Skip to content

Film jednoczęściowy: czerwony – ujawniono daty premiery w USA i Wielkiej Brytanii

6 de sierpień de 2022
OPFR

Historia podróży Monkey D. Luffy’ego do zostania Królem Piratów podbiła serca milionów fanów na całym świecie. To, co zaczęło się jako manga, stało się całą serią, a seria anime była najpopularniejszą pochodną marką. Seria anime obejmowała również kilka filmów anime, z 15. Film jednoczęściowy: czerwony, ogłoszone niedawno. Film jest już emitowany w japońskich kinach, dlatego widzowie w Ameryce i Wielkiej Brytanii zastanawiają się, kiedy będą mogli go zobaczyć, a my na Fikcja Horyzont masz teraz wszystkie odpowiedzi.

Film jednoczęściowy: czerwony będzie 15. Jeden kawałek film anime i nawiązanie do głównej serii anime. Film został ogłoszony 21 listopada 2021 roku z okazji premiery Epizodu 1000 i ukaże się 6 sierpnia 2022 roku w Japonii. Crunchyroll wydał licencję na premierę filmu w krajach anglojęzycznych i zaplanował jego premierę kinową jesienią 2022 roku.

Pozostała część tego artykułu przedstawi wszystkie znane i nieznane informacje związane z zachodnim wydaniem Film jednoczęściowy: czerwony15-ty Jeden kawałek film anime. Dowiesz się o oficjalnej dacie premiery, czy jest zwiastun, o czym będzie ta historia i wiele więcej na temat tego niedawno wydanego filmu anime.

Film jednoczęściowy: czerwony – data premiery w USA i Wielkiej Brytanii

21 listopada 2021 r. 1000. odcinek Jeden kawałek anime zostało oficjalnie wydane. To był ważny kamień milowy, ponieważ niewiele anime pozostaje na antenie wystarczająco długo, aby osiągnąć poziom 1000 odcinków. Był to z pewnością powód do świętowania, a producenci pokazu mieli dla nas tego dnia bardzo specjalną zapowiedź.

Ogłoszono, że nowy Jeden kawałek film anime, w sumie 15., miał zostać wydany 6 sierpnia 2022 roku. Ujawniono również, że film będzie nadzorowany i wyprodukowany przez Eiichiro Odę, autora Jeden kawałek manga. Gorō Taniguchi, który wcześniej kierował OVA One Piece – Pokonaj Go! Pirat Ganzack (który ukazał się w 1998 roku, 24 lata przed premierą tego filmu i ponad rok przed wydaniem pierwszego odcinka anime), został zatrudniony jako reżyser filmu na podstawie scenariusza napisanego przez Tsutomu Kuroiwę.

Film miał swoją japońską premierę i jest obecnie emitowany w japońskich kinach, ale kiedy trafi do kin amerykańskich i brytyjskich? Cóż, to jest pytanie za milion dolarów, naprawdę, w tej chwili, ponieważ nie mamy właściwej daty premiery, ale mamy dla ciebie kilka informacji. Mianowicie wiemy, że Crunchyroll wydał licencję filmową na premierę kinową w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii.

Gdy? Cóż, Crunchyroll podał nam bardzo niekonkretną datę premiery „Jesień 2022”, która jest stosunkowo szerokim okresem premierowym, ale nadchodzi wkrótce, więc naprawdę nie musimy się zbytnio martwić. To wszystko, co mamy w tej chwili na temat daty premiery filmu na Zachodzie. Z drugiej strony, jeśli jesteś we Francji lub Niemczech i Austrii, możesz obejrzeć film odpowiednio od 10 sierpnia i 13 października.

Jeśli chodzi o inne kraje, oto lista znanych dat wydania według kraju i/lub regionu:

 • Japonia: 6 sierpnia 2022
 • Francja: 10 sierpnia 2022
 • Maroko: 10 sierpnia 2022 r.
 • Tunezja: 10 sierpnia 2022 r.
 • Algieria: 10 sierpnia 2022 r.
 • Tajwan: 19 sierpnia 2022 r.
 • Tajlandia: 25 sierpnia 2022 r.
 • Singapur: 2 września 2022
 • Niemcy: 13 października 2022
 • Austria: 13 października 2022
 • Bliski Wschód: 3 listopada 2022
 • Australia: jesień 2022
 • Kanada: jesień 2022
 • Hiszpania (w Katalonii także po katalońsku): 4 listopada 2022
 • Stany Zjednoczone Ameryki: jesień 2022
 • Irlandia: jesień 2022
 • Włochy: jesień 2022
 • Nowa Zelandia: jesień 2022
 • Wielka Brytania : jesień 2022
 • Indie: Brak daty

Film jednoczęściowy: czerwony Przyczepa

Jeśli zastanawiałeś się, czy jest przyczepa do Film jednoczęściowy: czerwony, mamy dla Was dobrą wiadomość – jest ich nie jedna, a trzy. Pierwszy z nich został wydany 13 kwietnia 2022 roku:

Drugi zwiastun został wydany 8 czerwca 2022 roku:

A trzeci i ostatni zwiastun został wydany 26 lipca 2022 roku:

Te trzy zwiastuny dały nam solidny wgląd w film i ujawniły, czego możemy się spodziewać po stylu, historii i zaangażowanych postaciach.

Film jednoczęściowy: czerwony Intrygować

Ponieważ film jest całkowicie oryginalną historią, do której nie będziemy adaptować żadnego wydanego materiału, niewiele wiemy o fabule poza tym, co zostało ujawnione w pierwszym zwiastunie.

Jak ujawnia pierwszy zwiastun, fabuła będzie obejmować Shanksa, którego charakterystyczną bliznę można zobaczyć na literze „D” w tytułowym logo filmu, a także w końcowej scenie zwiastuna.

ZWIĄZANE Z:

Czy film jednoczęściowy: czerwony kanon?

W filmie pojawi się również nowa postać kobieca, która, jak mówi Oda, jest odejściem od starszych postaci męskich, które wystąpiły jako czarne charaktery w czterech z pięciu ostatnich filmów. Plakat zwiastuna przedstawia kobietę, która wydaje się być mieszkańcem Sky Island, w dziwnym kostiumie, podczas gdy zwiastun potwierdza, że ​​rzeczywiście będzie ona złoczyńcą filmu.

Film jednoczęściowy: czerwony Angielski obsada głosowa

W tej chwili niewiele wiemy o anglojęzycznej obsadzie głosu w filmie, z wyjątkiem tego, co zwykle wiemy o głosach Jeden kawałek. Wiemy, że aktorzy podkładający głos w anime powtórzą swoje role w filmie, ale kto dostarczy pozostałych głosów, na razie nie wiadomo. Zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko będzie dostępnych więcej informacji. Jeśli chodzi o powracające głosy, zakładamy, że zobaczymy tych aktorów:

Postać język japoński język angielski
(Funimacja)
Uta Kaori Nazuka TBC
Małpa D. Luffy Mayumi Tanaka Colleen Clinkenbroda
Roronoa Zoro Kazuya Nakai Krzysztof R. Sabat
Nami Akemi Okamura Luci Christian
Usopp Kappei Yamaguchi Cieśnina Sonny
Sanji Hiroaki Hirata Eric Vale
Tony Tony Chopper Ikue Ōtani Brina Palencia
Nico Robin Yuriko Yamaguchi Stephanie Young
Franky Kazuki Yao Patricka Seitza
Potok Chō Ian Sinclair
Jimbei Daisuke Gōri i Katsuhisa Hōki Daniel Baugh
Shank Shūichi Ikeda Brandon Potter
Prawo Trafalgara Hiroshi Kamiya Mateusz Mercer

Czy ten post był pomocny?