Skip to content
TV

Teoria finału 1923: choroba morska Alexa może być oznaką czegoś innego

26 de luty de 2023
l intro 1677421090

Alexa w 1923 r

Finał „1923” był tak dramatyczny, jak spodziewała się większość widzów, ale drzewo genealogiczne Dutton jest przyzwyczajone do niebezpiecznych prób. Jednakże, podczas gdy sezon 1 szczycił się wieloma niezapomnianymi momentami, głównym tematem rozmów jest klif Spencera i Alexa. W tym odcinku kochankowie rozdzielili się w Europie i na razie nie wiadomo, kiedy i jak ponownie się połączą.

Po spędzeniu większości sezonu na pokonywaniu zagrożeń, takich jak lwy i morze, w finale para została siłą rozdzielona. Drugi sezon „1923” najprawdopodobniej będzie podążał za nimi, gdy spróbują się odnaleźć i wrócić do Montany, a po drodze na pewno będzie dla nich więcej przeszkód. Co więcej, Alex (Julia Schlaepfer) wykazywał pewne objawy chorobowe podczas finału, co doprowadziło do interesujących spekulacji wśród bazy serialu.

Chociaż choroba mogła być po prostu reakcją na podróżowanie łodzią, możliwe jest również, że Alex ma zamiar powitać na świecie kogoś innego.

Alex może być w ciąży

„1923” dotyczy rodziny, więc sugerowanie, że Alex jest w ciąży, nie jest naciągane. Pogląd ten podzielają niektórzy fani na Reddit, którzy zebrali się na forum, aby spekulować, dokąd zmierza fabuła. „Nie umknęło mojej uwadze, że Alex nie czuła się dobrze na statku, ale ona i Spencer przypisywali to chorobie morskiej” – napisał u/BluePosey. „Podejrzewam, że kiedy Alex pojawi się na ranczo wiosną, będzie w ciąży”.

Pogląd ten został również powtórzony przez u/annieb_45, który zauważył kolejną dokuczliwą ciążę w sezonie 1. „Alex jest w ciąży, prawda? Choroba (chociaż wiem, że może to być od morza i jej ukłon w stronę założenia rodziny z Jennifer)”. Czy w ten sposób program powiedział fanom, czego mogą się spodziewać w najbliższej przyszłości?

Dopiero okaże się, czy Alex faktycznie jest w ciąży, ale więcej informacji powinno zostać ujawnionych podczas 2. sezonu serii prequeli „Yellowstone”.

Czy ten post był pomocny?