Skip to content

„To All The Boys” Spinoff YA Series „XO, Kitty” z Anną Cathcart na zamówienie Netflix

18 de październik de 2021
MCDTOAL ZX039

Planuje Netflix Do wszystkich chłopców, których kochałam wcześniej Odgałęzienie serialu jest gotowe. Seria YA, XO, Kitty, zatytułowany przez przełomową filmową Annę Cathcart, otrzymał zielone światło za pomocą 10-odcinkowego zamówienia, co czyni go pierwszym serialem zrodzonym z oryginalnego filmu Netflix. Budowanie zintegrowanych uniwersów filmowo-serialowych było jednym z celów programowych Netflix, ponieważ jego portfolio filmowe i telewizyjne szybko się powiększało.

Półgodzinny dramat, z filmu Awesomeness and ACE Entertainment, to spin-off inspirowany popularną trylogią filmową, a także bestsellerową serią książek autorstwa Jenny Han, która jest twórcą serialu telewizyjnego i współautorem scenariusza pilotażowego z Siobhan Vivian.

w XO, Kitty, nastoletnia swatka Kitty Song Covey myśli, że wie wszystko o miłości. Ale kiedy przeprowadza się przez pół świata, by ponownie spotkać się ze swoim chłopakiem na odległość, szybko zorientuje się, że związki są o wiele bardziej skomplikowane, gdy na linii kładzie się twoje serce.

Han będzie współshowrunnerem obok Saschy Rothchild. Dwóch producentów wykonawczych serialu wraz z Mattem Kaplanem z ACE Entertainment.

Kitty, złodziejka scen z Cathcarta, odegrała kluczową rolę w fabule filmów. W pierwszym filmie znalazła listy, które jej starsza siostra Lara (Lana Condor), nieśmiała uczennica liceum, napisała do chłopców, w których się podkochiwała, i potajemnie je wysłała, wywołując kolejne wydarzenia.

Awesomeness i ACE Kaplana wcześniej opracował popularną powieść Hanas Do wszystkich chłopców, których kochałam wcześniej (opublikowane w 2014 r.), PS Wciąż cię kocham (2015) i Zawsze i na zawsze, Lara Jean (2017) w niezwykle udaną serię filmów dla Netflix.

Awesomeness stoi również za uznaną serią Hulu Pióro15. W 2017 roku ACE Entertainment uruchomiło dział telewizyjny skupiający się na treściach YA.

W swoim pierwszym przesłuchaniu telewizyjnym Cathcart została wybrana po szeroko zakrojonych poszukiwaniach do odegrania głównej roli Agent Olimpii w nagrodzonym Emmy serialem dla dzieci PBS Dziwny skład. Rola ta przyniosła jej nagrodę Canadian Screen Award oraz nominację do Daytime Emmy. Jej dorobek obejmuje także drugą i trzecią część filmu Disney Channel Potomków Seria filmów telewizyjnych, Brat TV Zoe Valentine, Disney Channel Kręcić się oraz Szybki Layne i ABC Dawno, dawno temumi. Jest częścią obsady głosowej nadchodzącego Disney+ Gwiezdne wojny: Wizje animowana seria antologii.

Reprezentowana jest przez A3 Artists Agency, Performers Management i Goodman Genow.

Czy ten post był pomocny?