Skip to content
TV

The Boys Showrunner ma najlepsze wyjaśnienie dla Amazon Spinoff, właśnie zamówiony do serii

28 de wrzesień de 2021
0bce65240c09b42e73096bb499892f5cfcf51f59

Wiadomość zepsuła, że ​​spinoff Amazona Chłopcy był w fazie rozwoju nieco ponad rok temu. Po tym, jak projekt posunął się do przodu z kilkoma odlewami, a oryginalna seria osiągnęła nowe wyżyny w uznaniu krytyków, spinoff oficjalnie otrzymał zielone światło i został zamówiony do serii. Nadal jest kilka ważnych pytań dotyczących nowego programu, na które trzeba będzie odpowiedzieć, ale Chłopcy Showrunner Eric Kripke ma zabawne wyjaśnienie tego, co jest w drodze.

Eric Kripke w rzeczywistości nie jest showrunnerem w spinoffie Chłopcy, przy czym obowiązki te przejmują Michele Fazekas i Tara Butters, którzy są również na pokładzie jako producenci wykonawczy. Fazekas i Butters mają dzięki temu doświadczenie superbohatera Agentka Carter, chociaż można śmiało powiedzieć, że każdy program rozgrywający się w tym samym wszechświecie, co Chłopcy będzie się bardzo różnić od tego programu ABC. Mimo to, Kripke miał wiadomość, aby rozreklamować projekt i jest on w zasadzie najlepszy. W ramach ogłoszenia Amazona o tym, że spinoff otrzyma zamówienie na serię, Kripke powiedział:

Podobnie jak Mork i Mindy wydzielona z Szczęśliwe dni— co jest szalonym i prawdziwym faktem — nasz spinoff będzie istniał w kinowym wszechświecie Vought, ale będzie miał swój własny ton i styl. To nasze spojrzenie na program uniwersytecki, z zespołem fascynujących, skomplikowanych, a czasem zabójczych Young Supes. Michele i Tara to geniusze jak kamień. Cieszymy się, że sterują tym statkiem i jesteśmy wdzięczni Sony i Amazon za tę możliwość. Uwielbiamy ten program i nie możemy się doczekać, aż go zobaczysz. Także, Noce Słonecznego Patrolu wydzielona z Słoneczny patrol, i miał wampiry. Wampiry!

Nie może być żadnych pokazów identycznych z Chłopcy, ale domyślam się, że niewielu fanów nawet by się domyśliło, że showrunner wspomniał Mork i Mindy lub Szczęśliwe dni jak w ogóle podobne. Eric Kripke przyznał, że porównanie jest zarówno „szalone”, jak i „prawdziwe”, i miał całkiem dobry powód do porównania: tak jak Mork i Mindy nie był Szczęśliwe dni 2.0, spinoff Chłopcy (który jeszcze nie otrzymał imienia) nie będzie dokładnie taki jak Chłopcy. I jako ktoś, kto nie miał pojęcia, że Noce Słonecznego Patrolu zaangażowanych wampirów, komentarze Kripkego były zabawne i pouczające!

Jeśli chodzi o to, o czym będzie serial, łatwo zauważyć, jak Michele Fazekas i Tara Butters będą w stanie poprowadzić go w innym kierunku niż zakątek Vought Cinematic Universe, który Chłopcy obejmuje. Akcja odbędzie się w jedynej uczelni, która jest otwarta wyłącznie dla młodych dorosłych Supes i jest oczywiście prowadzona przez Vought International. Chociaż te Supes nie będą dokładnie wymienne z Siódemką, serial zbada granice uczniów, jeśli chodzi o moralność, seksualność i fizyczność. Hormonalne i konkurencyjne w swoim wieku, walczą ze sobą, próbując zdobyć najlepsze kontrakty w najlepszych miastach.

I bycie osadzonym w kinowym wszechświecie Vought – nawet jeśli ma Chłopcy Co Mork i Mindy było Szczęśliwe dni – przypuszczalnie oznacza, że ​​niektórzy uczniowie będą bardziej nikczemni niż inni. W końcu, jeśli Starlight może pozostać dobrą osobą po dołączeniu do Siódemki, to z pewnością nawet bycie w konkurencyjnym świecie uczelni nie zmieni każdego ucznia w przyszłego Homelandera lub Stormfronta.

Nie ogłoszono jeszcze daty premiery spinoffu, co nie jest zbyt zaskakujące, biorąc pod uwagę, że nie ma jeszcze nawet oficjalnego tytułu. Można śmiało powiedzieć, że sezon 3 z Chłopcy będzie miał premierę przed spinoffem, ponieważ niedawno zakończył produkcję. Na razie możesz znaleźć pierwsze dwa sezony Chłopcy dostępny streaming na Amazon.

Czy ten post był pomocny?