Skip to content
TV

The Lincoln Lawyer TV Show: 7 szybkich rzeczy, które wiemy o nadchodzącej serii Netflix

26 de wrzesień de 2021
39678a613b3e73234298a1539a3e62614c90dd2d

Święte przebudzenie, Batmanie! Wygląda na to, że widzimy dopiero początek okresu ponownego uruchamiania Hollywood, ponieważ przebudzenia nie kończą się, nie przestaną nadchodzić. Podobnie jak Hollywood, autor kryminałów Michael Connelly jest dość zaznajomiony z ponownymi uruchomieniami (lub w tym przypadku adaptacjami) swojej pracy i wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości na ekranie telewizora pojawi się nowy. Jego Prawnik Lincolna powieści trafiły już na duży ekran, a Matthew McConaughey ożywił swojego bohatera, Mickeya Hallera, ale wydawało się, że nie wystarczy to fanom ani Hollywood.

Michael Connelly jest umysłem stojącym za światem Amazon Prime Bosch serii (i technicznie także nadchodzący spin-off), i pasuje tylko to, że jego seria z tego samego wszechświata Prawnik Lincolna otrzyma taką samą serię zabiegów. Ekscytujące powieści kryminalne, koncentrujące się na prawniku prowadzącym sprawy w swoim miejskim samochodzie Lincoln, zostały złapane przez Netflix w celu wydania serialu na ich platformie streamingowej. Oto, co wiemy o nadchodzącej serii:

Wspaniała siódemka gwiazd Manuel Garcia-Rulfo

Manuel Garcia-Rulfo przejmie główną rolę Matthew McConaugheya Mickeya Hallera

Fani adaptacji filmowej Michaela Connelly’ego z 2011 roku Prawnik Lincolna, lub ogólnie fani Matthew McConaugheya, mogą być rozczarowani, gdy dowiedzą się, że McConaughey nie powtórzy swojej roli Mickeya Hallera w nadchodzącej serii. Nie martw się jednak zbytnio, bo Haller jest w dobrych rękach. Wspaniała siódemka Gwiazda Manuel Garcia-Rulfo obejmie prowadzenie w produkcji Netflix. Garcia-Rulfo występował z kilkoma ładnymi nazwiskami z listy A, takimi jak Ryan Reynolds i Jason Momoa, i jest sprawdzoną, ale skromną gwiazdą.

Podczas gdy Matthew McConaughey ma bardzo wyraźny styl zarówno na ekranie, jak i poza nim, Mickey Haller w wykonaniu Manuela Garcii-Rulfo będzie okazją do poznania tej postaci w nowy sposób. Wraz ze zmianą lidera mamy prawie zagwarantowaną całą zmianę klimatu dla serii – przynajmniej w porównaniu z adaptacją filmową.

Manuel Garcia-Rulfo

Program uhonoruje latynoskie korzenie głównej postaci prawnika z Lincolna

Jednym z aspektów nadchodzącego serialu, który bibliofile mogą pokochać, jest fakt, że bohater Mickey Haller wróci do swoich korzeni, które ominęła filmowa adaptacja. Obsadzając Manuela Garcię-Rulfo, meksykańskiego aktora, jako główną rolę, Netflix’s Prawnik Lincolna Seria uhonoruje fanów pochodzenia latynoskiego, którzy przeczytali powieści, które rozpoznają. Haller ma meksykańskie pochodzenie ze strony matki, a Garcia-Rulfo jest opisywany przez Michaela Connelly’ego jako „idealna” osoba do wcielenia się w postać, pozostając lojalną wobec sposobu, w jaki został napisany.

Matthew McConaughey w filmie Prawnik Lincolna

To druga próba adaptacji serialu dla prawnika Lincolna

Chociaż odbyła się już wielkobudżetowa adaptacja filmowa Prawnik Lincolna, fani najwyraźniej mogli już mieć w zasięgu ręki serię, gdyby wszystko poszło zgodnie z planem. Nadchodząca seria Netflixa nie jest pierwszą próbą adaptacji Michaela Connelly’ego Prawnik w Lincoln powieści, jak CBS planowało przenieść Mickeya Hallera na mały ekran. Zgodnie z Ostatecznym terminem, pilot został uruchomiony na zielono, ale COVID zamknął produkcję zaledwie kilka dni przed jej rozpoczęciem. Oryginalna seria miała inny kierunek z Loganem Marshallem-Greenem, ale zespół kreatywny pozostał prawie taki sam w okresie przejściowym.

Tablica rejestracyjna Lincoln Lawyer

Serial będzie oparty na drugiej książce prawnika Lincolna Michaela Connelly’ego, The Brass Verdict

Jeśli fani martwią się, że będą musieli przesiedzieć powtórkę tego samego przypadku, co Mickey Haller Matthew McConaugheya, nie muszą się bać. Podczas gdy film z 2011 roku dotyczył pierwszej książki z szóstej serii powieści Michaela Connelly’ego, serialowa adaptacja Netflixa będzie oparta na drugiej z serii. Mosiężny werdykt zawiera zupełnie inną fabułę, której fani filmu z 2011 roku nie widzieli na ekranie. Choć może wydawać się dziwne, że serial wznowi się po wydaniu oryginalnej powieści, działa całkiem nieźle, ponieważ druga powieść Connelly’ego przynosi nowy początek karierze prawnika Hallera z zupełnie nowym obciążeniem.

Matthew McConaughey w sądzie w The Lincoln Lawyer

W pierwszym sezonie będzie 10 odcinków

Czasami po prostu potrzebujesz więcej czasu niż film pełnometrażowy, który pozwala dobrze opowiedzieć historię, a kolejną najlepszą rzeczą po właściwej powieści jest seria o pewnej długości. Adaptacja serialu Netflix jest zaplanowana na 10 odcinków w pierwszym sezonie, a każdy odcinek będzie trwał godzinę. Potwierdzono, że seria jest 5 razy dłuższa od filmu z 2011 roku, więc fani mogą spodziewać się, że zostaną przeniesieni głębiej w świat Mickeya Hallera i pokrętną fabułę.

Neve Campbell

W obsadzie prawnika Lincolna znajdują się Neve Campbell, Reggie Lee, Jamie McShane, Becki Newton i nie tylko

W tym momencie lista obsady serialu Netflix The Lincoln Lawyer wygląda na dość ułożoną. Zgodnie z terminem, Krzyk franczyza i Domek z kart gwiazda Neve Campbell zapisała się do projektu jako była żona Mickeya Hallera, Maggie McPherson, która pełni również funkcję prokuratora okręgowego. Dołącza do niej wiele sprawdzonych gwiazd telewizyjnych, takich jak Linia krwiJamie McShane i GrimmReggie Lee. Kolejną główną damę i rozwódkę Hallera zagra Becki Newton; inni weterani telewizyjni, tacy jak LisaGay Hamilton, Jazz Raycole i Angus Sampson również pojawią się w sezonie 1.

Prawnik Lincolna

Zespół stojący za serialem jest pełen poważnych talentów telewizyjnych

Wydawałoby się, że nie tylko na ekranie Prawnik Lincolna seria zgromadziła talent. Na czele serii stoją całkiem duże nazwiska; Goliat oraz Wielkie małe kłamstwa absolwenci David E. Kelley i Ross Fineman są producentami wykonawczymi. Kelley jest także autorem projektu. Program prowadzi Ted Humphrey, który zarówno napisał, jak i wyprodukował inne programy, takie jak Dobra żona oraz Mądrość tłumu. Oprócz showrunnera Humphrey pełni również podwójną rolę scenarzysty i producenta Prawnik Lincolna.

To może nie potrwać długo Prawnik Lincolna dołącza do długiej listy najlepszych programów, które można oglądać na Netflix, i chociaż wciąż nie został wydany zwiastun adaptacji serialu dla Prawnik Lincolna, mamy nadzieję, że seria spadnie jeszcze w tym roku, a może na początku przyszłego roku. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, kiedy serial znajdzie miejsce wśród nadchodzących dat premier telewizyjnych Netflix.

Czy ten post był pomocny?