Skip to content
TV

Teoria Ricka i Morty’ego: Tricia Lange jest szpiegiem Galaktycznej Federacji

20 de marzec de 2023
l intro 1679336705

Tricia Lange płacze

Kiedy serial opowiada o podróżowaniu po galaktyce, różnych wszechświatach i intrygach politycznych, z pewnością wywoła fanowskie teorie. „Rick and Morty” starannie sprawdza wszystkie te pola, więc nie powinno dziwić, że fani zawsze próbują dowiedzieć się, co będzie dalej i jak postacie będą odgrywać rolę w przyszłych historiach. Jedna z takich teorii dotyczy szkolnej koleżanki Summer — Tricii Lange.

Po raz pierwszy pojawiła się w sezonie 3, a następnie pojawiła się jako przyjaciółka Jessiki, ukochanej zarówno Summer, jak i Morty’ego. Lubi snake jazz, ma zdecydowane opinie na temat pochodzenia słowa „s’more” i uważa pszczelarskie hobby Jerry’ego za absolutnie urocze. Ale co, jeśli Tricia to coś więcej niż tylko bycie nastolatką? Co jeśli tak naprawdę jest szpiegiem wysłanym przez Federację Galaktyczną, by ponownie szpiegował Ricka?

Teoria jest intrygująca, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że inna koleżanka Summer, Tammy, również okazała się szpiegiem Federacji Galaktycznej. Program prawdopodobnie nie chciałby się powtórzyć, ale te dwie postacie mają pewne podobieństwa, które nadają tej teorii wagę.

Federacja Galaktyczna prawdopodobnie byłaby na tyle głupia, by spróbować ponownie tego gambitu

Rzecz w tym, że wysłanie szpiega Federacji Galaktycznej w celu infiltracji rodziny Smithów już raz zadziałało. Udało im się zabić Człowieka-Ptaka i prawdopodobnie kilku innych wyznaczonych terrorystów podczas ślubu Tammy i Człowieka-Ptaka. Więc nie jest wykluczone, że Federacja spróbuje ponownie.

Na początek, Tricia i Tammy są szczere seksualnie. Tammy nie mogła się powstrzymać przed uderzeniem do Człowieka-Ptaka podczas imprezy finałowej sezonu 1. A Tricia była znana z tego, że w szkole wypowiadała kilka linii dialogowych bardzo NSFW. Ona również ma tendencję do pozostawania w tle większości swoich odcinków „Ricka i Morty’ego”, pozwalając jej być blisko Ricka, ale nie wystarczająco blisko, gdzie natychmiast znów nabrałby podejrzeń. Nie próbuje też spotykać się z żadnym z przyjaciół Ricka, ponieważ prawdopodobnie jest rzeczą oczywistą, że Rick nie poszedłby na kolejny ślub po Osobie Ptaku.

Warto również wspomnieć, że Tammy i Trici podkłada głos ta sama aktorka — Cassie Steele. Federacja składa się głównie z podobnie wyglądających robaków, więc w jej sterówce byłoby wysłanie podobnych nastoletnich brunetek, aby miały oko na rodzinę Smithów. Czy Tricia wkrótce ujawni swoje prawdziwe intencje? Rick jest ostatnio bardzo zajęty polowaniem na Ricka Prime’a, zostawiając czujność przed Galaktyczną Federacją, która może uderzyć, kiedy najmniej się tego spodziewa.

Czy ten post był pomocny?