Skip to content

The Eminence in Shadow, odcinek 5: data premiery, godzina i gdzie oglądać

26 de październik de 2022
EminenceinShadow

Eminencja w cieniu to japońska seria light novel napisana przez Daisuke Aizawa i zilustrowana przez Tōzai. Jest publikowana jako powieść internetowa od maja 2018 r. na stronie publikowania tekstów Shōsetsuka ni narō. Adaptacja anime serii wyprodukowanej przez studio Nexus została zaplanowana na październik 2022 roku. Czekając, aż anime wreszcie się rozpocznie, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 5 Eminencja w cieniuktóry ma ukazać się 2 listopada 2022 r.

Eminencja w cieniu Data i godzina wydania odcinka 5

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 5 z Eminencja w cieniu ukaże się 2 listopada 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest w tej chwili znany, ale zamierzamy zaktualizować artykuł, gdy tylko zostanie ujawniony. Poprzedni odcinek wyemitowano 26 października 2022 r. Jeśli chodzi o terminy premiery, harmonogram przedstawia się następująco:

  • Czas pacyficzny: 7:00 AM
  • Czas centralny: 9:00
  • Czas wschodni: 10:00
  • Czas w Wielkiej Brytanii: 15:00

To jest oficjalny harmonogram wydań Eminencja w cieniu Odcinek 5, który pokazuje, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Eminencja w cieniu Zapowiedź odcinka 5 i spoilery

Fabuła Eminencja w cieniu Odcinek 5 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji przedstawimy zatem podsumowanie najnowszego odcinka, abyś wiedział, czego możesz się spodziewać:

Siedem cieni rozdzieliło się, by ścigać kult na całym świecie; Cid myśli, że po prostu dorośli i znudzili się graniem. Zapisuje się do tej samej akademii co Claire, gdzie celowo unika wyróżniania się, a nawet wybiera na przyjaciół dwóch przeciętnych chłopców, Skela i Po. W ramach kary za złe wyniki na egzaminie Cid jest zmuszony wyznać swoją miłość księżniczce Alexii i zostać publicznie upokorzony.

Cid gra w swojej „typowej roli drugoplanowej”, ale jest zaskoczony, gdy Alexia zgadza się być jego dziewczyną. Alexia zaprasza Cida na swoją lekcję szermierki, gdzie odkrywa, że ​​Alexia jest zaręczona z królewskim instruktorem szermierki Zenonem, ale nie chce go poślubić. W pełni świadomy, że jest wykorzystywany i że Alexia jest potajemnie złośliwa i samolubna, Cid zgadza się kontynuować ich fałszywy związek w zamian za pieniądze.

Po dwóch tygodniach Alexia przyznaje, że pomimo wysiłku, jaki wkłada w trening miecza, nie jest tak uzdolniona jak jej siostra Iris, dlatego przydomek „Zwykły Szermierz”. Cid przyznaje, że naprawdę lubi swój styl miecza, który skupia się na opanowaniu podstaw. Alexia wpada w złość i kończy swój fałszywy związek. Następnego dnia Zenon ujawnia, że ​​Alexia zniknęła i że Cid zostanie aresztowany jako podejrzany o jej porwanie, ponieważ był ostatnią osobą widzianą z nią.

Gdzie oglądać Eminencja w cieniu Odcinek 5?

Jedyne miejsce, w którym możesz obecnie streamować Eminencja w cieniu jest HIDIVE. Seria nie jest dostępna w żadnej większej usłudze strumieniowej, w tym Crunchyroll, więc jeśli chcesz ją obejrzeć, musisz subskrybować HIDIVE. HIDIVE oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla subskrybentów po raz pierwszy. Anime było również emitowane w japońskiej telewizji, ale nie można go transmitować w innym miejscu.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?