Skip to content

Ujawniono daty premiery Sword Art Online Progressive: Scherzo of Deep Night w USA i Wielkiej Brytanii

13 de grudzień de 2022
SAO2023

Sword Art Online to seria lekkich powieści napisana przez Reki Kawaharę i zilustrowana przez abeca. Został zaadaptowany do 25-odcinkowego animowanego serialu telewizyjnego w okresie od lipca do grudnia 2012 r. Specjalny odcinek został wydany 31 grudnia 2013 r., A drugi sezon animowany wyemitowany między lipcem a grudniem 2012 r. Film anime zatytułowany Sword Art Online: Ordinal Scale ukazał się w lutym 2017 roku. Pierwsza część trzeciego sezonu, zatytułowana Sword Art Online: Alicization, była emitowana od października 2018 do marca 2019, natomiast Wojna Zaświatówdruga część, była emitowana od października 2019 do września 2020. Nowy film, Sword Art Online Progressive: Aria bezgwiezdnej nocyukazał się w 2021 roku, a jego kontynuacja, Sword Art Online Progressive: Scherzo of Deep Nightma zostać wydany na Zachodzie w 2023 roku, więc powiemy ci wszystko, co o nim wiemy.

Sword Art Online Progressive: Scherzo of Deep Night ukazał się 22 października 2022 roku w japońskich kinach i zebrał bardzo pozytywne recenzje, jako kontynuacja wcześniejszego Sword Art Online Progressive: Aria bezgwiezdnej nocyz których oba są adaptacjami Progresywny lekka seria powieści. Jeśli chodzi o Zachód, film pojawi się w Wielkiej Brytanii i Irlandii w środę, 1 lutegoa w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w piątek, 3 lutego.

W dalszej części tego artykułu znajdziesz wszystkie znane i nieznane informacje związane z nadchodzącą zachodnią wersją gry Sword Art Online Progressive: Scherzo of Deep Night film. Dowiesz się o dacie premiery, czy jest zwiastun, o czym będzie fabuła, podstawowe informacje o obsadzie i wiele więcej o tym wyczekiwanym filmie.

Sword Art Online Progressive: Scherzo of Deep Night Data premiery w USA i Wielkiej Brytanii

Adaptacja serialu anime pt Sword Art Online został ogłoszony na Dengeki Bunko Autumn Festival 2011. Został wyprodukowany przez studio A-1 Pictures, w reżyserii Tomohiko Ito, z muzyką Yuki Kajiury. Został wyemitowany w Tokyo MX, tvk, TVS, TVA, RKB, HBC i MBS między 8 lipca a 23 grudnia 2012 r.

Specjalny odcinek zatytułowany „Sword Art Online: Extra Edition” został wyemitowany 31 grudnia 2013 roku w Japonii. Ten odcinek podsumowuje pierwszy sezon i zawiera kilka nigdy wcześniej nie widzianych scen. Drugi sezon, Sword Art Online IIogłoszono z tej okazji. Jest emitowany między 5 lipca a 20 grudnia 2014 r. W tym sezonie dostosowano Widmowy pocisk, Kaliburoraz Różaniec Matki łuki.

Film anime został ogłoszony w październiku 2015 roku. Zatytułowany Sword Art Online: Skala porządkowafilm został wydany 1 lutego 2015 roku w Japonii.

Trzeci sezon został oficjalnie ogłoszony pod koniec filmu Sword Art Online: Skala porządkowa. Sezon dostosowany alicyzacja arc i został podzielony na dwie części: pierwszą, zatytułowaną Sword Art Online: Alicization, emitowaną od 7 października 2018 do 31 marca 2019; podczas gdy druga część również była podzielona na dwa kursy, pierwszy Sword Art Online: Alicization – War of Underworld był emitowany między 13 października 2019 a 29 grudnia 2019. Podsumowanie pierwszej części, zatytułowanej Odbicie wyemitowany 6 października 2019 r.

Drugi kurs, zatytułowany Sword Art Online: Alicization – War of Underworld – Ostatni sezon, pierwotnie miał się odbyć 26 kwietnia 2020 r., ale został przesunięty na lipiec 2020 r. ze względu na skutki rozprzestrzeniania się pandemii Covid-19 w Japonii. Ta ostatnia część była oficjalnie emitowana od 12 lipca 2020 do 20 września 2020.

Sword Art Online: Alicja składa się z 24 odcinków, podczas gdy Sword Art Online: Alicization – War of Underworld składa się z 23 odcinków. Specjalny program wyemitowany 12 kwietnia 2020 r. I podsumowanie pierwszego Wojna Zaświatów cour 5 lipca. Adaptacja spin-offowej lekkiej powieści Sword Art Online Alternatywna Gun Gale Online został ogłoszony we wrześniu 2017 roku. Wyprodukowany w Studio 3Hz, emitowany od kwietnia do czerwca 2018 roku.

19 września 2020 roku, po wyemitowaniu ostatniego odcinka trzeciego sezonu w Japonii, adaptacja anime spin-offowej lekkiej powieści Sword Art Online: progresywny został ogłoszony. Ostatecznie ogłoszony jako nowy film anime zatytułowany Sword Art Online Progressive: Aria bezgwiezdnej nocy, zostanie wydany 30 października 2021 roku w Japonii. Zaraz po premierze tego filmu zapowiedziano kontynuację pod tytułem Sword Art Online Progressive: Scherzo of Deep Night, której premiera miała miejsce w październiku 2022 roku w Japonii. Teraz, gdy film ma premierę w Japonii, fani na Zachodzie zastanawiają się, kiedy film zostanie wydany poza Japonią, i wreszcie, w grudniu 2022 r., otrzymaliśmy potwierdzenie.

ZWIĄZANE Z:

Gry Sword Art Online w kolejności i ile ich jest?

Crunchyroll opublikował następującą informację prasową dotyczącą premiery filmu:

Crunchyroll, jedno z wiodących i najlepszych miejsc anime na świecie, wraz z partnerem Aniplex of America, przenosi Sword Art Online film -Progressive-Scherzo of Deep Night do kin w całym Crunchyroll’s

terytoria anglojęzyczne w lutym 2023 r. Popularny przygodowy film science-fiction pojawi się w kinach w Wielkiej Brytanii i Irlandii w środę, 1 lutego; w Australii i Nowej Zelandii w czwartek, 2 lutego; oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w piątek, 3 lutego. Dodatkowe daty premier kinowych w Europie i Ameryce Łacińskiej zostaną ogłoszone wkrótce. Film będzie dostępny zarówno w wersji japońskiej z angielskimi napisami, jak iz angielskim dubbingiem.

Scherzo of Deep Night to wyczekiwana kontynuacja filmu Sword Art Online the Movie -Progressive-Aria of a Starless Night (2021), który jest już dostępny do transmisji na Crunchyroll.com. Film podąża za bohaterką Asuną, która kontynuuje swoją podróż przez wirtualną grę śmierci, w której „Koniec gry” oznacza śmierć w prawdziwym świecie.

– Crunchyroll

Jak widać, film trafi do zachodnich kin już w lutym. Wielka Brytania zobaczy film najpierw 1 lutego, następnie Australia i Nowa Zelandia 2 lutego, a na końcu Stany Zjednoczone 3 lutego. Prawdopodobnie ma to związek z datami, w których kina w każdym kraju zmieniają swoje harmonogramy, więc nie martw się, to nie jest dyskryminacja.

Sword Art Online Progressive: Scherzo of Deep Night przyczepa

Ponieważ film był oczywiście emitowany w Japonii, jest do niego zwiastun i jak zwykle możesz go obejrzeć tutaj na Horyzont fikcji. Oto oficjalny zwiastun gry Sword Art Online Progressive: Scherzo of Deep Night film:

Sword Art Online Progressive: Scherzo of Deep Night intrygować

Film będzie trwał 100 minut, a tak Crunchyroll oficjalnie podsumował fabułę nadchodzącego filmu:

To może być gra, ale nie jest to coś, w co grasz.

Pierwsza na świecie gra VRMMORPG (Sword Art Online) stała się grą śmierci. Minął ponad miesiąc, odkąd 10 000 użytkowników zostało uwięzionych w świecie gry. Asuna, która oczyściła pierwsze piętro pływającego żelaznego zamku Aincrad, dołączyła do Kirito i kontynuowała swoją podróż, by dotrzeć na najwyższe piętro. Przy wsparciu kobiety Information Broker Argo, sprzątanie podłóg wydawało się przebiegać gładko, ale…

Wybucha konflikt między dwiema głównymi gildiami, które powinny ze sobą współpracować – czołowymi grupami graczy ALS (Aincrad Liberation Squad) i DKB (Brygada Smoczych Rycerzy). A tymczasem za kulisami istnieje tajemnicza postać pociągająca za sznurki….

W niebezpiecznej bitwie na śmierć i życie dochodzi do ataku, który różni się od groźby, i weźmie w nim udział Asuna i Kirito…!

Sword Art Online Progressive: Scherzo of Deep Night rzucać

Na szczęście dla nas tzw Sword Art Online Progressive: Scherzo of Deep Night ukazał się już w Japonii i znamy kompletną japońską obsadę głosową, a także postacie, które pojawią się w filmie. Ponieważ obecnie pracujemy nad anglojęzyczną produkcją, sensowne jest, że angielska obsada głosowa jest również znana, a oto pełnoprawni członkowie obsady, których głosów możemy się spodziewać w lutym:

Postać Japoński aktor głosowy Angielski aktor głosowy
Kirito / Kazuto Kirigaya Yoshitsugu Matsuoka Bryce’a Papenbrooka
Asuna / Asuna Yuuki Haruka Tomatsu Cherami Leigh
Argo / Tomo Carina Hosaka Shiori Izawa Kimberley Anne Campbell
Mito / Misumi Tozawa Inori Minase Anairis Quinones
Liten Kaede Hondo AmaLee
Morte Yusuke Kobayashi AJ Beckles
Agil / Andrew Gilbert Mills Hirokiego Yasumoto Patryk Seitz
Kibao Tomokazu Seki Dereka Stephena Prince’a

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów oraz zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?