Skip to content

Świąteczna oferta specjalna „Strażnicy Galaktyki”: James Gunn o tym, jak Disney+ Show łączy franczyzę z nadchodzącym „Vol. 3′

26 de listopad de 2022
gotg holiday 1 e1669402524137

Ostrzeżenie: Poniższy artykuł zawiera DUŻE spoilery od Marvel Studios’ Strażnicy Galaktyki Świąteczna oferta specjalna, który pojawił się dzisiaj na Disney+.

Jamesa Gunna Świąteczna oferta specjalna Strażników Galaktyki w końcu przybył; jedyna w swoim rodzaju koncepcja, którą pierwotnie opracował dla ABC wydanie z 2017 r Strażnicy Galaktyki vol. 2.

Jednak wyczucie czasu jest wszystkim, a oferta specjalna pojawia się w kwintesencji momentu, w którym Gunn podsumowuje globalnie dochodową serię Marvela o wartości 1,6 miliarda dolarów. Strażnicy Galaktyki vol. 3 w kinach 5 maja 2023 r.

„Wykorzystałem świąteczną ofertę specjalną jako okazję do wprowadzenia pewnych elementów Strażnicy Galaktyki, więc nie musiałem ich tłumaczyć na początku Tom 3”- mówi Gunn dla Wszykina. „To był koń trojański.

— Nie muszę mówić, skąd się wzięli [the new Guardians HQ] Nigdzie stąd, czyli Cosmo w pobliżu Nigdzie” — wyjaśnia Gunn, który połączył nowe zestawy Threequel w odcinku specjalnym — tj. Nowhere i nowy statek kosmiczny, The Bowie. „Myślę, że teraz widzisz, jaka jest rola Nebuli w grupie: jest do pewnego stopnia liderem.

„Widzimy wszystkie te zmiany, odkąd widzieliśmy je ostatnio” — dodaje filmowiec.

Mega ujawnienie tutaj w świątecznym wydaniu specjalnym: Dowiadujemy się, że Peter Quill Chrisa Pratta i Mantis Poma Klementieffa to brat i siostra, których ojcem jest Ego Kurta Russella.

Świąteczny program specjalny był kręcony jednocześnie z Strażnicy Galaktyki vol. 3 w Atlancie, „co jest szalonym doświadczeniem, ponieważ Tom. 3 jest poważnym filmem, traktuje o życiu emocjonalnym tych postaci” — mówi Gunn.

“[Vol. 3] ma w sobie dużo ciężkości” – dodaje filmowiec. „Więc kręcenie tego przez kilka dni, a potem kręcenie tej głupkowatej rzeczy – to były jak moje dni wolne.

„Kiedy widzisz Strażnicy 3, zobaczysz, tak, jest zły facet, ale nie o to chodzi” – kontynuuje.

Powrót na San Diego Comic-Con zeszłego lata, gdzie Tom. 3 przyczepa została usunięta, nowa Strażnicy czarny charakter pojawił się w Hali H w pełnym kostiumie, będąc High Evolutionary granym przez Chukwudi Iwuji, który występuje w programie Gunna HBO Max DC Rozjemca.

Wysoki Ewolucjonista ostrzegł Hall H, którego nazwał „szumowiną”: „Dziękuję za inspirację, za to, jacy wszyscy jesteście wymiotowani… Nie mogę się doczekać, aby dokonać sekcji was wszystkich i zobaczyć, czego mogę się nauczyć”.

Dodaje Gunn o Tom. 3, „Chodzi o tę rodzinę odrzuconych, którzy się odnaleźli i pokochali, a razem wspierając się nawzajem, być może zaakceptowali to, kim są, ponieważ wszyscy nienawidzą siebie i tak naprawdę to jest ta podróż o.”

Gunn wymyślił Świąteczna oferta specjalna z miłości do kultu lat 70 Świąteczna oferta specjalna Gwiezdnych Wojen, przedstawiając go szefowi Marvel Studios, Kevinowi Feige, który pozostał jego fanem. Kevin Bacon grający samego siebie zapewnił mnóstwo mojo nowemu programowi specjalnemu, z Nie skrępowany niczym aktor zostaje porwany przez Draxa Mantisa i Dave’a Bautisty. Bacon był idolem Quilla, namawiając Gamorę Zoe Salandy z powrotem oryginalny film, w którym aktor był bohaterem, który uratował miasto, które nie umiało tańczyć. Gunn wykorzystał również swój ulubiony zespół, grupę Old 97’s z alt-country z lat 90., aby wykonał piosenkę, którą napisał wspólnie z ich głównym wokalistą Rhettem Millerem, „I Don’t Know What Christmas Time is, but Christmas Time is Here”.

Wcześniej informowaliśmy, że Gunn mówił o swoim odejściu z Marvela, gdy udaje się do Warner Bros. DC Studios jako współprzewodniczący wytwórni wraz z Peterem Safranem. Duet ujawnia swoją mapę uniwersum DC na początku przyszłego roku.

W odniesieniu do tego, kogo Marvel opuści the Strażnicy franczyzy do, Gunn skomentował w zeszłym tygodniu: „To nigdy nie będzie ta sama grupa postaci z wielu różnych powodów. Kto wie, co stanie się z tzw Strażnicy franczyzy w odniesieniu do przyszłych postaci, ale jeśli chodzi o tę grupę postaci, to jest koniec ich historii.

Czy ten post był pomocny?