Skip to content

The Walking Dead: Wygląda na to, że Melissa McBride pojawi się mimo wszystko w spin-offie Daryla

22 de czerwiec de 2023
l intro 1687471892

Wiadomości Wiadomości telewizyjne

Carol patrzy w lewo

Wraz z zakończeniem flagowego tytułu serii, uniwersum AMC „The Walking Dead” znajduje się w okresie szybkiego rozwoju. Oprócz programów takich jak „The Walking Dead: Dead City” i niezatytułowanego miniserialu poświęconego Rickowi Grimesowi (Andrew Lincoln) i Michonne (Danai Gurira), fani mają obejrzeć program o długoletnim ulubieńcu fanów, Darylu Dixonie (Norman Reedus). Początkowo historia koncentrowała się zarówno na nim, jak i na Carol Peletier (Melissa McBride), ale McBride musiał opuścić serial przed rozpoczęciem produkcji. Wygląda jednak na to, że mimo wszystko weźmie udział w „The Walking Dead: Daryl Dixon”.

Wiadomość o powrocie McBride’a dotarła na pierwszy plan dzięki niemu innemu jak Jeffreyowi Deanowi Morganowi, który ożywia Negana w uniwersum „Walking Dead”. Aktor twierdził 22 czerwca Świergot opublikuj, że poprzednie doniesienia, w których McBride odszedł od tytułu – trochę wiadomości, które wysłały młyn plotek w nadbieg – są teraz nieaktualne. Ona wróciła, a on nie może się doczekać, kiedy znów zobaczy ją i Reedusa razem w telewizji. Aktor Ezechiela, Khary Payton, również napisał o sytuacji na Świergottweetując „Return of the Queen” wraz z emoji serca.

Jako kolejny dowód na to, że McBride powraca na jeszcze jedną rundę jako Carol, do sieci wyciekło kilka nagrań z jej planu.

Ukochany duet Daryl i Carol znów w akcji

Melissa McBride zdecydowała się opuścić serial, który stał się znany jako „The Walking Dead: Daryl Dixon” w 2022 roku, podając jako powód wymagania dotyczące podróży. Ludzie w Internecie spekulowali, że w tej historii mogło być coś więcej, a niektórzy nawet obwiniali Normana Reedusa za jej odejście. Najwyraźniej i jak Jeffrey Dean Morgan poruszył w swoim ostatnim tweecie, zarzuty te były całkowicie nieprawdziwe. Bez względu na powód lub powody, dla których początkowo pożegnała się z postacią Carol, McBride rzeczywiście wydaje się wracać na podstawie wideo zza kulis.

Kilka dni przed udostępnieniem tweeta Morgana dotyczącego powrotu McBride’a, użytkownik Twittera @Lightenerrhang opublikował intrygujące wideo z planu „Walking Dead: Daryl Dixon”. Krótki klip pokazuje Reedusa i McBride’a w pełnym kostiumie z pewnej odległości, idących obok siebie wzdłuż mostu. „MELISSA MCBRIDE I NORMAN REEDUS NA PLANIE #TWD WE FRANCJI PŁACZĄ, WRZUCAJĄ, WYRZUCAJĄ” – napisali podekscytowani w polu z podpisami, a wielu innych fanów „Walking Dead” świętuje fakt, że McBride powrócił.

Będziemy musieli zobaczyć, jak bardzo Carol wpłynie na narrację „The Walking Dead: Daryl Dixon”, kiedy serial zadebiutuje w tym roku.

Czy ten post był pomocny?