Skip to content
TV

The White Lotus Showrunner dokucza losowi Grega w sezonie 3

12 de grudzień de 2022
l intro 1670858952

Mike White trzymający nagrody Emmy

Sezon 2 „The White Lotus” dobiegł krwawego i szokującego końca w niedzielę, kiedy Tanya Mcquoid-Hunt (Jennifer Coolidge) odkryła, że ​​jej mąż Greg (Jon Gries) spiskował z jej nowo poznanymi „przyjaciółmi” na Sycylii, aby ją zamordować i uzurpować sobie jej półmiliardową fortunę. Tanya zabija ich wszystkich strzałem z pistoletu, po czym spada na śmierć, próbując uciec z jachtu Quentina (Tom Hollander).

Asystentka Tanyi, Portia (Haley Lu Richardson), również musi polegać na swoim sprytu i intuicji, aby uciec z oddzielnej niebezpiecznej sytuacji po tym, jak została porwana przez młodego kochanka Quentina, Jacka (Leo Woodall), który potwierdza jej podejrzenia, że ​​ona i Tanya są w niebezpieczeństwie, zanim ją porzuci. w pobliżu lotniska w Katanii. Tam wpada na Albiego DiGrasso (Adam DiMarco), który opowiada jej o morderstwach, i – nie mogąc skontaktować się z Tanyą – Portia nie ma innego wyjścia, jak tylko wsiąść do samolotu i spróbować wznowić swoje życie.

W filmie fabularnym po odcinku twórca Mike White skomentował, w jaki sposób Portia może być kluczem do pomocy policji w rozwiązaniu tajemnicy tego, co dokładnie wydarzyło się na tej łodzi.

Na jachcie wciąż pozostaje jeden kluczowy dowód, który policja musi znaleźć

W wywiadzie dla „Making of” po odcinku, twórca i reżyser „The White Lotus”, Mike White, powiedział: „Myślę, że jeśli chodzi o to, co stało się z Gregiem i spiskiem w sprawie śmierci Tanyi, możliwe, że myślę, że Portia się boi wystarczy, żeby po prostu zostawić to w spokoju, ale fakt, że wszyscy ci goście zginęli na łodzi, wydaje się, że musi być ktoś, kto wyśledzi to z powrotem do Grega. Ale może będziesz musiał poczekać, aby dowiedzieć się, co się stanie. ”

Możliwe jest również, że policja znajdzie stare zdjęcie Quentina i Grega razem, które naprowadziło Tanyę na ich spisek, ale pogarda Grega dla Portii i jego nieuniknione podejrzenie, że ona zna prawdę, przygotowuje grunt pod sezon 3, w którym szuka ją z zamiarem wyrządzenia jej wystarczającej krzywdy, aby usunąć ją z drogi. Portia może również wrócić, aby szukać sprawiedliwości dla Tanyi, samodzielnie lub kontaktując się z policją na Sycylii. Ponieważ 3. sezon „The White Lotus” został już oficjalnie potwierdzony przez HBO, widzowie nie będą musieli długo czekać, aby zobaczyć, co się stanie, jeśli ścieżki Portii i Grega ponownie się skrzyżują.

Czy ten post był pomocny?