Skip to content

Virgin River: Martin Henderson uważa, że ​​morska przeszłość Jacka wpłynie na jego ojcostwo

11 de kwiecień de 2023
l intro 1681183024

Telewizyjne dramaty telewizyjne

Jacek uśmiecha się tęsknie

Dramat romantyczny Netflix „Virgin River” zakończył swój 4. sezon w 2022 r., a sezon 5. ma już zielone światło i spodziewany jest wkrótce. Sezon 4 serialu ujawnił, że Melinda Monroe (Alexandra Breckenridge) była w ciąży, a Jack Sheridan (Martin Henderson) okazał się ojcem jej dziecka.

W wywiadzie dla Glamour Henderson został zapytany o to, jakim ojcem według niego byłby Jack dla dziecka. Wykonawca odpowiedział, że uczciwość Jacka, aspekt osobowości Jacka, który wywodzi się z czasów spędzonych w wojsku, niewątpliwie będzie kluczową częścią jego ojcostwa. Henderson wyjaśnił, że Jack również rozwinął poczucie honoru i dyscypliny podczas pobytu w armii i wiedział, że Jack wniesie te same cechy do bycia ojcem.

Ankieter odpowiedział również, wskazując na wrażliwość Jacka, cechę charakteru, która przyciągnęła go do fanów serialu. Henderson odpowiedział, że pomimo wewnętrznych zmagań Jacka zawsze był przy innych, kiedy oni również go potrzebowali. Obie cechy pomogłyby mu również być dobrym ojcem.

Relacje Jacka z innymi będą również rozwijane w nowym sezonie

Rozmawiając z Glamour, Martin Henderson zauważył, że to dziecko nie jest jedynym, na którym skupia się serial z Jackiem. Mówił w szczególności o związku między Melem i Jackiem, mówiąc, że czwarty sezon polegał na tym, że rzucali sobie nawzajem wyzwania w sposób, który zagraża związkowi, podając problem Jacka z alkoholem jako konkretny przykład.

Jednak gdy duet jest teraz zaangażowany, wykonawca rozszerzył, że sezon 5 będzie dotyczył duetu, który zjednoczy się, aby stawić czoła trudnościom, a nie ich problemom wbijającym klin między nimi. „Musisz mieć pewne problemy, ale miło będzie patrzeć, jak dojrzewają i pogłębiają swoją miłość” – podsumował.

Henderson rozwinął także wątek relacji między Jackiem i Danem Bradym (Benjamin Hollingsworth) w nowym sezonie. Aktor powiedział, że chociaż Brady przeszedł przez odkupieńczy łuk w sezonie 4, który będzie kontynuowany w nowym sezonie, jest sceptyczny, czy Brady całkowicie zrezygnowałby ze swojego złego zachowania.

Podczas gdy związek Jacka i Brady’ego będzie nadal powoli się naprawiał, podczas gdy Brady będzie próbował iść prosto i wąsko, Henderson powiedział, że wolałby widzieć zmagania Brady’ego z próbą bycia inną osobą, niż to przychodziło mu z łatwością. Dokończył, że walka Brady’ego między byciem dobrym a złym byłaby również bardziej przekonująca dla widzów, ponieważ wybory Brady’ego byłyby w rezultacie bardziej nieprzewidywalne.

Czy ten post był pomocny?