kabiny łazienkowej Michael Che Sucks Butt”.

Che następnie zwrócił się do wiadomości, że Gibson jest podobno w rozmowach w sprawie nowego Zabójcza broń film. „Jeśli chcesz zobaczyć załamanego czarnego faceta, który łączy siły z przystojnym rasistą”, zalecił, „po prostu obejrzyj Aktualizacja weekendowa”.

Pod koniec Aktualizacja, prezenterzy powitali na biurku nowo wytatuowanego Baby Yodę (Kyle Mooney), aby przekazać wiadomość, że na tegorocznej paradzie z okazji Święta Dziękczynienia Macy’s dostanie swój własny pojazd. Po zakończeniu w tym tygodniu Konferencji Klimatycznej ONZ, Matka Ziemia (Aidy Bryant) również zatrzymała się, mówiąc o kryzysie klimatycznym i nie tylko.Czy ten post był pomocny?