Skip to content
TV

Ted Lasso Gwiazda Hannah Waddingham zaprzecza w trzecim sezonie. Oto dlaczego

20 de lipiec de 2022
l intro 1658332550

Hannah Waddingham pozuje

„Ted Lasso” przyniósł radość milionom serc. Stał się jednym z najpopularniejszych programów na Apple TV+, a ludzie oglądają niekończące się przygody tytułowego bohatera, który został zatrudniony jako trener angielskiej drużyny piłkarskiej, jednocześnie przekonując graczy swoim ludowym podejściem. To wspaniałe widowisko, które podbiło serca ludzi dzięki doskonałemu przedstawieniu pozytywnej męskości i wyjątkowemu poczuciu humoru.

Jednak nie zawsze może to być dobra wiadomość, nawet jeśli chodzi o „Teda Lasso”. Brett Goldstein, który gra Roya Kenta w serialu, opowiedział o tym, jak planują zakończyć serial po trzecim sezonie. Program niedawno wyemitował swój drugi, a obecnie trwają zdjęcia do trzeciego. Oznacza to, że nie potrwa długo, zanim fani będą musieli się pożegnać, ale nie tylko fani są mocno uderzeni wiadomościami. Sama obsada ma trudności z odejściem od swoich postaci, jak ujawniła Hannah Waddingham, która gra Rebeccę Welton.

Hannah Waddingham nie jest gotowa, by zostawić Rebekę

Rebecca Welton jest wciągającą postacią w „Ted Lasso”. Początkowo zatrudniła Lasso, aby trenował drużynę piłkarską, której jest właścicielem, spodziewając się, że poniesie porażkę jako sposób na zemstę na jej zdradzającym byłym mężu. Jednak swoim dobrodusznym duchem udaje mu się pozyskać drużynę, a także ją. Jej występ zawierał szereg emocji i temperamentów, do tego stopnia, że ​​łatwo zrozumieć, dlaczego zdobyła Emmy dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu komediowym w 2021 roku.

Najwyraźniej fani i krytycy uwielbiają jej postać, a Waddingham też ma do niej słabość, co ujawnił w wywiadzie dla Deadline podczas specjalnego wydarzenia „Ted Lasso”. Powiedziała: „Jesteśmy w połowie kręcenia sezonu 3 i chciałbym wstrzymać, ponieważ nie jestem gotowy pożegnać się z nią w trzech odcinkach”. Dodała: „Brett i ja rozmawialiśmy o tym [saying goodbye] wcześniej i oboje trochę zaprzeczamy, ale spodziewaliśmy się tego odkąd wyszło słowo w tym samym czasie. To jak długa, powolna żałoba. Kocham ją, człowieku. To dziewczyna — moja dziewczyna — obok której idę i służę”.

Podczas gdy Goldstein powiedział, że planuje zakończyć program po trzech sezonach, Waddingham nadal ma nadzieję, że uda mu się utrzymać program. Zawsze jest nadzieja, ale fani powinni przygotować się na koniec, gdy w najbliższej przyszłości pojawi się trzeci sezon „Ted Lasso”.

Czy ten post był pomocny?