Skip to content
TV

Świątynia Ted Lasso Star Juno starała się zachować prostą twarz podczas tej sceny

25 de czerwiec de 2022
l intro 1655848470

W „Ted Lasso” korytarze Nelson Road wypełniają fascynujące, wszechstronne postacie, w tym aktorka Juno Temple jako modelka, która została kierownikiem ds. marketingu, Keeleyem Jonesem. Sezon 2 przyniósł Keeley wiele zmian, w tym możliwość założenia własnej firmy public relations, która wkrótce może się przydać. AFC Richmond z pewnością będzie potrzebować pomocy w radzeniu sobie z prasą w przyszłym sezonie, zwłaszcza teraz, gdy Rupert Mannion (Anthony Head) przejął własność rywalizującej drużyny West Ham United i zwabił talenty trenerskie Nathana Shelleya (Nick Mohammed), szokująca zdrada oczekuje się, że odegra to znaczącą rolę w narracji, gdy serial powróci w sezonie 3.

W wywiadzie dla Zoom, którego gospodarzem był krytyk filmowy Scott Mantz, Temple i Mohammed pojawili się obok członków obsady Hannah Waddingham (Rebecca Welton) i Toheeba Jimoha (Sam Obisanya), aby omówić, czego fani mogą się spodziewać w trzecim (i być może ostatnim) sezonie ” Teda Lasso”. Mantz szybko przywołał upadek Nathana z łaski, fachowo przedstawiony i ponury zwrot dla postaci, który był zapowiadany przez cały drugi sezon. Chociaż zmiana jego osobowości była czasami trudna do obserwowania, Juno Temple ujawnił, że tworzenie fabuły wywołało mnóstwo śmiechu za kulisami. Przyjrzyjmy się szczególnie jednej chwili, w której Temple walczył o pozostanie w charakterze.

Rebecca i Keeley uczą Nathana asertywności

„Ted Lasso” jest na przemian szczery i zabawny, a najbardziej przejmujące elementy fabuły działają w parze z wyjątkowym humorem serialu. Przed przejściem na ciemną stronę, prawdziwe próby Nathana, by stać się bardziej pewnym siebie, doprowadziły do ​​jednej takiej sceny z Keeley i Rebeccą w odcinku „Tęcza” drugiego sezonu. Kiedy Nathanowi trudno jest dostać stolik w restauracji, Keeley zabiera go do Rebeki na lekcję asertywności. Próby odegrania przez Nathana rozmowy z gospodarzem kończą się tym, że agresywnie nazywa Keeley „rozdysponowaną pustułką”. Rebecca ujawnia również swój sekret radzenia sobie z mizoginią w miejscu pracy: sprawia, że ​​wygląda na tak dużą i zastraszającą, jak tylko może, rozciągając się na pełną wysokość i rycząc jak lew.

Według Juno Temple, scena była równie zabawna, co oglądanie. „Najważniejszą rzeczą, jaką pamiętam z tego dnia, jest to, że zarówno ja, jak i Nick byliśmy zachwyceni tym ostatnim rykiem, a także nie byliśmy w stanie zachować powagi wobec „rozpaczliwej pustułki” – powiedział Temple Scottowi Mantzowi ze śmiechem (przez Madelyn Hammond i współpracownicy). „Nie wiem, jak udało nam się zdobyć ujęcie, gdzie [Hannah Waddingham] oraz [I] nie zrujnowało tego w pełni.”

Niestety, Nathan bezdusznie porzuca swoich kolegów z drużyny w AFC Richmond w finale sezonu, więc jest mało prawdopodobne, aby jego następne spotkanie z Rebeccą, Keeley i resztą było równie beztroskie.

Czy ten post był pomocny?