Skip to content

Szef showtime David Nevins właśnie dał fanom Dextera złośliwiec, na który liczyli

26 de sierpień de 2022
l intro 1661486880

Dexter patrzy przed siebie

Serial Showtime „Dexter” stał się jednym z najpopularniejszych seriali w trakcie jego trwania. Historia, która została zaadaptowana z serii powieści Jeffa Lindsaya, z udziałem Michaela C. Halla w głównej roli Dextera Morgana, naukowca medycyny sądowej, seryjnego mordercy.

Chociaż seria zakończyła się w 2013 roku, została wznowiona w 2021 roku w kontynuacji serii zatytułowanej „Dexter: New Blood”. Kontynuując od miejsca, w którym skończył „Dexter”, serial podążał za tytułową postacią w Iron Lake w stanie Nowy Jork, gdzie mieszkał pod pseudonimem Jim Lindsay, a jego nieżyjąca już siostra Debra Morgan, grana przez Jennifer Carpenter, była wyimaginowana obecność, do której przemawia.

„Dexter: New Blood” zakończyło się zastrzeleniem Dextera przez jego syna Harrisona, granego przez Jacka Alcotta. Chociaż program był początkowo zapowiadany jako seria limitowana, wielu fanów było ciekawych kontynuacji.

Prezes i dyrektor generalny Showtime Networks oraz dyrektor kreatywny Paramount+, David Nevins, mówił niedawno o losie serialu produkowanego przez sieć, w tym „Dextera”. W ten sposób zapewnił droczenie, na które fani serii mają nadzieję od końca „Dexter: New Blood”.

Nevins zasugerował, że Dexter może nadal kontynuować

W wywiadzie dla The Hollywood Reporter David Nevins mówił o tym, jaka przyszłość przyniesie franczyzy Paramount i Paramount+. W międzyczasie mówił o „Dexterze”, mówiąc, że „aktywnie pracuje” nad tym, dokąd zmierza franczyza, po czym powiedział, że nie chce zbyt wiele dyskutować o projektach, dopóki nie będą w pełni przygotowane.

Nevins mówił również o tym, jak „Dexter: New Blood”, kontynuacja ponownego uruchomienia „Dextera”, pomogła innym serialom zyskać popularność podczas jego trwania. Omawiając, jakie programy należy realizować, Nevins mówił o szukaniu równowagi między uznanymi seriami a obiecującymi nowymi treściami i podkreślił „Dexter: New Blood” i „Yellowjackets” jako dwa przykłady. Zauważył, że „Dexter: New Blood” w pewnym stopniu pokrywa się z „Yellowjackets” pod względem tematyki, co doprowadziło do pomysłu wykorzystania jednego programu do wzmocnienia drugiego.

Nevins dodał, że chociaż „Dexter: New Blood” rozpoczął się na wysokim poziomie, nie tylko był w stanie utrzymać ten poziom zainteresowania, ale także „Yellowjackets” był w stanie nabrać rozpędu z tygodnia na tydzień. „”Dexter” zaczął się tutaj i został tutaj… „Żółte kamizelki” zaczęły się tutaj, ale zaczęły szybko się poruszać” – powiedział.

Fakt, że „Dexter: New Blood” pomógł w uruchomieniu innych programów, również dobrze wróży jego kontynuacji. Zobaczymy, dokąd zmierza seria po wydarzeniach z ostatniego sezonu.

Czy ten post był pomocny?