Skip to content

Fate: Winx Saga wyznacza datę premiery drugiego sezonu na Netflix — Obejrzyj teaser

29 de lipiec de 2022
fate the winx saga season 2

Alfea w końcu ponownie otwiera swoje drzwi tej jesieni, kiedy Los: Saga Winx powraca z siedmioodcinkowym drugim sezonem w piątek, 16 września, dowiedziała się TVLine.

Zgodnie z oficjalnym logiem nowego sezonu „szkoła powraca do sesji pod bojowym zwierzchnictwem byłej dyrektorki Alfei, Rosalind. Po odejściu Burned Ones, „zniknięciu” Dowlinga i uwięzieniu Silvy za zdradę, zeszłoroczna Alfea dorosła z nową magią, nowymi romansami i nowymi twarzami. Ale kiedy wróżki zaczynają znikać w nocy, Bloom i jej współlokatorzy odkrywają niebezpieczne zagrożenie czające się w cieniu. Będą musieli się zatrzymać, zanim sieje spustoszenie w całym Innym Świecie.

W drugim sezonie debiutują Paulina Chávez jako ziemska wróżka Flora, Daniel Betts jako profesor Harvey i nominowana do Oscara Miranda Richardson jako dyrektorka Rosalind.

Powracający członkowie obsady to Abigail Cowen jako Bloom, Hannah van der Westhuysen jako Stella, Precious Mustapha jako Aisha, Eliot Salt jako Terra i Elisha Applebaum jako Musa. Dopełnieniem obsady drugiego sezonu są Danny Griffin, Sadie Soverall, Freddie Thorp, Theo Graham, Jacob Dudman, Brandon Grace, Robert James-Collier, Ken Duken i Éanna Hardwicke.

Adaptacja na żywo animowanego filmu Iginio Straffi Klub Winx serial, Netflix Los jest produkowany przez showrunnera Briana Younga, Judy Counihan i Krisa Thykiera z Archery Pictures oraz Joanne Lee i Cristianę Buzzelli z Rainbow.

Kliknij PLAY na powyższym filmie, aby zobaczyć zakulisowy podgląd Los: Saga Winx Sezon 2, więc upuść komentarz ze swoimi przemyśleniami poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?