Skip to content
TV

Teoria wielkiego podrywu: Co się stało z Claire?

11 de kwiecień de 2023
l intro 1680789119

Telewizja

Claire rozmawia przez telefon podczas pracy w barze

Wśród czterech geniuszy prowadzących program CBS „Teoria wielkiego podrywu” Raj Koothrappali (Kunal Nayyar) ma największe trudności ze znalezieniem romansu. I chociaż postać zostaje sama pod koniec serii, po drodze lubi kilka schadzek.

Przez cały sezon 9 Raj spotyka się jednocześnie z dwiema kobietami. Jedną z nich jest Emily Sweeney (Laura Spencer), jeden z jego nielicznych długotrwałych romantycznych związków. Drugą jest scenarzystka-slash-barmanka Claire (Alessandra Torresani), którą Raj spotyka w sklepie z komiksami. Claire przegląda książki, aby znaleźć pomysły na animowany film science-fiction dla dzieci, który obecnie pisze, a po odkryciu, że Raj jest astrofizykiem, prosi go o pomoc przy jej scenariuszu.

Chociaż ich związek jest początkowo platoniczny, Raj zakochuje się w Claire i zrywa z Emily, aby ją ścigać, ale Claire go odrzuca, ponieważ właśnie wróciła do swojego chłopaka. Jednak nie trwa długo, zanim Claire kontaktuje się z Rajem. Choć wydaje się to idealne, mniej więcej w tym samym czasie Emily kontaktuje się z Rajem. W końcu Raj decyduje się na randkę z obiema kobietami. Niestety, w sezonie 10 oboje zrywają z nim poza ekranem.

Claire wraca później, wraz z innymi byłymi znaczącymi osobami Raja, aby przedyskutować powody zakończenia ich związków, ale nie wiemy, co się z nią później dzieje. Ale co stało się z Torresani po jej występie w popularnym serialu CBS?

Alessandra Torresani zagrała komiksowego złoczyńcę po Teorii wielkiego podrywu

Po zagraniu jednego z nielicznych romantycznych zainteresowań Raja, Alessandra Torresani przeszła do filmu krótkometrażowego Show Business, wyreżyserowanego i współautorem scenariusza przez Clarka Duke’a z Hot Tub Time Machine i The Croods. Następnie pojawiła się w tanecznym filmie Netflix „Step Sisters” jako dziewczyna ze stowarzyszenia o imieniu Amber, którą Jamilah Megalyn Echikunwoke uczy kroków.

W 2020 roku Torresani zagrała Duelę Dent w serialu CW „Batwoman”, który jest jednym z jej najbardziej znanych projektów po „Teorii wielkiego podrywu”. Duela to osoba z zaburzeniami psychicznymi, która sama wycina sobie uśmiech na twarzy. Po zwolnieniu z zakładu psychiatrycznego zaczyna atakować influencerów w mediach społecznościowych i wycinać uśmiechy na ich twarzach. W końcu zostaje pokonana przez Batwoman (Ruby Rose) i Sophie Moore (Meagan Tandy).

Jej następnym występem była rola kobiety z sąsiedztwa imieniem Lois w filmie fabularnym HBO Max z 2021 r. „Women Is Losers”, napisanym i wyreżyserowanym przez Lissette Feliciano, z udziałem Lorenzy Izzo, Bryana Craiga, Chrissie Fit i Simu Liu. Film opowiada o katolickiej uczennicy z lat 60., która musi zmagać się z nieplanowaną ciążą.

Torresani, która żyje z chorobą afektywną dwubiegunową, prowadzi również podcast dotyczący zdrowia psychicznego zatytułowany „Wsparcie emocjonalne”.

Czy ten post był pomocny?