Skip to content
TV

The Mandalorian Rozdział 22: Fani tracą rozum z powodu trio kamei

5 de kwiecień de 2023
l intro 1680701901

Księżna trzymająca Grogu i stojąca obok kapitana Bombardiera

Zawiera spoilery dotyczące sezonu 3, odcinka 6 „The Mandalorian” — „Rozdział 22: Spluwy do wynajęcia”

Rosario Dawson jako Ahsoka Tano, Tim Meadows jako pułkownik Tuttle i Mark Hamill powracający jako młody Luke Skywalker. To tylko niektóre z niespodzianek, jakie „The Mandalorian” przyniósł fanom przez pierwsze trzy sezony. Niespodzianki są kontynuowane w sezonie 3, odcinku 6, „Rozdział 22: Spluwy do wynajęcia”. Odcinek rozpoczyna się, gdy Din Djarin (Pedro Pascal) i Bo-Katan Kryze (Katee Sackhoff) podróżują do Plazir-15, gdzie spotykają kapitana Bombardiera (Jack Black) i jego żonę Księżną (Lizzo), która zostaje nową najlepszą przyjaciółką Grogu. Po usłyszeniu o problemie z droidem Plazira-15, Din i Bo-Katan odwiedzają komisarza Helgaita (Christopher Lloyd), który pokazuje zespołowi, z czym mają do czynienia. A fani tracą rozum z powodu występów gwiazd w tym odcinku.

W subreddicie r/TheMandalorianTV, u/andytheg napisał: „Lizzo i Jack Black, nowa mocarna para z „Gwiezdnych wojen”. u/ThrowawayDudettes zgodziło się, nazywając to idealną decyzją dotyczącą obsady. W międzyczasie u / Starkiller100 napisał: „Jack Black i Christopher Lloyd w” Gwiezdnych wojnach ”… naprawdę nie można przewidzieć z tygodnia na tydzień, co będzie dalej w tym szalonym programie”. Jeśli chodzi o obsadę Jacka Blacka, u/Aurelius_KiNG zauważył: „To jeden z tych castingów we wszechświecie” Gwiezdnych wojen ”, w który nie możesz uwierzyć, że nigdy nie przyszedł ci do głowy, ale ma doskonały sens, gdy go zobaczysz”.

Podczas gdy fani zachwycają się tym trio gościnnych występów, mają kilka pomysłów na temat różnych kierunków, w jakich te postacie i aktorzy mogliby podążać w uniwersum „Gwiezdnych wojen”.

Mandaloriańskie przewidywania i decyzje dotyczące castingu pochodzące od fanów

Podczas gdy komisarz Christophera Lloyda, Helgait, pomaga przygotować grunt pod 6. odcinek przygody Dina i Bo-Katana, jeden z redditorów uważa, że ​​Lloyd mógłby wcielić się w inną postać ze świata „Gwiezdnych wojen”. u / Ebright_Azimuth napisał: „Z pewnością Christopher Lloyd powinien był zagrać ducha siły Sithów i to jest poza dyskusją”. Tymczasem jeden z redditorów ma przepowiednię na temat Kapitana Bombardiera Jacka Blacka. „Wydaje mi się, że obsadzili Jacka Blacka, ponieważ wielu z nas od razu by mu zaufało” – napisał u/Batman1154. Chociaż to komisarz Helgait okazał się złoczyńcą w tym odcinku, istnieje możliwość, że ścieżki Księżnej i Kapitana Bombardiera skrzyżują się później z Dinem i Bo-Katanem, co jest czymś, czego Księżna wymyka się pod koniec odcinka epizod. I może to być okazja dla wokalisty Tenacious D (Black) i Lizzo do stworzenia duetu, na co liczyli u/Doylie1984.

I chociaż te występy były dużym zaskoczeniem dla fanów, niektóre z tych celebrytów są znane z dzielenia się swoją pasją do uniwersum „Gwiezdnych wojen”. @jackblack udostępnił swoją wersję piosenki przewodniej „The Mandalorian” na TikTok, mając na sobie hełm Boby Fetta. A przyjaźń Księżnej z Grogu podczas odcinka 6 nie powinna być zaskoczeniem dla tych, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych. Podczas Halloween 2021 Lizzo zabrała się na swój Instagram, by podzielić się swoim niesamowitym podejściem do Grogu, wraz z zieloną farbą do ciała i tymi kultowymi uszami.

Czy ten post był pomocny?