Skip to content
TV

The Last Of Us Odcinek 3 wydaje się być bombardowany recenzją (co stawia go w szanowanej firmie)

2 de luty de 2023
l intro 1675302300

Bill i Frank opłakują The Last of Us

Poniższy artykuł zawiera spoilery dotyczące sezonu 1, odcinka 3 „The Last of Us”, „Long, Long Time”

Trzeci odcinek dziewiczego sezonu „The Last Of Us”, „Long, Long Time”, spotkał się z uznaniem wielu fanów, którzy otwarcie szlochali, obserwując rozwój historii miłosnej między Frankiem (Murray Bartlett) i Billem (Nick Offerman). i kończy się słodko-gorzką tragedią, zanim Joel (Pedro Pascal) i Ellie (Bella Ramsey) będą mogli spotkać się z nimi osobiście. Chwalili występ Nicka Offermana i porównali romantyczną narrację serialu do filmu na dużym ekranie.

Ale, jak mówi stare przysłowie, każdy jest krytykiem. Jest to szczególnie prawdziwe teraz, gdy wydaje się, że część fanów serialu – a może widzów, którzy tak naprawdę nie oglądają „The Last of Us” – wyraziła dezaprobatę dla fabuły odcinka. Ci ludzie zebrali się, by zrecenzować bombę „Długi, długi czas”. Ale to umieściło odcinek w dość pomyślnym towarzystwie i – jak dotąd – nie zmniejszyło krytycznej popularności odcinka ani nie zaszkodziło serialowi pod względem jego ocen.

Odcinek jest bombardowany recenzjami na IMDb

Na IMDb „Long, Long Time” ma 7,9 na 10 w czasie prasy. 28,7% recenzji to recenzje 1-gwiazdkowe, a 51,4% recenzji ma ocenę 10 lub wyższą. Opowieść o taśmie ujawnia się również w pozostawionych komentarzach, z których wiele narzeka, że ​​​​odcinek skupiał się na postaci pobocznej lub że odcinek zawierał jakiś program, który chciał naciskać.

Dla porównania, na Rotten Tomatoes, gdzie użytkownicy nie mogą oceniać poszczególnych odcinków programów telewizyjnych, „Long, Long Time” utrzymuje się na stałym poziomie z 96% świeżym konsensusem krytycznym i 93% ogólnym wynikiem aprobaty publiczności. I żadna z tych negatywnych recenzji nie wpłynęła na oglądalność programu; zgodnie z komunikatem prasowym HBO, odcinek przyciągnął 6,4 miliona widzów.

Ale „The Last of Us” to tylko najnowszy przykład programu poddawanego bombardowaniu recenzji; serie tak różne, jak „A League of Their Own” (za Decider), „Ms. Marvel” (za Bustle) i „She-Hulk: Attorney at Law” były w niedawnej pamięci przedmiotem kampanii bombardowań recenzji. „Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy” spotkał się z tak silną kampanią minusowania, że ​​Amazon zawiesił recenzje serialu. Czas pokaże, które programy przetrwają próbę czasu, a które zapadną w pamięć kulturową.

Czy ten post był pomocny?