Skip to content

„Stacja 19”: Krista Vernoff o walkach Jacka i Mayi; Andy i Travis wspinają się na szczyt w sezonie 6

7 de październik de 2022
164863 0031

UWAGA SPOILERA: Poniżej przedstawiono punkty fabuły z premiery 6. sezonu stacji ABC zatytułowanej „Twist and Shout”.

ABC Stacja 19 powrócił z premierą szóstego sezonu dziś wieczorem, a oś czasu powraca 6 miesięcy po wydarzeniach z finału ostatniego sezonu. Pierwszą rzeczą, która wyskoczyła na widzów, jest powrót Andy (Jaine Lee Ortiz) do jej remizy OG po zamknięciu stacji 23 w zeszłym sezonie.

Aby Andy mógł zająć miejsce na stacji 19, ktoś musiałby się opuścić. Później ujawniono, że Jack (Grey Damon) opuścił swoją pozycję, aby poradzić sobie z rodzinnymi zmaganiami, pozostawiając Andy’emu sprawy szeroko otwarte.

Fani byli przekonani, że Jack może nawet nie wrócić w nowym sezonie, ale bardzo wrócił. Niestety, po bólu związanym z ponownym połączeniem się z bratem i wszystkimi sprzecznymi uczuciami, które się z tym wiążą, znajduje się na spirali w dół.

Gdzie indziej, Travis (Jay Hayden) jest tym razem ubrany w prawdziwy garnitur, aby prowadzić kampanię na burmistrza, próbując powstrzymać Dixona (Pat Healy) przed objęciem urzędu. W tym samym czasie reszta zespołu zajmuje się wezwaniem pomocy kobiecie, która uległa wypadkowi.

Uratowanie jej staje się większym wyzwaniem, gdy deszcz i wiatr uderzają w miasto i wkrótce staje się jasne, że tornado zbliża się do nich. Travis i Dixon również są dotknięci, ponieważ zabawiali potencjalnych wyborców na świeżym powietrzu.

Gdy tylko pogoda zaczyna się poprawiać, Andy, Beckett (Josh Randall) i Sullivan (Boris Kodjoe) wracają żółtym Mini Cooperem do rannego kierowcy, ale jej nie ma. Z rozległymi obrażeniami nie ma mowy, żeby odjechała.

Pojawia się ponownie przed Travisem po tym, jak została przetransportowana przez tornado. Zachowując zimną krew, zajmuje się jej ratunkiem. Dixon traci rozum nad tym, jak to wszystko się rozgrywa i oskarża Travisa o uczynienie z siebie bohatera, aby wygrać głosy, gdy tłum wiwatuje za nim i nagrywa to wszystko w mediach społecznościowych. W ten sposób ukoronowano nowego #FireDaddy.

Sullivan prowadzi intensywną rozmowę z Mayą (Danielle Savre) w wozie strażackim, zmierzając do następnej sytuacji kryzysowej na temat reperkusji, z jakimi boryka się od czasu próby szantażowania nowego szefa (Merle Dandridge). Ale jest niezachwiana w tym, że była po prostu ambitna, kiedy zagroziła ujawnieniem rzekomego romansu między wodzem a Sullivanem w zamian za awans. Sullivan wykłada wszystkie karty dla Mayi, aby mogła lepiej zrozumieć, gdzie popełniła błąd, a ona w końcu dostrzega swój błąd.

Kiedy Sullivan, Maya i reszta zespołu przybywają na nowy telefon, spotykają kogoś z ich przeszłości — Eva Vasquez (Kelly Thiebaud), która potrzebuje pomocy w uratowaniu Jacka, który jest przykuty do łóżka w kajdankach po przejściu drzewa jej okno podczas tornada. Dziki.

Kiedy Jack spotyka się z Andym, o którym powiedział, że jest na drodze do ponownego nawiązania kontaktu ze swoją przybraną siostrą w Kansas City, a nie z Evą, to nie jest ładne. Maya jest szczególnie rozczarowana Jackiem, ponieważ zgodził się zostać dawcą spermy jej i jej żony Cariny (Stefania Spampinato), a teraz będzie musiał przygotować plan B na poczęcie.

Chociaż po tym, jak Carina dowiaduje się o wszystkim, co ukrywała Maya, kto wie, co przyniesie przyszłość?

Z niewielkim wglądem w to producentka wykonawcza Krista Vernoff, która zapowiada, co nas czeka w sezonie 6.

TERMIN: Premiera rozpoczyna się sześć miesięcy po finale ostatniego sezonu. Czy w którymś momencie dowiemy się, co wydarzyło się w tamtym czasie?

KRISTA VERNOFF: Przez cały sezon jest trochę dialogów, które mówią o tym, co wydarzyło się w międzyczasie, ale musieliśmy po prostu zrobić ten krok naprzód, ponieważ staramy się utrzymać Stacja na tej samej osi czasu co Chirurdzy. To tylko jeden z tych kroków, które mamy nadzieję, że widzowie zrobią, i jestem pewien, że nasi pasjonaci zawsze będą pytać, co wydarzyło się w ciągu tych sześciu miesięcy. Ale nie wiem, czy udzielamy wielu odpowiedzi.

DEADLINE: Ci namiętni widzowie martwili się, że Jack nie wróci, ale wrócił i to w wielkim stylu. Czuje się, jakby wrócił na dno. Jakie masz wobec niego plany?

KW: Jedną z naszych ulubionych rzeczy do zrobienia zawsze w Shondaland jest przyglądanie się, co dzieje się z ludźmi, gdy przechodzą do swoich najmroczniejszych wersji samych siebie – kiedy, jak mówisz, spadają na dno. Kiedy ludzie zastanawiali się, czy on wróci, myślałem: „O Boże, to nasza ulubiona historia”. Ale nie ścigamy się do jego powrotu na stację, ponieważ jest w ogromnym bólu i pociesza się przez ten ból w naprawdę destrukcyjny sposób. A pomoc w powrocie do kogoś zdolnego do funkcjonowania w środowisku pracy zajmie trochę czasu.

DEADLINE: Pod koniec odcinka widzimy, że Andy zdecydował, czy Jack chce jej pomocy, czy nie, ona mu ją udzieli. Czego możemy oczekiwać od Andy’ego, który również stara się skoncentrować na wspinaniu się po szczeblach w pracy?

KW: To ciekawe, Andy był naprawdę kimś, kto potrzebował pomocy w ciągu ostatnich kilku lat. Tak, jest osobą, która stara się pomagać innym, ale tak naprawdę była kimś, kto walczył. Przeszła przez tak wiele zgonów i strat w ciągu ostatnich kilku lat, a potem historię szturmu z zeszłego sezonu. Jedną z rzeczy, o których rozmawialiśmy dla Andy’ego, było to, że po drugiej stronie tego wszystkiego czuliśmy, że bardzo się uleczyła. W ciągu tych sześciu miesięcy dużo wyzdrowiała i stała się kimś, kto jest prawdziwym liderem w domu. I tak, niektóre z tego próbują pomóc Jackowi wrócić do domu i próbować być częścią rozwiązania, a nie być częścią dramatu. W ten sposób pokazuje się jako potencjalna liderka i uwielbiamy powrót Jainy do lżejszego stanu bycia w tym sezonie.

DEADLINE: Maya również zmaga się ze wszystkim, co jest na jej talerzu. Co możesz zdradzić o jej podróży w tym sezonie?

KW: Maya przeżywa jeden z tych momentów w życiu, w których cały ból, trauma i nadużycia, które przeżyłeś, wracają na powierzchnię. Maya jest osobą, która została wychowana, by wygrywać i w tym kryje się cała jej samoocena. I chociaż trochę to rozpakowała, ludzie, którzy przeżyli rodzaj przemocy, która była częścią jej codziennego życia jako dziecka, zawsze mają więcej pracy do zrobienia. Maya ma jeszcze więcej pracy na tym froncie, a oglądanie kogoś, kto dokonuje samozniszczenia, jest bolesną rzeczą. Widzieliśmy początek autodestrukcji, kiedy w zeszłym sezonie szantażowała szefa Rossa. Będzie ciężko fanom Mayi, którzy chcą, żeby była po prostu szczęśliwa, bo czeka ją podróż.

TERMIN: Nadal wysyłam Andy’ego i Sullivana, ale co czeka go i szefa?

KW: Interesujące. Oto, co powiem. Łatwość ponownego połączenia, jaką Sullivan czuł z Nataszą, została całkowicie złamana przez groźbę Mai. I właśnie to, co widzisz na premierze, to wpływ na innych ludzi za to, co zrobiła Maya. I więcej zostanie zbadanych i więcej zostanie ujawnionych.

TERMIN: Wszyscy nienawidzimy Dixona i nie chcemy, żeby został burmistrzem. Czy Travis ma prawdziwy strzał, a jeśli tak, to czy może to oznaczać, że będzie go mniej widział w przyszłości?

KW: Oto coś do zapamiętania: Travis nie zamierzał wygrać wyścigu burmistrzów. Prawdopodobnie postanowił upewnić się, że Dixon przegra. Więc to nie znaczy, że zobaczysz mniej Travisa, to znaczy, że Travis jest rzucany wyzwaniem na nowe sposoby, ponieważ nie ma pojęcia, co go ugryzło, kiedy rzuca kapeluszem w wyścig na burmistrza Seattle. To wielka bestia, którą się podjął, a sukces nie oznacza, że ​​zostaje burmistrzem i opuszcza remizę. Sukces oznaczałby, że otrzyma wystarczającą liczbę głosów, aby upewnić się, że Dixon przegra.

TERMIN: Nikt nie chce, aby Dixon zdobył całą tę moc! To facet, którego kochasz nienawidzić.

KW: Zgadza się. Potrzebujesz postaci, których uwielbiasz nienawidzić w telewizji; nie możesz kochać wszystkich. Potrzebujemy ludzi, aby wszyscy nasi postępowi, wspaniali, kochający strażacy walczyli przeciwko.

Stacja 19 emituje czwartkowe wieczory o 20:00

Czy ten post był pomocny?