Skip to content

The Game Awards wyznacza datę 2022, wprowadza kategorię najlepszej adaptacji

22 de sierpień de 2022
game awards e1661199483284

Game Awards wyznaczyło 8 grudnia jako datę dziewiątego dorocznego konkursu rozdania nagród, świętującego najlepszych w grach wideo. Ceremonia odbędzie się na żywo i osobiście z Microsoft Theater w Los Angeles — będzie ona transmitowana bezpłatnie na całym świecie na ponad 40 platformach cyfrowych, w tym YouTube, Twitch, Twitter, Facebook i TikTok Live. Imax będzie również współpracować z programem, aby stworzyć The Game Awards: Doświadczenie IMAXwydarzenie społecznościowe na żywo, które pozwala graczom z całego świata doświadczyć The Game Awards, a dodatkowe szczegóły dotyczące tego doświadczenia zostaną ogłoszone w nadchodzących miesiącach.

Nowością w The Game Awards w 2022 roku jest najlepsza adaptacja, kategoria, która będzie wyróżniać pracę twórczą, która autentycznie adaptuje własność intelektualną gier wideo do innych popularnych mediów, w tym między innymi do filmów kinowych, transmisji strumieniowych, podcastów, powieści i komiksów.

„Nagroda za najlepszą adaptację to sposób, w jaki branża gier i jej fani mogą pochylić się nad pracą twórczą, która autentycznie dostosowuje i często dodaje wiedzę i kontekst do naszych ulubionych gier” – powiedział Geoff Keighley, twórca i producent wykonawczy The Game Awards. . „Przy tak wielu projektach rozrywkowych inspirowanych grami, nadszedł właściwy czas, aby uhonorować doskonałość w dostosowywaniu światów gier wideo do innych mediów”.

Zapowiadając przyszłość gier dzięki nowym zapowiedziom gier i światowym premierom, The Game Awards po raz kolejny obejmie występy muzyczne w 2022 roku, w tym powrót The Game Awards Orchestra pod dyrekcją Lorne Balfe. Dostarczając ponad 85 milionów transmisji na żywo w 2021 r., program jest jednym z największych wydarzeń transmitowanych na żywo w roku, skupiając twórców gier, sportowców e-sportowych, wpływowych ludzi cyfrowych, fanów i innych członków branży rozrywkowej.

W oczekiwaniu na wytyczne CDC i Los Angeles dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa, bilety publiczne na The Game Awards będą dostępne do kupienia jeszcze tej jesieni. Keighley zajmie się produkcją serialu razem z nami Kimmie Kim, której dyrektorem kreatywnym był LeRoy Bennett, a reżyserem Richard Preuss.

Czy ten post był pomocny?