Skip to content

Te zjadliwe komentarze dowodzą, że nie wszyscy kochają Cobra Kai

29 de lipiec de 2022
l intro 1659064891

Terry Silver zły

Kontynuując historię ustanowioną przez filmy „Karate Kid”, „Cobra Kai” podejmuje zniechęcające zadanie dogonić Daniela LaRusso (Ralph Macchio), Johnny’ego Lawrence’a (William Zabka), Johna Kreese’a (Martin Kove) i inne dekady po ukochanych filmach. Nie tylko to, ale poświęca mnóstwo czasu na rozwijanie grupy nowicjuszy franczyzowych, którzy przybyli do dojo Miyagi-do i Cobra Kai z własnych powodów. Przez cały czas obiecuje komedię, akcję, dramat i wszystko pomiędzy, więc jak do tej pory radził sobie ze wszystkimi tymi elementami?

Ponieważ sezon 5 „Cobra Kai” pojawia się w oddali, większość zgodzi się, że pierwsze cztery sezony były świetne. Osiągnęli przyjemną równowagę między oryginalnością a nostalgią i utrzymali ostre pisarstwo, tworząc show, które zaspokaja zarówno wieloletnich fanów „Karate Kid”, jak i nowych członków publiczności. Jasne, to nie jest idealne, niewiele programów telewizyjnych i filmów jest, ale przynajmniej negatywy nie przeważają nad pozytywami, prawda? Cóż, w rzeczywistości nie wszyscy są tak zakochani w „Cobra Kai”, a wielu zgadza się, że zło więcej niż przeważa nad dobrem.

Według tych ludzi, którzy mieli kilka słów do wyboru „Cobra Kai”, widać, że serial nie jest tak powszechnie lubiany, jak mogłoby się wydawać. Oto dlaczego nie przyjęło się to u tych ludzi.

Ludzie nie powstrzymali się od krytyki Cobra Kai

W wątku dotyczącym r/DoesAnybodyElse użytkownik Reddita u/antlerking81 zastanawiał się, czy są jedynymi, którzy nie przejmują się zbytnio „Cobra Kai”. Jak się okazuje, nie są osamotnieni w swojej postawie. „Nie mogłem sobie z tym poradzić. To było takie złe! kampowa natura. Redditor u / nameumberdate skomentował: „Nie mogłem oglądać tego dłużej niż jeden odcinek. Aktorstwo i scenariusze są tak okropne i tandetne.

Jak dowodzą te komentarze i wiele innych w wątku, „Cobra Kai” nie jest filiżanką herbaty dla każdego z tego czy innego powodu. Mimo to ci, którzy sprzeciwiają się serialowi, nie mogą przewyższać liczebnie tych, którzy to robią, dlatego nadal jest silny i prawdopodobnie będzie przez jakiś czas. Według jednej z sił twórczych programu, Jona Hurwitza, „Cobra Kai” i Miyagi-Verse są daleko poza sezonem 5. „Mogę tylko powiedzieć, że spodziewamy się, że pojawi się więcej Cobra Kai i że Miyagiverse jest daleko od skończenia”, ujawnił w 16 lipca 2022, post na Twitterze zapytany o to, co przyniesie przyszłość.

Koniec końców „Cobra Kai” nie przyciągnął wszystkich, którzy dali mu szansę i to jest w porządku. Ludzie mają różne gusta w swoich mediach, a dla niektórych „Cobra Kai” po prostu nie ma odpowiedniego materiału, aby wracać po więcej.

Czy ten post był pomocny?