Skip to content
TV

Taylor Kinney z Chicago Fire został spoliczkowany przez Lady Gagę podczas ich pierwszego spotkania

27 de marzec de 2023
l intro 1679943283

Wizytowy strój Kinneya i Gagi

Dziś Taylor Kinney jest chyba najbardziej znany z głównej roli w serialu NBC „Chicago Fire” jako porucznik Kelly Severide. Zaczynając tuż przed występem w „Chicago Fire” i kontynuując swoje wczesne lata w serialu, głównym pretekstem Kinneya do sławy w oczach wielu osób postronnych był jego długotrwały związek z Lady Gagą. Gwiazda „Chicago Fire” i pokoleniowa piosenkarka pop byli tak poważni, że zaręczyli się w 2015 roku, choć ostatecznie zerwali zaręczyny w następnym roku.

W czasie, gdy byli razem, Lady Gaga od czasu do czasu odwiedzała „Chicago Fire”, aby wesprzeć Kinneya, sugerując, że utrzymywali bardzo zdrowy związek. Jednak ich pierwsze spotkanie to już inna historia – według Kinneya Gaga była tak niewrażliwa na jego początkowe zaloty, że go spoliczkowała.

Pierwsze spotkanie Kinney z Gagą miało miejsce jako aktor w teledysku do jej singla „Yoü and I” w 2011 roku. „Pamiętam, że poszedłem na górę, kręcimy się i pocałowałem ją. pocięła się, a ona mnie spoliczkowała” – powiedział Kinney w jednym z odcinków „Obejrzyj, co się dzieje na żywo z Andym Cohenem”. „Wtedy było po prostu niezręcznie. W następnym ujęciu po prostu znowu to zrobiłem. A potem mnie nie spoliczkowała. Wtedy mnie nie spoliczkowała”.

Podczas gdy Kinney i Gaga mogli ostatecznie się rozstać, ich około pięcioletni związek świadczy o tym, że przynajmniej ich niezręczne spotkanie nie wystarczyło, aby wykoleić to, co wydaje się, że stało się prawdziwą chemią.

Pracując razem nad swoim teledyskiem, Taylor Kinney i Lady Gaga szybko przezwyciężyli uderzenie

Jak wyjaśnia Taylor Kinney na początku wywiadu z Andym Cohenem, kiedy pojawił się na planie teledysku „Yoü and I”, jego producent lub producenci podeszli do niego ze szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi jego roli. Wolał jednak podejść do tego występu po swojemu, stąd nieskryptowany pocałunek. Na ile to jest warte, Kinney i Lady Gaga rzeczywiście całują się w ostatecznej wersji teledysku, więc wydaje się, że zaangażowani zgodzili się, że było to ostatecznie uzasadnione.

Oczywiście związek Kinneya z Gagą również wydaje się być dowodem na to, że chociaż Gaga mogła go spoliczkować, kiedy pocałował ją po raz pierwszy, decyzja ostatecznie zadziałała. „Dobrze się bawiliśmy”, kontynuował Kinney w wywiadzie dla „Watch What Happens Live”. „Myślę, że była chemia. Pamiętam, że to była późna sesja. Kręciliśmy do czwartej, piątej rano, coś w tym rodzaju. I wymieniliśmy się informacjami, minęło kilka tygodni i utrzymywaliśmy kontakt. To tyle. „

Uderzenie Gagi jest teraz zabawną anegdotą w większej historii tego, co było prawie ważnym małżeństwem celebrytów.

Czy ten post był pomocny?