Skip to content

Tajemniczy projekt Marvela Scarlett Johansson najwyraźniej wciąż się dzieje pomimo opóźnień

14 de czerwiec de 2023
l intro 1686711435

Komiks Marvela

Uśmiech Scarlett Johansson

Scarlett Johansson stała się kluczową postacią w Infinity Saga Marvel Cinematic Universe, spędzając lata w roli Natashy „Czarnej Wdowy” Romanoff. Ponad dekadę po debiucie jako postać w „Iron Man” z 2010 roku, Johansson pożegnała Nata i MCU w „Czarnej wdowie” z 2021 roku – prequelu, którego akcja toczy się przed śmiercią bohaterki w „Avengers: Koniec gry”. Jednak to, że nie pasuje już jako jeden z założycieli Avengers, nie oznacza, że ​​nie planuje kontynuować pracy pod szyldem Marvel Studios w nadchodzących latach.

Wkrótce po wydaniu „Czarnej Wdowy” wyszło na jaw, że Johansson i studio pracują nad ściśle tajną produkcją, która nie skupia się na Czarnej Wdowie. Odkąd ta wiadomość dotarła do opinii publicznej, aktualizacje dotyczące współpracy prawie nie istnieją. Na szczęście dla tych, którzy są ciekawi jego statusu, Johansson podzielił się tym, że rzeczywiście wciąż schodzi z linii produkcyjnej. „To wciąż się dzieje, [but] nie obecnie, ponieważ nic się teraz nie dzieje” – powiedziała, nawiązując do trwającego strajku WGA, jak również potencjalnego strajku SAG-AFTRA (za pośrednictwem ComicBook.com).

Te prawdopodobnie wielokrotne strajki nie tylko popchną produkcję MCU Johanssona dalej w przyszłość, ale filmowa i telewizyjna seria jest już dość obciążona.

Wciąż mamy wiele do zrobienia, zanim zobaczymy współpracę Johanssona i Marvel Studios

Gdyby SAG-AFTRA dołączyła do WGA własnym strajkiem, można śmiało powiedzieć, że minie sporo czasu, zanim projekt Marvel Studios Scarlett Johansson dojdzie do skutku. Z drugiej strony, odkładając na bok, najprawdopodobniej minie trochę czasu, zanim zobaczymy, co i tak wymyślą aktor i studio. Zarówno na froncie filmowym, jak i telewizyjnym, MCU ma się znacznie rozwinąć w nadchodzących latach poprzez Fazę Piątą i Fazę Szóstą. O ile jej projekt nie znajdzie się gdzieś wśród nich, jej wysiłki mogą nie dotrzeć do fanów do końca dekady.

Piąta faza MCU rozpoczęła się na początku 2023 roku wraz z „Ant-Man and the Wasp: Quantumania” i jest na dobrej drodze, by zakończyć się ponownym uruchomieniem „Blade” z 2025 roku. W ten sposób rozpoczyna się faza szósta, która rozpocznie się od długo oczekiwanej „Fantastycznej Czwórki” w 2025 roku i zakończy się „Avengers: Secret Wars” w 2027 roku — wielkim zakończeniem obejmującej trzy fazy sagi Multiverse. W chwili pisania tego tekstu faza szósta wygląda nieco skromnie, więc być może projekt Johanssona będzie gdzieś tam pasował. Zakładając, że tak, nadal oznacza to, że minęły lata, zanim stanie się widzialną rzeczywistością.

W tych burzliwych czasach w świecie rozrywki musimy po prostu poczekać i zobaczyć, co stanie się ze zbliżającym się połączeniem Scarlett Johansson i Marvel Studios.

Czy ten post był pomocny?