Skip to content
TV

Tylko fani morderstw w budynku są niecierpliwi z powodu nierozstrzygniętego szczegółu

13 de sierpień de 2022
l intro 1660084389

Steve Martin wygląda na zamyślonego

„Tylko morderstwa w budynku” to niezaprzeczalnie duży sukces Hulu. W rzeczywistości, zaledwie trzy odcinki drugiego sezonu, Hulu szybko odnowiło serię na sezon 3 (poprzez Ostateczny termin). Serial, w którym występują Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez, jest w równym stopniu tajemnicą morderstwa i komedią. W rezultacie, to naturalne, że serial wykorzystuje dużo zbierania wskazówek, gdy pracuje nad rozwiązaniem jego głównej tajemnicy.

Oczywiście dużą częścią budowania tajemnicy jest wprowadzanie szeregu wskazówek, które ostatecznie doprowadzą do odpowiedzi lub przynajmniej wskazówek, które doprowadzą do bardziej istotnych wskazówek. W drugim sezonie „Tylko morderstwa w budynku” scenarzyści podawali widzom mnóstwo wskazówek do przyswojenia. Od pobocznej fabuły z udziałem ojca Charlesa-Hadena Savage’a (Martin) po wprowadzenie tajemniczej, nowej postaci granej przez Carę Delevingne, w tym sezonie jest więcej niż wystarczająco dużo do rozwikłania.

Zrozumiałe jest, że ten tajemniczy gatunek może wymagać od widzów dużej ilości cierpliwości. Mając tylko centralną tajemnicę i chemię obsady, aby utrzymać tempo, pisarze muszą upewnić się, że nigdy nie brakuje żadnego aspektu. Chociaż program najwyraźniej odniósł sukces, jest jeden nierozwiązany szczegół z finału pierwszego sezonu, który sprawia, że ​​niektórzy fani nie mogą się doczekać odpowiedzi.

Kim jest tajemniczy tekster?

Powyżej na Reddicie u / gregieb429 dało się poznać, że byli zaskoczeni, że główne trio nie uczyniło priorytetem, aby dowiedzieć się, kto dokładnie wysłał im SMS-a, aby wydostali się z budynku w sezonie 1, odcinek 10 („Otwórz i zamknij „). Chociaż Charles spekuluje, że najprawdopodobniej to detektyw Williams (Da’Vine Joy Randolph) wysłał tekst, nie jest on tak naprawdę zbadany na początku drugiego sezonu, poza tym, że Williams zaprzeczał, że to zrobiła. Ten sam użytkownik Reddita zauważył, że dziwne było, że postacie nie były bardziej ciekawe i że seria wydaje się zadowolona z porzucenia szczegółów.

Więcej niż kilka osób, w tym u/MistressMousefeather, uważa, że ​​to Theo (James Caverly) wysłał tekst, aby ich ostrzec, choć przyznali, że nie mają solidnych podstaw dla takiego pomysłu. Chociaż jest to interesująca teoria, nie odzwierciedla dokładnie kierunku, w którym rozwijała się historia w ciągu ostatnich kilku odcinków. Theo ostatnio pomógł Mabel (Selena Gomez) spróbować wyśledzić osobę pokrytą brokatem, ale nie wspomniał nic o wysyłaniu do niej SMS-ów tej nocy.

Jednym z głównych powodów, dla których fani mogli nie uzyskać odpowiedzi na to pytanie na początku, jest to, że nie było to główną tajemnicą pierwszych kilku odcinków sezonu 2. Podczas wywiadu Entertainment Weekly z showrunnerem Johnem Hoffmanem na zakończenie sezonu 1, pisarz drażnił się, że jednym z głównych pytań dotyczących serialu było to, w jaki sposób Bunny (Jayne Houdyshell) dostała się do mieszkania Mabel. Być może Hoffman myślał, że fani będą bardziej skupieni na tym, niż na tym, kto napisze do trio.

Czy ten post był pomocny?