Skip to content

Warner Bros. Oś czasu podnosząca brwi dla Ezry Millera powtórnie na temat Flash

12 de sierpień de 2022
l intro 1660334824

Ezra Miller pozuje

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy Ezra Miller był trzykrotnie aresztowany za liczne przestępstwa. Zostali również oskarżeni o uwodzenie nastolatka w wieku 12 lat za pomocą narkotyków i alkoholu. Przez całe lato Miller podobno również uciekał przed prawnikami i organami ścigania (za pośrednictwem Los Angeles Times).

Ostatnie starcie Millera z glinami miało miejsce 7 sierpnia w Vermont po tym, jak właściciele domów w Stamford oskarżyli ich o podkradanie im butelek alkoholu, według policji stanowej. Ale to nie wtedy doszło do domniemanego przestępstwa. Pierwszego maja złożono skargę o włamanie, ale władze nie mogły zlokalizować Millera i oskarżyć go do 7 sierpnia. „W wyniku śledztwa, które obejmowało nagrania i oświadczenia z monitoringu, znaleziono prawdopodobną przyczynę oskarżenia Ezry M. Miller za przestępstwo włamania do niezamieszkałego mieszkania” – powiedzieli gliniarze w raporcie z incydentu.

Ale władze Vermont nie były jedynymi, które szukały gwiazdy „The Flash” i „Justice League”. Organy ścigania i prawnicy w Północnej Dakocie również próbowali ich znaleźć od czerwca 2022 r. W związku ze wspomnianą wcześniej sytuacją uwodzenia. A jeśli wspomniany raport o włamaniu jest dokładny, oznacza to, że podczas ostatnich powtórek „The Flash” wydarzyło się coś podejrzanego.

Ezrze Millerowi pozwolono w jakiś sposób robić letnie powtórki, gdy uciekał przed prawnikami i organami ścigania

Według The Hollywood Reporter, Ezrze Millerowi pozwolono uczestniczyć w regularnie zaplanowanych dodatkowych zdjęciach do „The Flash” w okresie letnim – co oznacza, że ​​​​musieli wrócić i ponownie nakręcić kilka scen do filmu DC Comics. W jakiś sposób było to dozwolone, mimo że Miller uciekał przed prawem.

Chociaż nie podano konkretnej daty, źródła poinformowały THR, że powtórne zdjęcia Millera przebiegły bez incydentów i że Warner Bros. wydaje się nadal być zainteresowany możliwością wydania „The Flash” w czerwcu 2023 roku. Według Los Angeles Times, policja i prawnicy w Północnej Dakocie próbowali zlokalizować Millera w czerwcu 2022 r., aby służyć gwiazdce DC z rozkazem ochronnym. Ten rozkaz oskarżył ich o fizyczne i emocjonalne znęcanie się oraz oczyszczenie 18-letniego Tokata Iron Eyes narkotykami i alkoholem. Iron Eyes miał mniej niż 18 lat, kiedy po raz pierwszy spotkali Millera i ich związek się rozpoczął. „Tak bardzo się poruszają [that] Utknęliśmy w tej prawnej otchłani i nie możemy służyć im w miejscu, w którym przebywają wystarczająco długo” – powiedział w czerwcu prawnik i aktywista Chase Iron Eyes, ojciec Tokaty. , a Miller nadal podobno ucieka z Tokatą, teraz staje w obliczu zarzutów o włamanie – w drodze do przeboju kinowego. Ale „Batgirl” z jakiegoś powodu nie może zrobić sobie przerwy.

Czy ten post był pomocny?