Skip to content
TV

Ten program z lat 90. pokaże nowe oblicze Reda i Kitty

29 de listopad de 2022
l intro 1669748104

Kitty w serialu z lat 70

„Różowe lata 70. Show” — sitcom Fox stworzony przez Bonnie Turner, Terry’ego Turnera i Marka Brazilla — zadebiutował w 1998 roku i był emitowany przez osiem sezonów. Serial, który koncentruje się wokół grupy nastolatków dorastających w Wisconsin w tytułowej dekadzie, był wówczas hitem i do dziś znajduje publiczność. Część sukcesu „Różowego programu z lat 70.” można przypisać nostalgii, ponieważ większość widzów może odnosić się do jego tematów związanych z próbami i udrękami dorastania. To powiedziawszy, sitcom jest również bardzo zabawny, pomimo żartów, które nie zostałyby dziś zaakceptowane.

Podczas gdy serial „Różowe lata 70.” skupia się przede wszystkim na młodszych bohaterach, niektórzy z ich rodziców pozostają ulubieńcami fanów serialu — zwłaszcza ludzie Erica (Topher Grace), Red (Kurtwood Smith) i Kitty Forman (Debra Jo Rupp). Ten pierwszy ucieleśnia wartości robotnicze i nie wstydzi się nazywać ludzi „głupimi**”. Tymczasem Kitty jest bardziej beztroska i wesoła, ale potrafi być bardzo asertywna, gdy jest naciskana.

Wraz z pojawieniem się na horyzoncie kontynuacji serii „That ’90s Show”, oryginalni bohaterowie powrócą i pokażą fanom, jak radzili sobie z erą grunge i MTV. Jednak długoterminowi widzowie mogą również przygotować się na rozwinięte wersje Red i Kitty.

Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp mieli kilka pytań na temat swoich postaci

Większość oryginalnej obsady powróci do swoich ról w „Różowym programie z lat 90.”, ale fani mogą spodziewać się nowych ich odsłon. Na przykład nastolatkowie z „Różowych lat 70. Show” są już dorośli, mają pracę i własne dzieci. Gdzie indziej Red i Kitty będą dziadkami, a dynamika ich związku ma być tym razem zupełnie inna.

W rozmowie z Variety twórcy „That ’90s Show” ujawnili, że Debra Jo Rupp i Kurtwood Smith nie mają ochoty się powtarzać. Zadawali więc mnóstwo pytań i oferowali wkład, aby upewnić się, że ich postacie powracają w sposób, który ma sens. „Czytali scenariusze i byli bardzo cenni, rozmawiając z nami o tym, jak Red i Kitty się zestarzeli i być może właśnie tacy są”. — powiedziała Lindsey Turner. „To, co było naprawdę kluczowe na początku, to rozmowa z Debra Jo i Kurtwoodem o tym, kim stali się Red i Kitty w ciszy po odejściu dzieci. I jak powrót dzieciaków to zmienia? Jak to obudziło części z nich?”

Turner zakończył stwierdzeniem, że rozmowy, które prowadzili z aktorami, były „zabawne, dopracowane i interesujące”, co upewniło twórców, że kontynuują kontynuację serii.

Czy ten post był pomocny?