Skip to content
TV

Ukochana postać ma nadzieję, że wróci do Simpsonów

14 de listopad de 2021
l intro 1636896192

„The Simpsons” rozwija się od ponad 30 lat, z każdym odcinkiem zdobywając nowe postacie. Niektóre postacie zaczynają się od małych, ale stają się ulubieńcami zespołu piszącego. Na przykład Hans Moleman był początkowo dziwnym rysunkiem, którego Matt Groening nie lubił. Showrunner Al Jean powiedział Vulture, że scenarzyści zaczęli dodawać go do każdej sceny, jaką mogli, aby podrażnić Groeninga. Teraz, według Jeana, Groening „kocha go tak bardzo, jak wszyscy”. Inne postacie, które wydają się rozkwitać pod kierownictwem pisarzy, to Ralph Wiggum, Kirk Van Houten i Gil.

Nawet poza dobrze znanymi, powracającymi postaciami, istnieją dziesiątki jednorazowych lub sporadycznie pojawiających się postaci, które uwielbiają fani. YouTuber The Real Jims ma sentyment do postaci, którą nazywa „Po prostu Stamp the Ticket Man”, która pojawia się tylko kilka razy w pierwszych 32 sezonach serialu. The Simpsons Reddit ma kolejny gag o upamiętnianiu ulubieńców fanów, którzy zrobili jeden kultowy żart i wyszli z uniku. Redditorzy szczególnie kochają Roya, bankiera z Kajmanów i bezimiennego mężczyznę, który chce mieć broń w „The Springfield Connection”. Ale jedna postać pozostaje na szczycie listy prawie wszystkich postaci, które chcieliby, aby powróciły.

Ludzie tęsknią za powrotem Hanka Scorpio

Fani chcieliby, aby Hank Scorpio wrócił do „Simpsonów”. Wprowadzony w sezonie 8 „You Only Move Twice” Hank Scorpio jest jednocześnie najlepszym szefem, jakiego kiedykolwiek miał Homer, i stereotypowym złoczyńcą z Bonda. Homer zostaje namówiony przez Globex Corporation do kierowania działem energii jądrowej. Przenosi całą rodzinę Simpsona do Cypress Creek, gdzie wszyscy oprócz Homera są nieszczęśliwi. To zmusza Homera do „Zrób to za nich” i powrotu do Springfield, z dala od swojego ulubionego szefa.

Hank Scorpio był na szczycie wielu list Reddit ulubionych jednorazowych postaci. Wyrażony przez Alberta Brooksa, który bywał często gościem, Hank Scorpio został uznany przez The Ringera za największą niepowtarzalną postać w historii „Simpsonów”. Nawet Elon Musk powiedział, że zainspirował go Hank (za Business Insider). Podczas panelu Comic-Con 2015 (przez CinemaBlend) Al Jean, producent wykonawczy „Simpsonów”, powiedział: „Myślę, że to prawdopodobnie najbardziej proszona postać, jaką mieliśmy. wrócę. Jestem pewien, że Albert [Brooks] wróci do programu. Zawsze jest naprawdę zabawny. Właśnie go mieliśmy i wiele najlepszych rzeczy, które mówi, improwizował, w sam raz na miejscu. Jest po prostu najzabawniejszy”.

Czy ten post był pomocny?