Skip to content
TV

The Voice: Czy wypadnięcie bloku Ariany Grande skończy się na jej korzyść?

28 de wrzesień de 2021
39d17588d377fd2bbe67bcc97a66f067b4afa82a

Alert spoilera! Poniższa historia zawiera wyniki z The Voicetrzeci wieczór przesłuchań w ciemno.

Ariana Grande chciałem się dostać John Legend w trzecią noc Głos Przesłuchania w ciemno w sezonie 21. Jako jedyny trener wciąż trzymający blok, początkujący trener Grande wiedział, że Legenda jest jej największą konkurencją dla artystów, którymi była zainteresowana. Nie wspominając o tym, że wcześniej używał swojego bloku, aby uniemożliwić Grande szansę z Joshua Vacanti. Ale kiedy nadszedł czas, aby zablokować Legendę przed szansą z Samara Brown, Legenda była zbyt szybka, a Grande przegapił gwiezdnego artystę. Niewypał może jednak skończyć się działaniem na korzyść Grande, ponieważ ostatecznie dał jej jeszcze większą szansę w dalszej części serialu.

Rozłóżmy to. Kiedy Samara Brown weszła na scenę z uduchowioną interpretacją „Sweet Thing” Rufusa i Chaki Khana, Ariana Grande wiedziała, że ​​chce zablokować Johna Legenda, który entuzjastycznie tańczył do muzyki. Zwycięzca EGOT zauważył, że to nadchodzi i obrócił krzesło, zanim Grande była w stanie nacisnąć przycisk Blokuj. Brown ostatecznie zdecydował się przejść do Team Legend, wbijając sztylet w pierwszą próbę bloku Grande.

Przewiń do przodu kilku artystów do Holly Forbes. Zabrzmiała muzyka „Rocket Man” Eltona Johna, a reakcje trenerów na głos Forbesa sprawiły, że było dość przewidywalne, że dostanie upragniony zwrot na cztery krzesła. Ariana Grande uderzyła w przycisk bloku i pokonała Johna Legenda o ułamki sekundy.

Więc czy był to szczęśliwy obrót wydarzeń dla małej gwiazdy popu? Czy przegapiła Samara Brown, która dała łamaczce zasad Arianę Grande szansę na wygranie swojej pierwszej kolejki na cztery krzesła? Będziemy musieli poczekać, żeby się dowiedzieć. Myślę, że po raz pierwszy w swojej 21-sezonowej historii, Głos skończyło się na klifie, nie ujawniając, kogo Holly Forbes wybrała na swojego trenera, a ja nie jestem w porządku.

Ariana Grande ma dużą szansę na zdobycie Holly Forbes. Po pierwsze, Forbes powiedział, że jej córka jest wielką fanką Grande. Może też realistycznie wejść Kelly Clarksonprzysługę, choć. Clarkson próbował zagrać w kartę „Ariana ukradła twoją okazję do pracy z Johnem Legendem”, ale dał też kilka znaczących informacji zwrotnych na temat występu. Clarkson odniósł również sukces w zdobywaniu bramek na Four-Chair Turns. Spośród czterech artystów przed Forbesem, którzy zwabili wszystkich czterech trenerów w tym sezonie, dwóch wokalistów dołączyło do Team Kelly, a pozostali dwaj Blake Shelton.

To naprawdę gra dla każdego (no, z wyjątkiem Johna Legenda). Czasami trener używający swojego Blocka udowadnia piosenkarzowi, jak bardzo chce ich w swojej drużynie i to wystarczy, aby przeforsować jego decyzję. Ktokolwiek zdobędzie Holly Forbes, może mieć do czynienia z faworytem konkursu, a dla Ariany Grande byłaby to wielka cholerna sprawa i udowodnić, że życie jest pełne szczęśliwych wypadków, takich jak zepsucie pierwszego bloku. Sprawdź przesłuchanie Forbesa i wybryki, które nastąpiły poniżej:

Głos wraca do NBC o 20:00 ET we wtorek na czwartej nocy przesłuchań w ciemno, kiedy dowiemy się, którą drużynę wybierze Four-Chair Turn Holly Forbes. Koniecznie sprawdź nasz Harmonogram jesienny 2021, aby być na bieżąco ze wszystkimi nadchodzącymi premierami.

Czy ten post był pomocny?