Skip to content

„Weekendowa aktualizacja SNL dotyczy rezygnacji Jona Grudena, biseksualnego supermana, pożaru na ranczu Reagana, Timothée Chalamet Starrer „Wonka” i IATSE

17 de październik de 2021
Screen Shot 2021 10 16 at 9.44.12 PM e1634446943435

W tym tygodniu wydania Sobotnia noc na żywo, Aktualizacja weekendowa kotwice Colin Jost i Michael Che poruszyli szeroki wachlarz tematów, od skandalu z Jonem Grudenem po ogłoszenie biseksualnego Supermana i nie tylko.

Jost zauważył, że główny trener Raiders Gruden zrezygnował „po odkryciu homofobicznych, mizoginistycznych i rasistowskich e-maili, które wysłał”, przyznając, że „oczywiście, e-maile są nie do obrony.

„Ale czy ktoś chce być oceniany na podstawie starych e-maili? To znaczy, gdybyś mógł zobaczyć połowę e-maili [Michael] Che przysyła mi… Właściwie to ci pokażę – kontynuował. „Wiersz tematu mówi „SŁUCHAJ HONKY”, a następnie treść e-maila mówi po prostu „Chciałbym, żeby nie mieli ciebie zamiast Harambe”.”

Jost później odniósł się do niedawnego ogłoszenia DC Comics, że nowy Superman będzie biseksualny. „Ogłosili także”, zażartował, „że Człowiek-Zagadka zawsze był gotowy na cokolwiek”.

Che rozważał wojny strumieniowe, zauważając twierdzenia ekspertów, że Disney+ „przewyższy” Netflix do 2026 r., aby stać się najlepszą platformą streamingową na świecie. – „Nie tak szybko” – powiedział Pornhub – zażartował.

Che wspomniał również o tym, że kalifornijskie ranczo, które kiedyś należało do Ronalda Reagana, jest zagrożone wielkim pożarem. „Załogi mają nadzieję ugasić pożar, wylewając wodę na pobliskie wzgórze” – powiedział śmiertelnie poważny – „i mają nadzieję, że spłynie w dół”.

Później Aktualizacja weekendowa, rozmowa zeszła na wirusowe zdjęcie Timothée Chalameta jako Willy Wonka w nadchodzącym Charlie i fabryka czekolady prequel, Wonka.

Jost zwrócił uwagę, że „wielu w mediach społecznościowych” [are] nazywając go „Twink Willy Wonka”, a następnie wprowadzając „A Dumny gej Oompa Loompa” (w tej roli Bowen Yang), aby skomentować sprawę, tylko po to, by powiedzieć, że właśnie wypuścił Oompa Loompa w telewizji na żywo.

„Przyszedłem tu tylko, żeby złożyć oświadczenie w sprawie zbliżającego się strajku w fabryce”, powiedział Yang, „ale teraz chyba muszę zadzwonić do rodziców”. (Członek obsady wyraźnie nawiązał do strajku IATSE, któremu udało się uniknąć dzisiejszego wieczoru w swoim pierwszym wierszu, zamykając swój występ przy biurku, wykrzykując: „Jestem w IATSE!”)

Do Josta i Che dołączył następnie Chris Redd, który zaplanował odcinek dotyczący „bardzo ważnych, nieważnych wiadomości”. W końcu okazało się, że był tam, aby odnieść się do komentarza, który zrobił, gdy był ostatnim razem Aktualizacja, w lutym 2020 r. – oznacza to, że „Czarni nie mogą zarazić się koronawirusem”.

ten Aktualizacja Kotwicy żartowali, że ten niekonwencjonalny komentarz nie postarzał się aż tak dobrze. „Ok na moją obronę, właśnie mówiłem coś szalonego” – przyznał Redd. „Nie jestem naukowcem; Poszedłem do college’u.

Ostatnimi panelistami wieczoru byli hipnotyzer Linus Minus (Mikey Day), którego program był „rozmową o ponownym otwarciu Broadwayu” i jego łatwo zahipnotyzowany wolontariusz Roy (Kenan Thompson).

Zaktualizujemy tę historię o więcej filmów, gdy się pojawi.

Czy ten post był pomocny?